Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: zvládne se to

Dobrý den, děkuji:-), jsem ráda, že se situace už koečě zlepšila a začínají si opět k sobě acháze cestu:-)
Co se týče operace, ano, měla by Vám pomoct. Manžel Jaromír bude potřebovat pomoc, obávám se, že sám to zcela nezvláde, postarat se o dcerku. A co se týče Ludvíka, není to zcela jasné, záleží na něm. Mně přijde, že je na Vás stále nějak závislý, vázaný a někdy to na něj více dolehne a má potřebu Vás blíže kotaktovat či něco zjišťovat. Ale karty ukázaly, že bude záležet na něm. Jak sám bude chtít.
Hodě štěstí a držte se:-)

Simona - Re: Re: zvládne se to

dobrý den Andrejko moc vám děkuji za odpověd a velice zdravím,už jsem po operaci :-) a jsem už doma,můj muž to zvládl skvěle a pomáhala mu má rodina,naše dcerka je tak trošku dáblík takže byl trošku psychicky rozhozený ale s pomocí mojí maminky to zvládl skvěle :-) ,jinak co se týká Ludvíka já si ho stejně zablokovala abych měla konečně klid,a s tím že je na mě stále nějak upnutý mi říkalo hodně lidí jen mě to udivilo když spolu již nejsme v kontaktu,ale já jsem ted štastná s mým mužíčkem,a začínám na tom být i psychicky dobře,začínám milovat život i lidičky kolem sebe,moc děkuji a přeji vám krásný den :-)

Jarka - penize

Zajimalo bi mne jak na tom budu Financne

Jakub - vztah

Dobrý večer, potřeboval bych poradit jestli se ke mě vrátí moje přítelkyně, která se semnou rozešla popřípadě kdy se tak stane. Děkuji já 2.9.1987 Jakub ona 26.7.1988 Barbora

Jana - vztahy

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na syna.Jmenuje se Jíří a je narozen srpen 1987.Dotaz se týká na jeho přítelkyně jestli je to konečně ta pravá

Andrea - Re: vztahy

Dobrý den, je škoda, že jste neuvedla celé datum narození syna, ejlépe i partnerky, ale ao, mohla by to být ta pravá.
Hodně štěstí:-)

Jana 22.4.1964 - příspěvek

Jana nar.22.4.1964 Dobrý den, moc vás prosím o radu, jestli bych si měla zažádat o příspěvek na bydlení, co je pro mně výhodnější zažádat nebo ještě dost špatnout finanční situaci překlenout.Zážadat nebo nežádat co mi to přinese. Dekuji

Jana 22.4.1964 - Re: příspěvek

Paní ANDREO, pro mně nemáte odpověď, velice děkuji za Vaše rady, určitě tím lidem velice pomáháte.Včera jsem psala dvakrát, také bych ráda věděla, jestli se zlepší moje fin. situace? Jana

Andrea - Re: příspěvek

Dobrý den, pokud se nacházíte v špatné finančí situaci, určitě si zkuste zažádat, zde mi vyšla neutrální karta, tudíž záleží na Vás a na koho natrefíte na úřadě. Jinak Vaše finanční situace by se měla zlepšit, ale ještě to potrvá, zhruba rok. Zatím se mi ukazuje, že to bude stejné jako dosud.
Hodně štěstí:-)

Marina - Práce

Dobrý den, prosím dotaz je: kdy najdu práci? Hledám už par měsíců, zatím marné.
Děkují za odpověď.
Marina 26.11.1962

Andrea - Re: Práce

Dobrý den, s prací bych to, bohužel viděl na dýl. Může to trvat delší dobu, pár měsíců až jeden rok.
hodně štěstí:-)

Iveta - Vztah

Krásný den,Andreo :-) Mám dotaz na vztah Iveta 18.5.1972 Petr 24.5.1985,děkuji za odpověď

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, bohužel jste neuvedla bližší dotaz ohledně vztahu, nicméně se mi jeví jako ne zcela rovnocenný a je možné, že na něj pohlížíte trochu naivně, jako by přes růžové brýle. ukazují se zde nějaké překážky, které Vás donutí se rozhodnout co a jak dál.
Hodně štěstí:-)

Jana - Dlouhodobý vztah

Dobrý den,
chtěla bych založit rodinu a tak potřebuji vědět, jaké jsou šance na pokračování vztahu s partnerem (20.7.1973) či je lepší vztah ukončit. Jana(26.6.1982).

Eva K. - únor


únorDobrý den,zeptala jsem se,co mě čeká v únoru v zaměstnání?Dítě,dům,strom.Děkuji za vyjádření.

Andrea - Re: únor

Dobrý den, v únoru, dle karet, Vás v zaměstnání čeká něco nového. Může se jednat o novou práci, smlouvu, kontakty, pozici nebo jen o nějaký nový úkol či zkušenost. Záleží, co děláte za práci. Je možné, že se budete trochu obávat, cítím z toho snad nesamostatnost, ale možná se jen podceňujete. Jinak se nemáte čeho obávat, protože podle karet jde o dobrou a stabilní práci, kde je i možnost profesního růstu. Pokud řešíte v práci nějaké problémy, mělo by se to zlepšovat, ale půjde to pomalu.
hodně štěstí:-)

Eva K. - Re: Re: únor

Andrejko,moc děkuji za odpověď, v novém roce Vám přeji hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.

Miluše.6.5. 1974 Miroslav.19.2.1969,miroslav - vrátí se manžel

chtěla bych se zeptat zda se k nam manžel vrátí.

Andrea - Re: vrátí se manžel

Dobrý den, ano, vrátí se.
Hodně štěstí:-)

Libuše - finanční pomoc

mohu očekávát finanční pomoc od muže ze zahraničí ? 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 48446
Měsíc: 3420
Den: 86