Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: laska?

Dobrý den, je to trochu komplikovanější člověk. Necítím z jeho strany velkou lásku, spíše bych řekla, že si není jistý vztahem. Chrání si své city. Někdy může vypadat, že ani nemá rád, ale on chce všechno nebo nic. Když si bude jistý, snese Vám modré z nebe, ublížíte mu, tak Vám to vrátí. Nemusí být vždy zcela upřímný, ale na druhou stranu má rád férovost.
Hodně štěstí:-)

Lili - rozhodnutí

Dobrý den,

chtěla bych se karet zeptat, zda jsem udělala správné životní rozhodnutí vůči dětem, když se synem (6 let) stěhuji od manžela a dcera (8 let) s ním zůstává. Mezi námi není absolutně komunikace, natož láska. Nevěděla jsem už jak dál, jak jinak tu situaci vyřešit. On je rád, že s ním alespoň dcera chce zůstat, jinak by nás nejspíš nepustil. Děkuji Lýdie, nar. 12.9.1978

Žaneta - co ke mně cítí

Dobrý den paní Andrejko, chtěla bych Vás požádat o odpověď. Co ke mně cítí Radovan 18.5.1978 zda o mě má ještě zájem a budeme spolu mít partnerský vztah. Moc děkuji za odpověď Žaneta 14. 5. 1978

Andrea - Re: co ke mně cítí

Dobrý den, podívala jsem se na vás dva pomocí karet i numerologie. Jste k sobě hodně přitahováni, pan Radovan Vás má rád, jeho city k Vám jsou hluboké a stále má o Vás zájem, ale vztah ho už nudil. Cítím zde stabilitu, pevnost, důvěru, ale stereotyp. Pan Radovan, dle data narození, je člověk, který se rád hýbe. Potřebuje prostor a pohyb, kdežto Vy se točíte v kruhu a mnohdy nevíte, co přesně chcete. Chtělo by to se vymanit z kruhu a jako by splynout s Radovanem. Bohužel návrat zatím nevidím, něco tomu brání.
Hodně štěstí:-)

Andrea - Re: rozhodnutí

Dobrý den, moc mě mrzí, čím si procházíte. Odpověď na Vaši otázku zní spíše ne.
Hodně štěstí:-)

Andrea - Re: rozhodnutí

Dobrý den, moc mě mrzí, čím si procházíte. Odpověď na Vaši otázku zní spíše ne.
Hodně štěstí:-)

Eva - březen

Dobrý den paní Andrejko,můžete mi prosím odpovědět?Vytáhla jsem Rákoska,Kosa,Liška-1.Co bude v měsíci březnu v mé rodině? 2.Co mne čeká ve vztazích v březnu?Klíč,Hora,Dítě.Děkuji za ochotu a vysvětlení ke kartám.

Andrea - Re: březen

Dobrý den, v rodině si dejte pozor na hádky a spory. Mohlo by se to vyostřit a řekli by jste si něco, co by vás velmi zranilo. Lepší je zachovat si chladnou hlavu. V práci se může vyskytnout nějaká překážka, kterou se Vám ale po větším úsilí zdaří zdolat. Čeká Vás nový začátek, ale nebude to hned, musíte být ještě chvíli trpělivá.
Hodně štěstí:-)

Jitka - kolega


Dobrý večer Andrejko,chci požádat o odpověď.Jak se bude vyvíjet pracovní vztah s kolegou?Loď,Myši,Srdce.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: kolega

Dobrý den, řekla bych, že Vaše očekávání nebude naplněno. Vypadá, že se do něj i zakoukáte, ale nic vážného tam nebude, byl by to jen zbytečný výdej energie.
Hodně štěstí:-)

Jan 21.6.79 - Cekaji mne zmeny?

Mila Andreo-chtel bych vedet jestli mne cekaj nejake zmeny ohledne vztahu-mam starsi partnerku a obcas to mezi nami neklape (jako na houpacce)ma tento vztah smysl? Najdu novy? Dekuji Honza

Jan 21.6.79 - Re: Cekaji mne zmeny?

