Jdi na obsah Jdi na menu
 


K ZAMYŠLENÍ...

Dnes jsem řešila s jednou paní její zdravotní problém s vysokým tlakem. Je z toho hodně špatná a trápí ji to. Chtěla vědět, zda se její stav zlepší a tlak se stabilizuje. Její lékařka jí předepsala jiné léky, které částečně pomohly. Kromě tlaku má paní také otoky na nohou.

A to je přesně to, o čem jsem psala v článku (Ne)moc. Hodně lidí řeší své zdraví jen pomocí léků. Neříkám, že je to zcela špatně. Lékaři nám mohou pomoci uzdravit tělo, ale co duše? S velkou pravděpodobností se nemoc opět vrátí. Měli bychom se zaměřit také na sebe a svou duši. Většina nemocí je způsobena právě onemocněním naší duše. Tím, že nenasloucháme svou intuici, neřídíme se jí. Potom se stává, že se vydáme jinou cestou, než kterou bychom měli kráčet, abychom dosáhli vyššího duchovního rozvoje a to je právě to, proč tu vlastně jsme.

Vrátím se zpátky k této paní. Její vysoký tlak značí, že má v sobě z minulosti nějaký dlouhodobě neřešený problém a otoky nohou poukazují na to, že na něčem stále lpí. Nedokáže se od něčeho odprostit, pustit to. A vzhledem k tomu, že nohy nám pomáhají kráčet dál, tyto otoky to paní zhoršují. Jako by udělat další krok vpřed a netrápit se dále minulostí. Musela jsem se na to podívat i z jiného pohledu, protože paní vyšlo v kartách, že se její zdraví opět může vrátit do normálu a dojít k zlepšení, ale hodně záleží na ní samotné a bude to ještě chvíli trvat. Uzdravení bude trvat déle a byly tam patrné jisté průtahy, ale šance tam je.  Doporučila jsem jisté paní, aby se zamyslela nad tím, co jí trápí. A přišla na to. Uznala, že stále musí myslet na svého bývalého muže, který byl tyran. Momentálně má skvělého chlapa, ale i tak ho srovnává a bojí se nevěry z mužovi strany. A to je další věc, kdy obavy z nevěry svědčí o nízkém sebevědomí. Je potřeba, aby paní se nevyhýbala a hlavně nepotlačovala své pocity. Naopak, je třeba jim věnovat pozornost, pochopit je a přijmout. Poté je začít mít ráda. Zní to možná zvláštně, ale je to tak:-). Pokud ke svým problémům vyšlete lásku, vysíláte ji i vlastně k sobě samým. Láska je pozitivní energie a tím, že ji vyšlete, roste a vrátím se k Vám zpátky. Poté jakékoliv uzdravení duše a následně těla je úspěšné.

Pocity, které prožíváte jsou Vaší součástí. Tím, že proti nim bojujete, např. v podobě strachu, což je negativní energie, kterou tímto živíte a ona roste, bojujete vlastně sami proti sobě. A kdo myslíte, že vyhraje? V podstatě je nemožné vést boj sám se sebou. Je potřeba být v rovnováze a souladu. Nebojujte. Přijměte to a hledejte příčinu toho pocitu. Najděte v tom sílu a poučení. Co Vám to chce sdělit? Pochopte to. A vyšlete k tomu lásku. 

Mějte se rádi:-). Jste jedineční:-). Nikdo není jako Vy...

S láskou, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana 17.3 1998 - Kamarád

Dobrý den Andrejko
Chtěla bych se zeptat jak mě vidí můj kamarád 22.4 1998
Děkuju a hezký den

Jana - Re: Kamarád

Ja to napsala omylem jinam
Omlouvam se

Andrea - Re: Re: Kamarád

Dobrý den, Janičko. Přijde mi, že je mezi vámi hluboké přátelství, aspoň on to tak vnímá. Jeho city k vám jsou pozitivní. Je s Vámi rád a ve Vaší blízkosti se cítí šťastný. Pokud máte na mysli lásku, to tady zatím nevidím. ALe může se jednat i o platonický cit, kdy si netroufá udělat první krok. Nicméně mi ale přijde, že teď je to ve fázi pouze přátelství, kdy si rozumíte a je vám spolu fajn. Jeho city mohou být spíše chladné a nestále.
Hodně štěstí:-)

Andrea - Re: Re: Kamarád

Nic se neděje, to je v pořádku:-). Stane se:-)

 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 48453
Měsíc: 3421
Den: 89