Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Denisa - 17.11.1987

Dobry den chtela by se zeptat co mne čeka v nejblíši dobje mam problèm tíka se to vstahu. Dekují

Denisa - Re: 17.11.1987

Prosím o radu moc pekne ! Laska mne nepřeje bude mne mit negdo sku tečne !negdo milovat. Sem zufala moc nebavi mne ani t'en život

Andrea - Re: Re: 17.11.1987

Dobrý den, prosím o datum narození, děkuji:-)

Andrea - Re: Re: Re: 17.11.1987

Dobrý večer, omlouvám se, přehlédla jsem Vaše datum narození. Nesete si v sobě blok, který brání potkat vhodného partnera. Máte také sklony k závislosti na tom druhém, které může vést až k vydírání. Není dobré se až příliš upínat na partnera. Zkuste se uvolnit a nelačit na nic. Jste nyní sama, tak si užívejte tuto svobodu a věřte, že se ten pravý objeví.
Hodně štěstí:-)

Dana - miminko

Dobrý den paní Andreo, můžete mi prosím odpovědět na dotaz z 9.3? děkuji Vám

Jarka - vztah

Dobry den chtela bych se zeptat na muj vztah protoze v posledni dobe se mi zda ze uvada tak jestli se to zlepsi a nebo skonci.Moje nar.24.12.1973 pritel 25.1.1972

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, bohužel, váš vztah ničí nějaký problém, který již delší dobu trvá. Vidím zde i nechuť komunikovat či cokoli řešit. Do budoucna to bude přetrvávat, tím mám na mysli nefunkčnost vztahu. Bohužel to vypadá, že spolu nezůstanete:-(. Je mi to líto.
Hodně štěstí:-)

Jarka - Re: Re: vztah

Pani Andreo ten problem je to ze je zenaty a manzelka se to dozvedela

Milan - SOUSED.

Dobrý den,paní Andreo.Dostal jsme na Vás doporučení,protože jste nejlepší.Mám na Vás dotaz s prosbou o výklad.Mám psychopatického souseda,je mu je 47 let znamení Váhy (prý).Terorizuje mně,manželku,děti.Prosím o výkladu,jestli a hlavně KDY už to celé trápení naše skončí?A mám tomu a případně jak nějak dopomoci?Máme strach,že se bude mstít.Děkuji Vám moc za Vaši odpověď,paní Andreo.Milan 11.června 1971.

Andrea - Re: SOUSED.

Dobrý den, je mi líto, co se Vám děje, bohužel se obávám, že to ještě nějakou dobu potrvá. Může se zde jednat i o roky. Váš soused má dvě tváře. Závidí Vám, žárlí na Vaši rodinu. Zkuste popřemýšlet, co Vám svým chováním, jednáním chce sdělit. Něco si máte uvědomit.
Hodně štěstí:-)

Milan - Re: Re: SOUSED.

PANÍ ANDREO,MOC VÁM DĚKUJI. JSEM ZMATEN. ROKY??? MANŽELCE JSTE VE VÝKLADU LONI V SRPNU, ŘEKLA, ŽE TO SKONČÍ MAXIMÁLNĚ DO 7 - 9 MĚSÍCŮ! M.

Andrea - Re: Re: Re: SOUSED.

Dobrý den, ano vzpomínám si na Vaši ženu Ivetku. Víte, čas je relativní pojem, který je ovlivněn více skutečnostmi. Nejenže spousta věcí záleží na nás samotných a na našich rozhodnutích a činech, ale tady se jedná o karmický vztah a to je opravdu složitější záležitost. Karma trvá tak dlouho, dokud dotyčný nepochopí. Nyní se mi zde ukázal rok, ale že by to mohlo trvat i déle, roky. Pokud se nepodaří karmu zpracovat v tomto životě, bude se opakovat stále dokola, ale může i sílit. Tady opravdu záleží na uvědomění si dané věci a na jejím zpracování. Proto je zde težší určit přesný čas. Je to na vás. Nezapomínejte, že čas vymysleli lidé, ve Vesmíru čas jako takový neexistuje.
Hodně štěstí:-)

katka 13.11.OO,dominik 12.3.00 - vztah ?

dobry den ,chtela bych se zeptat na tohohle kluka ,nevyznam se v nem.chtel by semnou chodit ale na druhou stranu se ani setkat nechce hleda vymluvy ,stydi se ?dekuji

katka 13.11.OO,dominik 12.3.00 - Re: vztah ?

smim prosit odpoved ,dekuji

Andrea - Re: vztah ?

Dobrý den, Dominik ještě není zcela zralý. Myšlenka na vztah ho znervózňuje, stresuje. Je lehkomyslný a přelétavý. Je si nejistý. Podle karet myslí spíše na sebe.
Hodně štěstí:-)

Roman - vztah

Dobry den paní Andreo,jak bude vypadat dál náš vztah s mojí přítelkyní do budoucna,jsme spolu už rok a půl.Moc děkuji.Já 26.8.64 přítelkyně 23.8.68

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, vztah by měl být pevný. Je zde i možnost sňatku. Jen bych doporučila vztah trochu oživovat a nebát se jej rozvíjet, aby to neupadlo do stereotypu. Potom by hrozilo, že se ocitnete v bludném kruhu.
Hodně štěstí:-)

Renata - Těhotenstvi

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se v nejbližší době nám podaří otěhotnět už se snažíme 3roky a stále nic. Děkuji za odpověď 6.5.1991

Andrea - Re: Těhotenstvi

Dobrý den, ano a mohlo by to být už brzy:-).
Hodně štěstí:-)

Lenka 3.2.78 - laska?

preji dobry den chtela bych se zeptat na vztah.mam pritele a nevyznam se v nem.Jan 2.10. 64 obcas to skripe. 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 48449
Měsíc: 3419
Den: 86