Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

Dobrý den,

jmenuji se Andrea. Už od dětství mě lákaly karty a tajemné příběhy, záhady. Bavilo mě a stále baví psaní, čtení knih, příroda, hrady a zámky, kde nasávám tolik přítomnou energii. A v neposlední řadě malování:-). 

Postupem času, jak jsem rostla a dospívala, začala jsem život vnímat více takový jaký je a jaký by mohl být. Po přečtení různých knih a článků jsem pomalu zjišťovala, jakou sílu mají naše myšlenky a hlavně pocity. A jaký to má ve skutečnosti dopad na náš život. Věřím, že se rodíme s určitým osudem a věcmi či situacemi, kterým se nevyhneme. Na druhou stranu věřím také tomu, že si můžeme volit a vytvořit si život dle našich představ. Nejsme žádné loutky. My sami máme ve svých rukou ty pomyslné provázky a je jen na nás, jakým směrem je nasměrujeme.

Momentálně se zabývám výkladem karet. Používám karty Madam Lenormand  a nedávno jsem si k nim pořídila Magický Tarot. Zajímám se také o astrologii, numerologii. 

Pokud budete mít zájem, neváhejte mi napsat:-). Vše se dá řešit.

S láskou:-), Andrea

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jitka - laska

Dobrý den,pani Andrejko,přala bych si od vas placený vyklad jen nevim jak se s vámi spojit necham vam moji adresu. jitus.brezkova@seznam.cz děkuji Vám.

Zuzka - Radost

Vážená a milá Andrejko. Přesně tak, na mě působíte také jako slunce - laskavé a dobré. Jsem moc ráda, že jsem si dnes u Vás objednala výklady a že jsme spolu mohly komunikovat. Dáváte také zajímavé slevy. A Vaše výklady mají dosti velkou výpovědní hodnotu - tomu věřím. Jste Bohem obdařená po mnoha stránkách! Ať se Vám daří velmi dobře a to dobré se Vám vrací. Děkuji také za všechna ponaučení na Vašich stránkách a jiné hezké zajímavosti.

Jana,16.11.1956 - Podekovani

Mila pani Andreo-chci vam timto velice moc podekovat za venovany cas a ochotu pomahat.Vim ze se opakuji ale opravdu jste slunicko na zamracene obloze at uz jsou vase odpovedi jakekoliv vzdy posunou o kousek dal .dekuji moc.Jana ps"vic tak bezva lidicek

 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 48446
Měsíc: 3420
Den: 86