Jdi na obsah Jdi na menu
 


NĚCO O NÁS...

Kdo z nás by nechtěl mít lepší život. Žít podle svých představ. Užívat si,jezdit na dovolené,  dělat práci, která Vás baví a zároveň živí:-)? A také mít dostatek času pro svou rodinu, děti, manžela, přítele či přátelé? Myslím, že po tomto sní snad každý z nás. Ale jak toho dosáhnout? 

Možní si říkáte, že je to nemožné. Ale není. Třeba je to mnohem jednodušší než si myslíte. Všeho na světě je dostatek. Jak lásky, jídla, peněz, tak i příležitostí a možností, jak toho všeho dosáhnout. Pokud Vám uvnitř sebe něco říká, že na to nemáte. Že to či ono nikdy nebudete mít....Nevěřte tomu. To jen Vaše ego se Vás snaží brzdit a odradit od Vaší skutečné podstaty a snů. Zklidněte svou mysl a zaposlouchejte se do svého druhého vnitřního hlasu, který je tišší a klidnější. Ten Vám totiž vždy napoví správně v kterékoli situaci. A co to je za hlas? Přece Vaše INTUICE. Nikdy Vás nezklame, ani neobelhává. Ta jediná to s Vámi myslí skutečně dobře. 

Důležité je poznat sám sebe. Rozpoznat intuici od ega. Poznejte svou duši. Co má za úkol? Čím se rozhodla projít, aby dosáhla vyššího duchovního vzdělání? Nejsme tady za trest. Jsme tu proto, abychom udělali svět o něco lepším, nějak přispěli. Abychom poznávali a vzdělávali sebe, svou duši. A tím se posouvali dál. Až poznáte sami sebe, začnete vše vnímat jinak. Více s nadhledem. Přestanete se točit v bludném kruhu. Vyjdete z něj. Každý z nás je jedinečný a má jiné schopnosti, kterých bychom měli využívat. Pro svůj lepší život a pro životy ostatních. 

Cesta za sebepoznáním je občas klikatá a plná nástrah. Ale jak říká jedno staré přísloví - CÍL JE CESTA.

Přeji Vám všem šťastnou cestu Vaším životem:-).

S láskou, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 5
Celkem: 48453
Měsíc: 3421
Den: 89