Jdi na obsah Jdi na menu
 


Platit za výklady karet nebo neplatit?

Kdysi jsem si myslela, že by si lidé, kteří vykládají karty nebo zkrátka nějak pomáhají touto cestou, neměli brát peníze. Vždyť přeci mají nějaký dar nebo více vyvinutý šestý smysl, proč bychom jim za to měli platit?

Ale postupem času jsem se na to začala dívat jinak. Psychika lidí je někdy trochu zvláštní:-). Stále se ještě najdou tací, kteří za tyto služby peníze nechtějí. Ale....Když je to zadarmo, lidé váhají. Co když je to podvodník? Sice nic nezaplatím, ale můžu nakonec věřit výkladu? A když si nechají zaplatit, zdá se jim to hodně a stále mají v sobě to pochybné Ale...

Dle mého názoru je v pořádku, pokud se výklady platí. Díky tomu se udržuje rovnováha mezi dáváním a přijímáním. Já Vám vyhotovím výklad. Investuji do toho svou energii a čas a Vy mi na oplátku za to platíte. Já Vám dám výklad, Vy jej přijmete. Vy mi  dáte energii v podobě peněz a já to přijímám. Rovnováha je velmi důležitá. A to nejen v tomto, ale celkově v životě. 

Podívejte se na to ze svého pohledu. Chodíte do práce, vykonáváte jistou činnost, do které vkládáte svůj čas, energii  a za to dostáváte výplatu. To stejné v obchodě. Za nákup potravin také zaplatíte. 

Moje osobní zkušenost je taková, že lidé si více váží výkladu, za který zaplatili než toho, který měli zcela zdarma. Ne všichni, ale převážná část ano.

V životě bychom měli stejně dávat jako přijímat. A netýká se to jen peněz, samozřejmě. Pokud není rovnováha, není ani štěstí a spokojenost, to mi věřte.

Co si o tom myslíte Vy?

Budu ráda za Vaše názory:-)

S láskou, Andrea:-)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Martina - Za všechno se platí......

Andrejko, pěkně jste to napsala!Přesně tak rovnováha je důležitá. Ve všem. A je to tak i v životě , v každém úspěchu je část neúspěchu a naopak.... A za všechno se platí buď penězi nebo vlastní zkušeností. A navíc Vy tady máte možnost,kdo chce tak může využít stručný výklad zdarma. A kdo chce vědět víc a má problém s kterým si neumí úpně poradit sám určitě si rád zaplatí a využije Vašich služeb :-)....Ať se Vám daří

Andrea - Re: Za všechno se platí......

Martinko, moc děkuji za Váš názor:-). Souhlasím s Vámi a máte také pravdu v tom, že v každém úspěchu je i část neúspěchu. Ale i to je v pořádku, protože díky tomu se můžeme posunout zase o kus dál, pokud si to vezmeme k srdci a pochopíme příčinu daného neúspěchu. Za vším se něco skrývá.
Moc Vám děkuji, vážím si toho:-).
S láskou, Andrea:-)

 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 46072
Měsíc: 3141
Den: 209