Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: Finance

Dobrý den, ano, Vaše finanční situace by se měla zlepšit a budete schopná platit své závazky. Je možné, že Vám někdo pomůže nebo vyhrajete, ale jednalo by se o menší obnos.
Hodně štěstí:-)

Alena - syn 21.7.1971 Petr

Dobry den,Chtela bych se zeptat jako matka jestli si syn najde nejakou znamost a bude mit decko,jsem ztoho nestastna,Alena,Dekuji.

Andrea - Re: syn 21.7.1971 Petr

Dobrý den, sice bychom se neměly ptát na budoucnost Vašeho syna, ne bez jeho svolení, ale ano, najde si přítelkyni, s kterou by měl založit rodinu. je dokonce možné, že už po nějaké ženě touží.
Hodně štěstí:-)

Hanka - práce

Dobrý den paní Andrejko, ráda bych se zeptala na mojí práci, mám problémy a prosím o informaci, zda mám změnit zaměstnání či setrvat. Zda se tento stav zlepší. Za odpověď předem moc děkuji 2.10.1976

Andrea - Re: práce

Dobrý den, tak zlepšení se, bohužel neukazuje, vypadá to, že situace ještě nějaký čas zůstane stejná jako dosud. Ano, změna zaměstnání by pro Vás měla být lepší. Sama dobře víte, co máte dělat, jak to vnímáte a cítíte:-).
Hodně štěstí:-)

Anička - práce

Dobrý den paní Andrejko,
chtěla jsem Vás požádat o radu.Rozhoduji se ohledně zaměstnání,mám se nechat zaměstnat jako pokladní, nebo najdu klidnější a lepší práci?Když ano, jaká to bude?Už nejsem nejmladší, abych to zdravotně ustála.Dat.nar. 23.1.1956.
Mnohokrát Vám děkuji za odpověď.
Anička.

Andrea - Re: práce

Dobrý den, zatím by jste mohla pracovat jako pokladní, jiná práce se mi zde zatím neukazuje. Hlavně buďte v klidu, zvládnete to:-).
Hodně štěstí:-)

Zuzana 27.12.1978 - Život

Dobrý večer ,prosím vás chtěla bych se zeptat jestli se zlepší má životní situace.Jestli můžu ještě doufat ve štěstí.Dekuji.

Andrea - Re: Život

Dobrý den, ano, Vaše životní situace by se měla zlepšit, ale ještě to potrvá.
Hodně štěstí a víra je opravdu důležitá:-).

Michaela - Vztah

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se do budoucnosti bude vyvíjet vztah mezi mnou (Michaela, 9 10.1990) a mužem (Jan, 21.3.1987)? Budeme spolu někdy chodit? Momentálně je zadaný, rozejde se se současnou přítelkyní a kdy? Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, bohužel to vypadá, že spolu nebudete. Ukazuje se mi zde mezi vámi konec. Mrzí mě to:-(.
Hodně štěstí:-)

Jana - odpovědi

Dobrý den funguje tato poradna vůbec? co takhle napsat nevkládejte dotazy,někteří tu čekají přes měsíc

Andrea - Re: odpovědi

Dobrý den, Janičko, ano, funguje. U dotazů zdarma se může čekat déle. Nemám dotazy jen zde v poradně, ale lidé mi píší i do emailů a snažím se průběžně odpovídat všem. Jsou i tací, kteří se mi připomenou buď zde nebo do emailu. Myslím, že Vaše nahněvanost není na místě.
Krásný den:-), Andrea

Květa 16.6.1963 - láska

dobrý den chtěla bych se zeptat jestli ještě najdu lásku štěstí a jestli to bude brzy. Moc děkuji za odpověd

Andrea - Re: láska

Dobrý den, ano, najdete. Nicméně mám pocit, že máte v sobě nějaký blok, který Vám v tom brání a z toho důvodu to může trvat déle.
Hodně štěstí:-)

Jarka - prace

Dobry den chci se vas zeptat jsem zamestnnana ale chci praci zmenit s duvodu ze me psychicky vycerpava a uz jsem k tomu udelala par kroku ze jsem byla na pohovorech.Mam nejakou sanci ze me vezmou a popripade kdyby se mi ozvali s obou tak kterou jestli tu co mam dal od domova nebo tu bliz.Dekuji Jarka

Andrea - Re: prace

Dobrý den, viděla bych to spíše na práci, která je dál od domova, nicméně se zde ukazuje, že hodně záleží i na Vás samotné.
Hodně štěstí:-)

Karel - vztah

Dobrý večer paní Andreo můžete se prosím podívat do budoucna na vztah Karel 6.1.1976 a Radka 6.5.1974,děkuji za odpověď

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, vztah do budoucna, bohužel, nevypadá moc dobře. Vidím zde jisté pochybnosti, které se mohou týkat citů, lásky a celkově vztahu. Může dojít mezi vámi k odcizení a budete se kvůli tomu trápit. Tento vztah může skončit a pokud se jej i tak podaří udržet, nebudete spokojený. Není to perspektivní vztah, spíše ubohý a není zde ani vyloučena přítomnost třetí osoby. Je mi to líto:-(.
Hodně štěstí:-) a držte se.

Lenka - Vztah

Dobry den,ako bude pokracovat vztah?mame spolocnu buducnost?
5.8.1975
23.10.1973 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 42934
Měsíc: 2528
Den: 112