Jdi na obsah Jdi na menu
 


Až...

Hodně věcí odkládáme na Až...Až budu mít více času, až budu mít více peněz, více příležitostí, lepší lidi okolo sebe...Samé Až...

Ale neuvědomujeme si, že pokud něco nezačneme dělat Teď, zůstaneme jen u toho večného Až, kterým se vlastně snažíme jen uchlácholit, že jednou bude líp. Ale kdy? Pravděpodobně Nikdy. Tímto Až žijete v daleké budoucnosti, která ale nebude, vlastně nemůže být odlišná od současnosti, pokud něco nezačneme měnit. A kdy je správný čas? Dnes! A proč? Protože už dnes tvoříte svou budoucnost. Záleží jen na Vás, jaká bude. Lepší je vydat se krůček po krůčku za svým snem a lepší budoucností, než čekat na místě a ustrnout. A když uděláte chybu? Nevadí. Poučte se z ní. Tím se zdokonalujete a učíte, jak to udělat lépe, třeba i trochu jinak. Nepotlačujte v sobě své touhy a  sny, ale běžte jim naproti. Nechte se vést. 

V prvé řadě je myšlenka či nápad. naslouchejte svému nitru. Napoví Vám, jaký první krok udělat. Spřádejte si v hlavě plány, vyšlete jim pozitivní energii, jak by to celé mělo vypadat. jakmile začnete, rozhodnete se k akci, zákonitě musí přijít reakce. Objeví se nové možnosti, které Vás posunou zase o kousek dál. Vše, co potřebujete k uskutečnění Vašich snů a představ, dostanete. Vše má svůj čas. Důležité je se nevzdávat. Pokud něco děláte s čistou láskou a od srdce, něco, co Vás vnitřně uspokojuje, potom nemůže prohrát.

Zapomeňte na slůvko Až, to Vás nikam neposune. Spíše se zamyslete, co chcete? Po čem toužíte? Co proto můžete Teď udělat? Potřebujete pomoc? Vyhledejte ji. Získávejte informace. Pokud hledáme, najdeme. Pokud ustrneme, zůstaneme stát. Volba je na Vás. Buď můžete snít o svém snu nebo ho můžete začít žít. Co je lepší?

Můj názor je, že radši zkusím naplnit svůj život tím, že se pokusím své sny převést do reálu a i když zcela neuspěji, vím, že jsem se aspoň pokusila udělat vše, co bylo v mých silách, než si v pozdějším věku vyčítat, co by kdyby.

Krásný den všem a nebojte se plnit si své sny:-)

S láskou, Andrea

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 48448
Měsíc: 3418
Den: 85