Pani andreo-omlouvam se ze obtezuji-existuje pro mne odpoved? Dekuji Jan

Jan 21.6.79 - Re: Cekaji mne zmeny?

Preji vam dobry den pani Andreo-mate asi dost prace coz chapu,tolik dotazu a prozeb jen bych chtel vedet jestli se dockame odpovedi.uz tedka dekuji .Jan ps,je nas asi mnoho

Andrea - Re: Re: Cekaji mne zmeny?

Dobrý den, ano,je toho opravdu hodně a tímto Vám moc děkuji za strpení:-).
Škoda, že jste neuvedl i datum narození partnerky. Nicméně ve vašem vztahu jsou nějaké problémy, ale spíše takové malicherné. Jinak váš vztah na mě dělá dojem, jako by byl stále nějak v počátku. Je takový bezstarostný, naivní, možná až moc. Bylo by třeba jej brát více zodpovědně, jinak to nevydrží. Nepůsobí to jako vážný, pevný vztah. Jako by jeden z Vás nevěděl, co pořádně chce.Cítím z toho takovou dětinskost. Pokud si vše ujasníte a začnete k sobě a k vašemu vztahu jinak přistupovat, máte šanci. Jinak to nevydrží.
Hodně štěstí:-)

Jana K. - zaměstnání

Dobrý večer paní Andreo,prosím o odpověď na otázku.Co mě čeká nyní v zaměstnání s tímto člověkem?Prsten,Čáp,Ptáci.Děkuji za Vaši odpověď.

Andrea - Re: zaměstnání

Dobrý den, jsou zde vidět nějaké hádky, nedorozumění. Je to trochu rozporuplný vztah, ve kterém se budete těžko orientovat. Bude Vás to stát úsilí. Nicméně tento vztah Vás bude motivovat ke změně a ta se může týkat Vašeho psotoje, chování či změny místa.
Hodně štěstí:-)

Dana - miminko

Dobrý den paní Andreo, již několikrát jsem podstoupila umělé oplodnění, bohužel bez úspěchu. Rozhodli jsme se to nevzdávat a pokračovat, co vidíte, Vy? je nějaká šance a kdy? Dana 29.5.1975 a Miloš 1.1.1973, přeji Vám hezký den

Andrea - Re: miminko

Dobrý den, nevidím zde nic vyloženě špatného, co by bránilo početí. Nyní není zcela vhodný čas, pozor na hádky. Do 8 měsíců by jste měla otěhotnět.
Hodně štěstí:-)

Jana - operace

Dobrý den paní Andreo, čeká mně operace štítné žlázy, jsem na tom psychicky hodně špatně, do nemocnice jsem už jednou nastoupila, zvracela a byla poslána domů.Mám to na hraně i s operací dělohy, někteří lékaři říkali, že bych se této operaci mohla vyhnout. KTERÁ Z OPERACÍ JE PRO MNĚ DŮLEŽITĚJŠÍ PODSTOUPIT.JANA 22.4.1964

Andrea - Re: operace

Dobrý den, nejspíš už to nebude zcela aktuální, ale operace štítné žlázy se jeví jako přednější. Nicméně, vždy je dobré léčit jak tělo, tak i duši. Jinak se nám zdravotní problémy mohou opakovat. Vaše potíže souvisí s ponížením a s potlačením vlastní kreativity. S pocitem, že se nikdy nedostanete k tomu, by jste chtěla dělat. Je to takové, jako by jste po něčem toužila a nebudete se cítit spokojená a šťastná, dokud toho neodsáhnete. Tím ale zapomínáte na to, co již máte. Pokud nedokážete být spokojená s tím, co máte, nebudete vlastně spokojená s ničím. Poslouchejte své tělo, srdce, duši. Všímejte si maličkostí a buďte vděčná.
Hodně štěstí :-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 48446
Měsíc: 3420
Den: 86