Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, je mi líto, ale neměli bychom pokládat otázky za jiné lidi. Jen v případě, že dotyčný s tím souhlasí a sám o to požádá. Nebo pokud se chování či jednání dané osoby přímo dotýká nás samotných a může mít vliv na náš život.
Nezlobte se a přeji krásný den:-)

Lena - manželství

Jak bude vypadat do budoucna mé manželství Lenka 31.12.1965 Radek 14.3.1965 máme nějakou krizi myslím že můj muž má milenku. Bude pokračovat ?

Andrea - Re: manželství

Dobrý den,vaše manželství bude tak nějak nastejno jako nyní. Je vidět, že tu jsou jisté nejasnosti, ale vztah je duševní a emoční. Mezi Vámi je pouto, které nelze jen tak rozbít. Bylo by dobré vztah trochu oživit.
Hodně štěstí:-)

Monika - partner

Přeji krásný den, paní Andreo. Chtěla bych se zeptat na budoucnost vztahu s mým partnerem. Jsme ve "vztahu" již dva a půl roku, ale nežijeme spolu, každý máme svoji domácnost. V kontaktu jsme denně, vídáme se také často, jezdíme na výlety atd, ale mě to jako opravdový vztah nepřijde. On má syna, pouze na výkend a já mám dvě děti z předchozích dvou vztahů. Já bych chtěla mít konečně kompletní rodinu se vším všudy, ale partnerovi to vyhovuje tak jak to je "každý sám za sebe". Chtěla bych se zeptat, zda se v našem vztahu do budoucna něco změní, případně jak. Předem moc děkuji za odpověď. Já Monika 25.2.1983, on Michal 3.6.1979.

Andrea - Re: partner

Dobrý den, máte to ve svých rukou. Pokud jste si jistá tím, co chcete, nebojte se to nenásilně sdělit i partnerovi. Nemusí se stěhovat hned, zkuste to formou občasného přespání a uvidíte, jak by Vám to fungovalo. Dejte si pozor, mohla by se objevit i jiná žena, která by na něj mohla mít jistý vliv.
Hodně štěstí:-)

Renata - Miminko

Chci se zeptat zda těhotenství pomůže 3insiminace která mě čeká teď v dubnu. Už jsem zoufalá snažíme se už pomalu 4rok to bude a stále nic. Co dělat jsem v klidu nejsem. Ve stresu Jen nám chybí to miminko. Děkuji 6.5.1991

Andrea - Re: Miminko

Dobrý den, jedním z problémů může být nezralost.
Hodně štěstí:-)

Ivana - matura

Dobrý den Andreo,mám dotaz na moji ceru ,která maturuje ,zda to zvládne a udělá ji (28.12.1997)

Andrea - Re: matura

Dobrý den, ano, zvládne to.
Hodně štěstí:-).

Hanka - zpráva

Dobrý den,

jsem narozena 4. 2. 1995 a zajímá mě jak to budu mít nadále se školou a vztahy. Děkuji

Andrea - Re: zpráva

Dobrý den, co se týče školy, tady mám pocit, že v sobě něco dusíte. Jsou zde vidět i menší zádrhele a dlouhodobé studium. Mám zde pocit, že studujete něco jen kvůli titulu, postavení, i když Vám to není blízké. Možná plníte sny a představy někoho jiného, ne svoje. A co se vztahů týče, můžete potkat muže, tady bych si ale dala trochu pozor, protože by jste nemusela být jediná dívka v jeho životě.
Hodně štěstí:-)

Libuše - setkání

Dobrý den, píši si s mužem jmenm Michael, setkáme, se , přijede do ČR? Děkuji

Libuše Tureč - Re: setkání

Setkám se s mužem jménem Michael, se kterým si píši ? Libuše

Andrea - Re: Re: setkání

Prosím o data narození, děkuji.

Kvĕta - Vztah

Narodila jsem se 5 5 1964 vlado 12 7 1976 chodili jsme spolu 3 roky a tet prestal semnou komunikovat jak to bude mezi nama pokračovat dĕkuji

Kvĕta - Re: Vztah

Dobrý den andrejo prosi kde mam hledat odpovĕď dĕkuji vam

Andrea - Re: Vztah

Ve vztahu není vše zcela v pořádku a chybí mu jako by progresivní vývoj. Něco se stále opakuje a ani jeden z vás se nechce uchýlit ke změně, která je nyní nutná. Je třeba něco změnit, aby to mezi Vámi fungovalo.
Hodně štěstí:-)

Jitka - Nevěra

Dobrý den, chci se zeptat jestli prekoname manželovu nevěru nebo se rozejdeme.Jitka 02.07.1986 Lukáš 19.05.2986 Děkuji

Andrea - Re: Nevěra

Dobrý den, tady to bude hodně záležet na vás. Mně se tady sice ukazuje, že se pokusíte o nový začátek ve vztahu, ale nějak se nemůžete zcela přenést přes nevěru. Stále to ve Vás hlodá. Rozchod zvažujete a možná k němu i dojde. Mně připadá, že je to pro Vás sice složitá a těžká situace, ale odejít nechcete. Zvažte, co je pro Vás lepší. Pokud cítíte, že s manželem zůstat chcete, měla by jste mu opravdu a od srdce odpustit.
Hodně štěstí:-) a síly:-)

Monča - moje zdraví

Dobrý den,ráda bych chtěla vědět o mém zdraví-trápím se.Narozena 1965.Děkuji 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 42934
Měsíc: 2528
Den: 112