Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: Re: 17.11.1987

Dobrý den, prosím o datum narození, děkuji:-)

Andrea - Re: Re: Re: 17.11.1987

Dobrý večer, omlouvám se, přehlédla jsem Vaše datum narození. Nesete si v sobě blok, který brání potkat vhodného partnera. Máte také sklony k závislosti na tom druhém, které může vést až k vydírání. Není dobré se až příliš upínat na partnera. Zkuste se uvolnit a nelačit na nic. Jste nyní sama, tak si užívejte tuto svobodu a věřte, že se ten pravý objeví.
Hodně štěstí:-)

Dana - miminko

Dobrý den paní Andreo, můžete mi prosím odpovědět na dotaz z 9.3? děkuji Vám

Jarka - vztah

Dobry den chtela bych se zeptat na muj vztah protoze v posledni dobe se mi zda ze uvada tak jestli se to zlepsi a nebo skonci.Moje nar.24.12.1973 pritel 25.1.1972

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, bohužel, váš vztah ničí nějaký problém, který již delší dobu trvá. Vidím zde i nechuť komunikovat či cokoli řešit. Do budoucna to bude přetrvávat, tím mám na mysli nefunkčnost vztahu. Bohužel to vypadá, že spolu nezůstanete:-(. Je mi to líto.
Hodně štěstí:-)

Jarka - Re: Re: vztah

Pani Andreo ten problem je to ze je zenaty a manzelka se to dozvedela

Milan - SOUSED.

Dobrý den,paní Andreo.Dostal jsme na Vás doporučení,protože jste nejlepší.Mám na Vás dotaz s prosbou o výklad.Mám psychopatického souseda,je mu je 47 let znamení Váhy (prý).Terorizuje mně,manželku,děti.Prosím o výkladu,jestli a hlavně KDY už to celé trápení naše skončí?A mám tomu a případně jak nějak dopomoci?Máme strach,že se bude mstít.Děkuji Vám moc za Vaši odpověď,paní Andreo.Milan 11.června 1971.

Andrea - Re: SOUSED.

Dobrý den, je mi líto, co se Vám děje, bohužel se obávám, že to ještě nějakou dobu potrvá. Může se zde jednat i o roky. Váš soused má dvě tváře. Závidí Vám, žárlí na Vaši rodinu. Zkuste popřemýšlet, co Vám svým chováním, jednáním chce sdělit. Něco si máte uvědomit.
Hodně štěstí:-)

Milan - Re: Re: SOUSED.

PANÍ ANDREO,MOC VÁM DĚKUJI. JSEM ZMATEN. ROKY??? MANŽELCE JSTE VE VÝKLADU LONI V SRPNU, ŘEKLA, ŽE TO SKONČÍ MAXIMÁLNĚ DO 7 - 9 MĚSÍCŮ! M.

Andrea - Re: Re: Re: SOUSED.

Dobrý den, ano vzpomínám si na Vaši ženu Ivetku. Víte, čas je relativní pojem, který je ovlivněn více skutečnostmi. Nejenže spousta věcí záleží na nás samotných a na našich rozhodnutích a činech, ale tady se jedná o karmický vztah a to je opravdu složitější záležitost. Karma trvá tak dlouho, dokud dotyčný nepochopí. Nyní se mi zde ukázal rok, ale že by to mohlo trvat i déle, roky. Pokud se nepodaří karmu zpracovat v tomto životě, bude se opakovat stále dokola, ale může i sílit. Tady opravdu záleží na uvědomění si dané věci a na jejím zpracování. Proto je zde težší určit přesný čas. Je to na vás. Nezapomínejte, že čas vymysleli lidé, ve Vesmíru čas jako takový neexistuje.
Hodně štěstí:-)

katka 13.11.OO,dominik 12.3.00 - vztah ?

dobry den ,chtela bych se zeptat na tohohle kluka ,nevyznam se v nem.chtel by semnou chodit ale na druhou stranu se ani setkat nechce hleda vymluvy ,stydi se ?dekuji

katka 13.11.OO,dominik 12.3.00 - Re: vztah ?

smim prosit odpoved ,dekuji

Andrea - Re: vztah ?

Dobrý den, Dominik ještě není zcela zralý. Myšlenka na vztah ho znervózňuje, stresuje. Je lehkomyslný a přelétavý. Je si nejistý. Podle karet myslí spíše na sebe.
Hodně štěstí:-)

Roman - vztah

Dobry den paní Andreo,jak bude vypadat dál náš vztah s mojí přítelkyní do budoucna,jsme spolu už rok a půl.Moc děkuji.Já 26.8.64 přítelkyně 23.8.68

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, vztah by měl být pevný. Je zde i možnost sňatku. Jen bych doporučila vztah trochu oživovat a nebát se jej rozvíjet, aby to neupadlo do stereotypu. Potom by hrozilo, že se ocitnete v bludném kruhu.
Hodně štěstí:-)

Renata - Těhotenstvi

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se v nejbližší době nám podaří otěhotnět už se snažíme 3roky a stále nic. Děkuji za odpověď 6.5.1991

Andrea - Re: Těhotenstvi

Dobrý den, ano a mohlo by to být už brzy:-).
Hodně štěstí:-)

Lenka 3.2.78 - laska?

preji dobry den chtela bych se zeptat na vztah.mam pritele a nevyznam se v nem.Jan 2.10. 64 obcas to skripe.

Andrea - Re: laska?

Dobrý den, je to trochu komplikovanější člověk. Necítím z jeho strany velkou lásku, spíše bych řekla, že si není jistý vztahem. Chrání si své city. Někdy může vypadat, že ani nemá rád, ale on chce všechno nebo nic. Když si bude jistý, snese Vám modré z nebe, ublížíte mu, tak Vám to vrátí. Nemusí být vždy zcela upřímný, ale na druhou stranu má rád férovost.
Hodně štěstí:-)

Lili - rozhodnutí

Dobrý den,

chtěla bych se karet zeptat, zda jsem udělala správné životní rozhodnutí vůči dětem, když se synem (6 let) stěhuji od manžela a dcera (8 let) s ním zůstává. Mezi námi není absolutně komunikace, natož láska. Nevěděla jsem už jak dál, jak jinak tu situaci vyřešit. On je rád, že s ním alespoň dcera chce zůstat, jinak by nás nejspíš nepustil. Děkuji Lýdie, nar. 12.9.1978 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2018 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 37568
Měsíc: 2713
Den: 82