Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: březen

Dobrý den, v rodině si dejte pozor na hádky a spory. Mohlo by se to vyostřit a řekli by jste si něco, co by vás velmi zranilo. Lepší je zachovat si chladnou hlavu. V práci se může vyskytnout nějaká překážka, kterou se Vám ale po větším úsilí zdaří zdolat. Čeká Vás nový začátek, ale nebude to hned, musíte být ještě chvíli trpělivá.
Hodně štěstí:-)

Jitka - kolega


Dobrý večer Andrejko,chci požádat o odpověď.Jak se bude vyvíjet pracovní vztah s kolegou?Loď,Myši,Srdce.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: kolega

Dobrý den, řekla bych, že Vaše očekávání nebude naplněno. Vypadá, že se do něj i zakoukáte, ale nic vážného tam nebude, byl by to jen zbytečný výdej energie.
Hodně štěstí:-)

Jan 21.6.79 - Cekaji mne zmeny?

Mila Andreo-chtel bych vedet jestli mne cekaj nejake zmeny ohledne vztahu-mam starsi partnerku a obcas to mezi nami neklape (jako na houpacce)ma tento vztah smysl? Najdu novy? Dekuji Honza

Jan 21.6.79 - Re: Cekaji mne zmeny?

Pani andreo-omlouvam se ze obtezuji-existuje pro mne odpoved? Dekuji Jan

Jan 21.6.79 - Re: Cekaji mne zmeny?

Preji vam dobry den pani Andreo-mate asi dost prace coz chapu,tolik dotazu a prozeb jen bych chtel vedet jestli se dockame odpovedi.uz tedka dekuji .Jan ps,je nas asi mnoho

Andrea - Re: Re: Cekaji mne zmeny?

Dobrý den, ano,je toho opravdu hodně a tímto Vám moc děkuji za strpení:-).
Škoda, že jste neuvedl i datum narození partnerky. Nicméně ve vašem vztahu jsou nějaké problémy, ale spíše takové malicherné. Jinak váš vztah na mě dělá dojem, jako by byl stále nějak v počátku. Je takový bezstarostný, naivní, možná až moc. Bylo by třeba jej brát více zodpovědně, jinak to nevydrží. Nepůsobí to jako vážný, pevný vztah. Jako by jeden z Vás nevěděl, co pořádně chce.Cítím z toho takovou dětinskost. Pokud si vše ujasníte a začnete k sobě a k vašemu vztahu jinak přistupovat, máte šanci. Jinak to nevydrží.
Hodně štěstí:-)

Jana K. - zaměstnání

Dobrý večer paní Andreo,prosím o odpověď na otázku.Co mě čeká nyní v zaměstnání s tímto člověkem?Prsten,Čáp,Ptáci.Děkuji za Vaši odpověď.

Andrea - Re: zaměstnání

Dobrý den, jsou zde vidět nějaké hádky, nedorozumění. Je to trochu rozporuplný vztah, ve kterém se budete těžko orientovat. Bude Vás to stát úsilí. Nicméně tento vztah Vás bude motivovat ke změně a ta se může týkat Vašeho psotoje, chování či změny místa.
Hodně štěstí:-)

Dana - miminko

Dobrý den paní Andreo, již několikrát jsem podstoupila umělé oplodnění, bohužel bez úspěchu. Rozhodli jsme se to nevzdávat a pokračovat, co vidíte, Vy? je nějaká šance a kdy? Dana 29.5.1975 a Miloš 1.1.1973, přeji Vám hezký den

Andrea - Re: miminko

Dobrý den, nevidím zde nic vyloženě špatného, co by bránilo početí. Nyní není zcela vhodný čas, pozor na hádky. Do 8 měsíců by jste měla otěhotnět.
Hodně štěstí:-)

Jana - operace

Dobrý den paní Andreo, čeká mně operace štítné žlázy, jsem na tom psychicky hodně špatně, do nemocnice jsem už jednou nastoupila, zvracela a byla poslána domů.Mám to na hraně i s operací dělohy, někteří lékaři říkali, že bych se této operaci mohla vyhnout. KTERÁ Z OPERACÍ JE PRO MNĚ DŮLEŽITĚJŠÍ PODSTOUPIT.JANA 22.4.1964

Andrea - Re: operace

Dobrý den, nejspíš už to nebude zcela aktuální, ale operace štítné žlázy se jeví jako přednější. Nicméně, vždy je dobré léčit jak tělo, tak i duši. Jinak se nám zdravotní problémy mohou opakovat. Vaše potíže souvisí s ponížením a s potlačením vlastní kreativity. S pocitem, že se nikdy nedostanete k tomu, by jste chtěla dělat. Je to takové, jako by jste po něčem toužila a nebudete se cítit spokojená a šťastná, dokud toho neodsáhnete. Tím ale zapomínáte na to, co již máte. Pokud nedokážete být spokojená s tím, co máte, nebudete vlastně spokojená s ničím. Poslouchejte své tělo, srdce, duši. Všímejte si maličkostí a buďte vděčná.
Hodně štěstí :-)

Zdenka - zprava

Dobry den,pani Andrajko.Chtela bych se zeptat na zdravi moji dcery,neni na tom dobre.Vaclava 15.9.1978.dekuji za odpoved

Andrea - Re: zprava

Dobrý den, škoda, že jste nenapsala, co přesně dceru trápí. Mě přijde, že po zdravotní stránce se dceři stále něco opakuje dokola a bude opakovat. Jsou zde vidět nějaké chronické potíže, krevní oběh. Vychází mi tu tajemná nemoc. Je možné, že doktoři si neví rady nebo říkají, že dcera je zdravotně v pořádku, i když se tak necítí. Veškeré nemoci tkví v nás. Tím, že neposloucháme vnitřní hlas, vedení a jdeme proti svému srdci, proti tomu, co opravdu chceme.
Hodně štěstí:-)

Tatjana - vztah

Dobrý den chtěla bych se zeptat na můj vztah s partnerem zda to bude fungovat dál jsme spolu 5 let.MŮj.dat.nar,23.07 1965 partner 5.10 1979

Jarka - prace

Zapomela jsem datum narozeni 24.12.1973 dekuji

Andrea - Re: prace

Dobrý den, bohužel, zde žádné výrazné zlepšení nevidím. Je možná nějaká menší jednorázová částka, která by Vám v daný moment pomohla, ale jako by se u Vás ty penízky dlouho neohřály. Je mi to líto.
Hodně štěstí:-)

Marcela - budoucnost

Dobrý den paní Andrejko,zeptala jsem se karet.Jaká budoucnost mě čeká po ukončení smlouvy v zaměstnání?Kotva,liška,ptáci.Děkuji za vyjádření ke kartám.

Andrea - Re: budoucnost

Dobrý den, bohužel to nevypadá nejlépe. Nejspíš si nevyberete vhodnou práci. Jsou zde vidět hádky, rozčilování, pomluvy a intriky.
Hodně štěstí:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 42933
Měsíc: 2527
Den: 113