Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: Re: list

Dobrý den, jestli tomu dobře rozumím, tak se ptáte na další vývoj vašeho vztahu s partnerkou?
Andrea

Andrea - Re: Re: Re: list

Dobrý den, podívala jsem na vývoj vašeho vztahu. Je zde vidět trápení, smutek, obavy a vyčerpání. Také pochybnosti, které se týkají důvěry, citů a lásky. Bohužel do budoucna se váš vztah jeví jako neuspokojivý a bude Vás to jen užírat. Je možné, že se objeví i náhlé a prudké hádky, které mohou být příčinou odloučení. Je mi líto, ale dochází mezi vámi k odcizení a tento vztah spěje ke konci. Mrzí mě to:-(. Jinak charakterově jste spřízněni a máte stejné tendence.
Hodně štěstí:-) a lásky.

Dana - vztah

Dobrý den paní Andrejko, s partnerem jsem téměř 20let,děti bohužel nemáme, já jsem spíš rodinný typ on má jiné priority, chce si užívat života jak říká, sportovat-hodně kolo a rád vyráží s kamarády, myslí si že ho omezuji. Žijeme odděleně, má tento vztah ještě smysl? Nebo každého z nás čeká vztah jiný? Dana 29.5.1975 a Miloš 1.1.1973,děkuji za odpověď

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, rozhodnutí je jen na Vás. Podle mého názoru a podle karet, se obávám, že tento vztah omezuje vás oba. Necítím zde vyloženě lásku, spíše ochlazení citů a také to, že si možná váš vztah spíše idealizujete a čekáte, že se to zlepší. Jste rozdílní a myslím, že je škoda, aby jste setrvávala ve vztahu, který Vám nic nedává. Nebo se mýlím? Zkuste si odpovědět.
Hodně štěstí:-)

Martina - výb. řízení

Dobrý den paní Andrejko, chci poprosit o odpověď. Jak dopadne moje výběr.řízení na novou pozici?Jezdec,Had,Prsten.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: výb. řízení

Dobrý den, přijde mi to celé trochu rozporuplné. Jde vidět tréma a průtahy. Vypadá, že by to mohlo vyjít, ale pozor na smlouvu, něco tam nemusí být zcela v pořádku nebo takové, jaké očekáváte či bylo slíbeno.
Hodně štěstí:-)

Květa - vztah

dobrý den Květa 16.6.1963 chtěla bych se zeptat jestli mému kamarádovi Vlastimil 4.10.1966 vydrží vztah s jeho novou přítelkyní Miriam 9.2.1977. Děkuji

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, je mi líto, ale neměli bychom pokládat otázky za jiné lidi. Jen v případě, že dotyčný s tím souhlasí a sám o to požádá. Nebo pokud se chování či jednání dané osoby přímo dotýká nás samotných a může mít vliv na náš život.
Nezlobte se a přeji krásný den:-)

Lena - manželství

Jak bude vypadat do budoucna mé manželství Lenka 31.12.1965 Radek 14.3.1965 máme nějakou krizi myslím že můj muž má milenku. Bude pokračovat ?

Andrea - Re: manželství

Dobrý den,vaše manželství bude tak nějak nastejno jako nyní. Je vidět, že tu jsou jisté nejasnosti, ale vztah je duševní a emoční. Mezi Vámi je pouto, které nelze jen tak rozbít. Bylo by dobré vztah trochu oživit.
Hodně štěstí:-)

Monika - partner

Přeji krásný den, paní Andreo. Chtěla bych se zeptat na budoucnost vztahu s mým partnerem. Jsme ve "vztahu" již dva a půl roku, ale nežijeme spolu, každý máme svoji domácnost. V kontaktu jsme denně, vídáme se také často, jezdíme na výlety atd, ale mě to jako opravdový vztah nepřijde. On má syna, pouze na výkend a já mám dvě děti z předchozích dvou vztahů. Já bych chtěla mít konečně kompletní rodinu se vším všudy, ale partnerovi to vyhovuje tak jak to je "každý sám za sebe". Chtěla bych se zeptat, zda se v našem vztahu do budoucna něco změní, případně jak. Předem moc děkuji za odpověď. Já Monika 25.2.1983, on Michal 3.6.1979.

Andrea - Re: partner

Dobrý den, máte to ve svých rukou. Pokud jste si jistá tím, co chcete, nebojte se to nenásilně sdělit i partnerovi. Nemusí se stěhovat hned, zkuste to formou občasného přespání a uvidíte, jak by Vám to fungovalo. Dejte si pozor, mohla by se objevit i jiná žena, která by na něj mohla mít jistý vliv.
Hodně štěstí:-)

Renata - Miminko

Chci se zeptat zda těhotenství pomůže 3insiminace která mě čeká teď v dubnu. Už jsem zoufalá snažíme se už pomalu 4rok to bude a stále nic. Co dělat jsem v klidu nejsem. Ve stresu Jen nám chybí to miminko. Děkuji 6.5.1991

Andrea - Re: Miminko

Dobrý den, jedním z problémů může být nezralost.
Hodně štěstí:-)

Ivana - matura

Dobrý den Andreo,mám dotaz na moji ceru ,která maturuje ,zda to zvládne a udělá ji (28.12.1997)

Andrea - Re: matura

Dobrý den, ano, zvládne to.
Hodně štěstí:-).

Hanka - zpráva

Dobrý den,

jsem narozena 4. 2. 1995 a zajímá mě jak to budu mít nadále se školou a vztahy. Děkuji

Andrea - Re: zpráva

Dobrý den, co se týče školy, tady mám pocit, že v sobě něco dusíte. Jsou zde vidět i menší zádrhele a dlouhodobé studium. Mám zde pocit, že studujete něco jen kvůli titulu, postavení, i když Vám to není blízké. Možná plníte sny a představy někoho jiného, ne svoje. A co se vztahů týče, můžete potkat muže, tady bych si ale dala trochu pozor, protože by jste nemusela být jediná dívka v jeho životě.
Hodně štěstí:-)

Libuše - setkání

Dobrý den, píši si s mužem jmenm Michael, setkáme, se , přijede do ČR? Děkuji

Libuše Tureč - Re: setkání

Setkám se s mužem jménem Michael, se kterým si píši ? Libuše 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 48446
Měsíc: 3417
Den: 84