Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Libuše T - setkání

setkám se někdy v životě s mužem, je to kapitán americké armády André, datum narození neznám

Andrea - Re: setkání

Dobrý den, škoda, že jste neuvedla aspoň své datum narození. I tak jsem se zkusila podívat. Je to možné, ale zatím tam jsou vidět překážky, které stojí v cestě vašemu štěstí.
Hodně štěstí a neztrácejte naději:-)

Kiki - vnuk

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o odpověď. Mám vnuka 4,5let, který změnil chování.Zeptala jsem se proto karet.Kdo navádí vnuka vůči mě?Dopis,Rakev,Hora.Děkuji moc za odpověď.

Andrea - Re: vnuk

Dobrý den, to nedokáži z těchto karet říct, tady vidím odmítnutí a to, že není komunikace. Porposila bych Vás o data narození, vaše a vnuka, podívám se, kde je problém.
Děkuji:-), Andrea

Dana - vztah

Dobrý večer, chtěla jsem se prosím zeptat jak se bude vyvíjet můj vztah Dana 29.5.1975,Miloš 1.1.1973?a ještě prosím dočkám se miminka? děkuji za odpověd

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, váš vztah může být celoživotní s pevnými kořeny, ale pozor, aby jej nezačala ohrožovat nuda a stereotyp. Je zde také možná závislost jednoho z Vás na tom druhém. Ve vašem vztahu je hodně ženské energie, což znamená takovou tu přecitlivělost, skuhrání, nespokojenost...Na to pozor. Je třeba se ponořit více do sebe. Vy by jste se měla naučit lépe pracovat a zvládat své pocity, které mohou být občas jak na houpačce. Pan Miloš by se zase měl více naučit lépe procítit emoce a nechat se vést srdcem a intuicí. Podle dat narození jsou tyto vztahy buď o touze vlastnit toho druhého, což vede k destrukci nebo naopak stálé a harmonické. Je třeba pochopit a zvládnout výše zmíněné.
Co se týče miminka, měli by jste se dočkat.
Hodně štěstí:-)

Jana 22.4.1964 - žádost

Jana 22.4.1964 jsem ve velmi špatné finanční situaci, řeším stále jestli zažádat o příspěvek na bydlení, co mi to přinese? mám zažádat nebo, raději ne? děkuji

lenka 11.4. 1972 - ZDRAVÍ

Dobrý den, čeká mě vyšetření ohledně ných dlouhodobýc problémů. Chci se zeptat zda dobře dopadne děkuji

Andrea - Re: ZDRAVÍ

Dobrý den, vyšetření by mělo dopadnout dobře, ale není ještě zcela konec.
Hodně štěstí a hlavně to zdravíčko:-), držte se.
Pokud budete chtít, můžete mi napsat, co Vás trápí za problémy.
S láskou, Andrea

Mišel - vztah

Dobrý den Andrejko, už jsem vám psala a odpoved zadná. Chtěla bych se zeptat jestli tam jsou nějaké city a jestli je tam společná cesta . ON 18.12 1981 Já 05.11.1983 Děkuji pěkný den.

Mišel - vztah

Dobrý den Andrejko, už jsem vám psala a odpoved zadná. Chtěla bych se zeptat jestli tam jsou nějaké city a jestli je tam společná cesta . ON 18.12 1981 Já 05.11.1983 Děkuji pěkný den.

Jana K. - zaměstnání

Dobrý den paní Andreo,položila jsem otázku a vyšly tyto karty:Liška,Lilie,Jezdec.Co mě čeká v blízké době v zaměstnání?Děkuji za Vaši odpověď a čas.

Andrea - Re: zaměstnání

Dobrý den, viděla bych to asi tak, že v práci vládne pohoda a harmonie, taková až rodinná atmosféra. Měla by jste být ale více obezřetná a více hlídat a vnímat okolí. Je zde vidět nějaký podraz, faleš a závist. Je možné, že někdo o Vás projeví zájem a začne se pokoušet o intimní sblížení, pozor na to. Vyvolalo by to jen pomluvy. Pokud máte nějaké nápady, jak něco vylepšit, nechte si je pro sebe, někdo by to později mohl vydávat za svůj nápad. Nejspíš Vás čekají nějaké novinky, změny či nabídky, vše si důkladně zvažte a zkontrolujte, časem by jste mohla být nemile překvapena.
Hodně štěstí:-)

Libuše - finanční pomoc

mohu očekávát finanční pomoc od muže ze zahraničí ?

Libuše - finanční pomoc

mohu očekávát finanční pomoc od muže ze zahraničí ?

Libuše - finanční pomoc

mohu očekávát finanční pomoc od muže ze zahraničí ?

Siváková Denisa - vztah

Dobry den, prosim chtela bych se zeptat na ´muj vztah dekuji

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, poprosím o datum narození Vaše, popřípadě i přítele. A konkrétní dotaz, pokud nějaký máte. Děkuji:-)

Petra - Finance

Dobrý den Andrejko chtěla jsem se zeptat jak budu na tom finančně děkuji za odpověď
Přeji šťastný a nový rok .

Andrea - Re: Finance

Dobrý den, poprosím o Vaše datum narození. Děkuji.
S láskou, Andrea:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 42933
Měsíc: 2527
Den: 112