Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zdenka - zprava

Dobry den,pani Andrajko.Chtela bych se zeptat na zdravi moji dcery,neni na tom dobre.Vaclava 15.9.1978.dekuji za odpoved

Andrea - Re: zprava

Dobrý den, škoda, že jste nenapsala, co přesně dceru trápí. Mě přijde, že po zdravotní stránce se dceři stále něco opakuje dokola a bude opakovat. Jsou zde vidět nějaké chronické potíže, krevní oběh. Vychází mi tu tajemná nemoc. Je možné, že doktoři si neví rady nebo říkají, že dcera je zdravotně v pořádku, i když se tak necítí. Veškeré nemoci tkví v nás. Tím, že neposloucháme vnitřní hlas, vedení a jdeme proti svému srdci, proti tomu, co opravdu chceme.
Hodně štěstí:-)

Tatjana - vztah

Dobrý den chtěla bych se zeptat na můj vztah s partnerem zda to bude fungovat dál jsme spolu 5 let.MŮj.dat.nar,23.07 1965 partner 5.10 1979

Jarka - prace

Zapomela jsem datum narozeni 24.12.1973 dekuji

Andrea - Re: prace

Dobrý den, bohužel, zde žádné výrazné zlepšení nevidím. Je možná nějaká menší jednorázová částka, která by Vám v daný moment pomohla, ale jako by se u Vás ty penízky dlouho neohřály. Je mi to líto.
Hodně štěstí:-)

Marcela - budoucnost

Dobrý den paní Andrejko,zeptala jsem se karet.Jaká budoucnost mě čeká po ukončení smlouvy v zaměstnání?Kotva,liška,ptáci.Děkuji za vyjádření ke kartám.

Andrea - Re: budoucnost

Dobrý den, bohužel to nevypadá nejlépe. Nejspíš si nevyberete vhodnou práci. Jsou zde vidět hádky, rozčilování, pomluvy a intriky.
Hodně štěstí:-)

Evča - práce, problémy

Andrejko ještě jeden pro mne důležitý dotaz. Co mám dělat abych neměla problémy v práci tento rok co mi radí karty?Abych byla spokojená a dařilo se mi v práci.Eva 17.5.1974. Víc se ptát nebudu . Děkuju

Andrea - Re: práce, problémy

Dobrý den, je Vám doporučeno změnit myšlenky, dívat se na věci z jiného úhlu, nepoddávat se špatným emocím a projevit vděčnost. Vysílejte lásku a meditujte o sobě a vše se začne napravovat.
Hodně štěstí:-)

Lenka - Láska

Dobrý den paní Andejko,
mohu prosím jeden dotaz, již několik let jsem sama a ráda bych věděla zda v blízké budoucnosti potkám lásku v podobě muže, který mne udělá šťastnou?

Děkuji moc za ochotu. Nar. 9 srpen 66

Andrea - Re: Láska

Dobrý den, zatím to tak, bohužel, nevypadá. Nosíte v sobě nějaké tajemství, které brání novému vztahu, nejste dostatečně otevřená pro nový vztah.
Hodně štěstí:-)

Ina - Partner

Dobrý den,
mám dotaz. Existuje ještě možnost návratu mého bývalého přítele ke mně?
Já (Ina- nar.05.01.1960), on (Láďa - nar. 30.08.1956).
Předem děkuji za odpověď.

Andrea - Re: Partner

Dobrý den, zatím to tak nevypadá a to díky nějaké překážky. Je zde vidět i nechuť komunikovat.
Je mi to líto.
Hodně štěstí:-)

pavla 20.7.1974 - práce

Milá Andreo,jsem momentálně na nucené dovolené,zaměstnavatel uvažuje zrušení živnosti..Zajímá mě,jestli budu mít nadále práci,kterou jsem měla doposud,nebo co bude dál..Děkuji

Andrea - Re: práce

Dobrý den, tak to vypadá, že nebudete vykonávat stejnou práci. Je možné, že se Vám naskytne jiná možnost nebo nové úkoly. Dále tu vidím spory a diskuze v práci či ohledně smlouvy. Můžete nějakým způsobem vyjednávat. Je dobré začít uvažovat, co dál.
Hodně štěstí:-)

Pavla 20.7.1974 - Re: práce

Andreo,moc děkuji za odpověd,ptám se,jestli u mne vidíte v blízké době práci,zaměstnavatel ukončil živnost,děkuji za odpověď.

Andrea - Re: Re: práce

Dobrý den, ano, ale bude Vás to stát více úsilí.
Hodně štěstí:-)

Ivča - Dáma + Hvězdy + Srdce

Dobrý den, Andrejko.
Položila jsem otázku, děkuji za odpověď - výklad.
Miluje mně můj muž stále a jsme pro něj ještě přitažlivá?
DÁMA + HVĚZDY + SRDCE

Andrea - Re: Dáma + Hvězdy + Srdce

Dobrý den, ukazuje se zde velká láska a jisté naplnění v lásce. Sice to na mě dělá spíše dojem, že to jde z Vaší strany, ale troufám si říct, že ano.
Hodně štěstí:-)

Petra - příbuzná

had jetel jezdec dobry den ptala sem se jestli žena na kterou myslim touzi po seu s mym muzem,citim to tak dekuju vam pani andrejko 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 48446
Měsíc: 3418
Den: 85