Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Květa 16.6.1963 - láska

dobrý den chtěla bych se zeptat jestli ještě najdu lásku štěstí a jestli to bude brzy. Moc děkuji za odpověd

Andrea - Re: láska

Dobrý den, ano, najdete. Nicméně mám pocit, že máte v sobě nějaký blok, který Vám v tom brání a z toho důvodu to může trvat déle.
Hodně štěstí:-)

Jarka - prace

Dobry den chci se vas zeptat jsem zamestnnana ale chci praci zmenit s duvodu ze me psychicky vycerpava a uz jsem k tomu udelala par kroku ze jsem byla na pohovorech.Mam nejakou sanci ze me vezmou a popripade kdyby se mi ozvali s obou tak kterou jestli tu co mam dal od domova nebo tu bliz.Dekuji Jarka

Andrea - Re: prace

Dobrý den, viděla bych to spíše na práci, která je dál od domova, nicméně se zde ukazuje, že hodně záleží i na Vás samotné.
Hodně štěstí:-)

Karel - vztah

Dobrý večer paní Andreo můžete se prosím podívat do budoucna na vztah Karel 6.1.1976 a Radka 6.5.1974,děkuji za odpověď

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, vztah do budoucna, bohužel, nevypadá moc dobře. Vidím zde jisté pochybnosti, které se mohou týkat citů, lásky a celkově vztahu. Může dojít mezi vámi k odcizení a budete se kvůli tomu trápit. Tento vztah může skončit a pokud se jej i tak podaří udržet, nebudete spokojený. Není to perspektivní vztah, spíše ubohý a není zde ani vyloučena přítomnost třetí osoby. Je mi to líto:-(.
Hodně štěstí:-) a držte se.

Lenka - Vztah

Dobry den,ako bude pokracovat vztah?mame spolocnu buducnost?
5.8.1975
23.10.1973

Hana 2.8.1973 - Práce

Paní Andreo, prosím řekněte mi jak dopadne změna zaměstnavatele? Budu nucena skončit v této práci a budu schopná si najít hned novou, nebo budu s novým zaměstnavatelem spokojená a budu pokračovat dál? Děkuji

Hana - Práce

Paní Andreo, prosím řekněte mi jak pro mne dopadne změna zaměstnavatele? Skončím v té práci a budu schopná si najít hned novou, nebo budu spokojená a budu pokračovat dál?

zdenek 18.3.65 - laska

Mila Andreo-chtel bych poprosit o nahlednuti co mne ceka,jsem rozvedeny 8let,nyni mam partnerku ve znameni stira 56rocnik je to laska z mladi dekuji moc.Zdenda

Andrea - Re: laska

Dobrý den, škoda, že jste neuvedl jméno a celé datum narození nynější partnerky, nicméně se mi zde ukazují jisté problémy ve vztahu, které se buď už vyskytly nebo to teprve přijde. Objeví se něco, co začne vztah ničit, může se jednat o dlouhodobější nevyřešený problém. Je zde i nechuť a neochota něco řešit, je možné, že se na chvíli odloučíte a odmlčíte mezi sebou. Sice se jedná o větší problém či překážku ve vztahu, ale měli by jste ji zvládnout.
Hodně štěstí:-)

zdenek 18.3.65 - Re: Re: laska

Dekuji moc pani Andreo-to ja mam ten problem,vyhoreni atd.problem verit.Zdenek

Denisa - Láska

Dobrý den co mne čeká v oblasti lásky zda potkám životního partnera a kdy ja nar.14.04.1984 za odpověd Děkuji hezký den

Andrea - Re: Láska

Dobrý den, co se týče lásky, tady buďte zatím více obezřetná. Ukazuje se mi zde faleš, podezíravost a nevěra. Přijde mi to, že moc tlačíte na pilu. Přejete si někoho už mít, toho pravého, ale vše má svůj čas. Mohla by jste vidět pro sebe toho pravého v člověku, který by to zkrátka nebyl. Potkáte životního partnera. A kdy? No, řekla bych buď okolo března nebo nějak do půl roku. Ale nechte tomu volný průběh. Zaměstnejte mozek něčím jiným a ON se objeví. Čím víc na tom budete lpět, tím déle to bude trvat.
Hodně štěstí:-)

Milada - budoucnost

Paní Andreo, co mě čeká? Milada 6.10.1948, děkuji Vám za odpověď

Andrea - Re: budoucnost

Dobrý den, bohužel jste neuvedla konkrétní dotaz, tudíž i odpověď nebude zcela jednoznačná. Podívala jsem se, všeobecně, co Vás do budoucna čeká a nechala jsem na kartách, co ukáží. Jsou zde vidět proměnlivé nálady a nedůvěra, citové výkyvy. Můžete očekávat pozvání někam do společnosti, kde by se Vám mohlo líbit. Ale Vy se cítíte nesvá, možná máte až strach z veřejnosti. Dále zde vidím, že nejspíš by jste mohla něco řešit s úřady a nepůjde to moc hladce. Jsou zde starosti s úřady. Pokud očekáváte nějakou zprávu či dopis, tak ještě nedorazí, může se to týkat i právě těch úřadů, kdy budete čekat na nějaké vyrozumění. Nějaké tajemství by mohlo vyplout na povrch. Zkrátka jsou zde vidět starosti, které se Vás citově dotknou a zásahnou Vaši psychiku. Zkuste se na to podívat i z jiné stránky a nebrat si to tolik k srdci. Za vším se pokuste hledat i něco pozitivního, i když to není vždy jednoduché.
Hodně štěstí:-)

marina - dotazy

Mila Andreo odpovite i nam co tu mame dotazy z 5 a 6 .1 ?dekujeme

Andrea - Re: dotazy

Dobrý den, již jsem odpověděla:-). Děkuji za strpení. U dotazů zdarma se musí počítat, že vždy nemohu odpovědět hned.
Krásný den:-)

Dana - vztah se sestrou

Dobrý večer, paní Andreo můžete se prosím podívat do budoucna na mě a mou sestru? Já Dana 29.5.1975 a Radka 6.5.1974.Ještě se chci zeptat, jsem delší dobu nezaměstnaná, podaří se mi najít práci? v jakém oboru? Děkuji moc za odpověď

Andrea - Re: vztah se sestrou

Dobrý den, do budoucna mezi Vámi a Vaší sestrou zde vidím změnu, která by měla být k lepšímu. Není v tom nějaký muž, nehraje zde jistou roli? Je možné, že ke změně dojde i právě díky muži. Píšu to proto, protože při míchání karet na otázku, zda změna bude k lepšímu, mi vyskočila karta Pán a ta ukazuje na muže, manžela,...A také hovoří o tom, že to bude záležet i na něm.
Co se týče práce, tady to hodně záleží na Vás, kdy si ji najdete. Může to být brzy, ale také to může trvat déle. Máte to ve svých rukou jen Vy. Je možné, že jste nezkusila všechny možnosti. Mohla by to být práce, která se souvisí s financemi, dokumenty,...
Hodně štěstí:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 48447
Měsíc: 3418
Den: 85