Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Evča - práce, problémy

Andrejko ještě jeden pro mne důležitý dotaz. Co mám dělat abych neměla problémy v práci tento rok co mi radí karty?Abych byla spokojená a dařilo se mi v práci.Eva 17.5.1974. Víc se ptát nebudu . Děkuju

Andrea - Re: práce, problémy

Dobrý den, je Vám doporučeno změnit myšlenky, dívat se na věci z jiného úhlu, nepoddávat se špatným emocím a projevit vděčnost. Vysílejte lásku a meditujte o sobě a vše se začne napravovat.
Hodně štěstí:-)

Lenka - Láska

Dobrý den paní Andejko,
mohu prosím jeden dotaz, již několik let jsem sama a ráda bych věděla zda v blízké budoucnosti potkám lásku v podobě muže, který mne udělá šťastnou?

Děkuji moc za ochotu. Nar. 9 srpen 66

Andrea - Re: Láska

Dobrý den, zatím to tak, bohužel, nevypadá. Nosíte v sobě nějaké tajemství, které brání novému vztahu, nejste dostatečně otevřená pro nový vztah.
Hodně štěstí:-)

Ina - Partner

Dobrý den,
mám dotaz. Existuje ještě možnost návratu mého bývalého přítele ke mně?
Já (Ina- nar.05.01.1960), on (Láďa - nar. 30.08.1956).
Předem děkuji za odpověď.

Andrea - Re: Partner

Dobrý den, zatím to tak nevypadá a to díky nějaké překážky. Je zde vidět i nechuť komunikovat.
Je mi to líto.
Hodně štěstí:-)

pavla 20.7.1974 - práce

Milá Andreo,jsem momentálně na nucené dovolené,zaměstnavatel uvažuje zrušení živnosti..Zajímá mě,jestli budu mít nadále práci,kterou jsem měla doposud,nebo co bude dál..Děkuji

Andrea - Re: práce

Dobrý den, tak to vypadá, že nebudete vykonávat stejnou práci. Je možné, že se Vám naskytne jiná možnost nebo nové úkoly. Dále tu vidím spory a diskuze v práci či ohledně smlouvy. Můžete nějakým způsobem vyjednávat. Je dobré začít uvažovat, co dál.
Hodně štěstí:-)

Pavla 20.7.1974 - Re: práce

Andreo,moc děkuji za odpověd,ptám se,jestli u mne vidíte v blízké době práci,zaměstnavatel ukončil živnost,děkuji za odpověď.

Andrea - Re: Re: práce

Dobrý den, ano, ale bude Vás to stát více úsilí.
Hodně štěstí:-)

Ivča - Dáma + Hvězdy + Srdce

Dobrý den, Andrejko.
Položila jsem otázku, děkuji za odpověď - výklad.
Miluje mně můj muž stále a jsme pro něj ještě přitažlivá?
DÁMA + HVĚZDY + SRDCE

Andrea - Re: Dáma + Hvězdy + Srdce

Dobrý den, ukazuje se zde velká láska a jisté naplnění v lásce. Sice to na mě dělá spíše dojem, že to jde z Vaší strany, ale troufám si říct, že ano.
Hodně štěstí:-)

Petra - příbuzná

had jetel jezdec dobry den ptala sem se jestli žena na kterou myslim touzi po seu s mym muzem,citim to tak dekuju vam pani andrejko

Petra - Re: příbuzná

po sexu

Andrea - Re: příbuzná

Dobrý den, je možné, že po něm touží a snaží se jej nenápadně svést. Ukazuje se v kartách, že by jste měla být opatrná a zvážit další kroky, měla by jste na to jít trochu oklikou, ne přímo a dobře to dopadne.
Hodně štěstí:-)

Petra - Re: Re: příbuzná

Andrejko děkuji jen poprosím mohla by jste mi to trochu vysvětlit?jak to kartičky mysleli?opatrná ale nevím v čem nebo jak a oklikou?moc ty významy nechápu,samozřejmně se chovám jako normálně,vyčkávám,ale prosím o radu děkuji vám za váš čas na mou odpověd

Milan. - Prosím.

Prosím o výklad ze dne 31.1.
Moc Vám děkuji.

Eva - březen

Dobrý den Andrejko,prosím můžete mi odpovědět z 2.2.?Mockrát děkuji za ochotu.

Honza - Vztah

Dobrý den, zajímalo by mě, jak to bude dál mezi mnou a mou přítelkyní? Vydrží nám vztah nebo to mezi námi skončí? Jan 21.3.1987, Dominika 8.12.1991.Děkuji.

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, bohužel to nevypadá moc dobře a dá se očekávat nějaká zpráva či dojde ke komunikace mezi vámi a bude se to týkat ukončení vztahu nebo dočasné pauzy ve vztahu. Když se na to dívám z pohledu numerologie, jste si podobní, mezi vámi je velké zrcadlení a nechuť ke změně. Začátky bývají pěkné, jste oba přitažlivý lidé, ale ve vztahu časem dojde k jistému zastavení a to díky pohodlnosti a nechuti něco měnit. Tady to většinou bývá, že muž se bojí jakýchkoli změn a žena naopak čeká, kdy se muž k nějaké odhodlá. Ovšem nevydrží čekat věčně a časem jí dojde, že to nemá smysl. Tady se to nehýbe. Když se dívám do karet, tak mi přijde že Vám Dominika ubírá energii. Není to šťastný a ideální vztha pro život.
Hodně štěstí a mrzí mě, že nemám lepší zprávy...
Krásný den:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 42933
Měsíc: 2527
Den: 113