Jdi na obsah Jdi na menu
 


(NE)MOC


-ne-moc.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

Přemýšleli jste už někdy o tom, proč jste často nemocní nebo se Vám vrací stejné nemoci stále dokola? Nebo proč Vám lékař nic nenajde, i když se stále cítíte špatně? Nejspíš to nebudete chtít slyšet nebo tomu věřit, ale za své nemoci si můžete vlastně sami. Ne nadarmo se říká v zdravém těle, zdravý duch. 

Pokud jste s něčím nespokojeni, frustrováni nebo přímo zablokováni, Vaše duše trpí. Je potřeba se svými problémy něco udělat, řešit je. Duše stále upozorňuje a  připomíná, na co je třeba se zaměřit a s čím něco začít dělat. Jestli ji neposloucháme, ignorujeme její volání o pomoc, neztiší se. Naopak. Začne volat hlasitěji, aby Vás donutila k akci. A další možností, jak dát vědět o nespokojenosti či problému v nás, je to, že v nás vyvolá nemoc. Duše moc dobře ví, že potom už to nenecháte jen tak bez povšimnutí. Začnete více vnímat, reagovat a hlavně řešit.   Pokud si nevíte sami rady, vyhledáte nejspíš pomoc lékaře. 

Ale tomu všemu můžete předejít. Nemusí to dojít tak daleko. Stačí jen vnímat své Já, svou duši, podstatu. Řešit problémy či nespokojenost hned, jak nastane. Neodsouvat ji na druhou kolej a dělat, že se nic neděje. Potlačovat to v sobě. Dusit. Protože takhle to nezmizí. I když to nechcete vidět, stále to tu je. Nahlodává Vás to a užírá zevnitř. 

Jediný, kdo s tím může něco udělat, jste Vy. Nebojte se požádat o pomoc či radu zkušenější, pomohou Vám, pokud o ni požádáte. Budete se hned cítit o něco lépe. Odhodíte ten velký balvan
a budete moci dále kráčet svou životní cestou plnou nových příležitostí.

 

Přemýšlejte o tom:-)

 

S láskou, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 48446
Měsíc: 3420
Den: 86