Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Eva - zaměstnání

Dobrý den, ptala jsem se, jaká budoucnost mě čeká v zaměstnání?Kotva,klíč,cesta.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: zaměstnání

Dobrý den, vypadá to, že se Vám naskytnou různé možnosti zaměstnání a budete se rozhodovat. Nemějte strach, protože se mi zde ukazuje, že dosáhnete toho, po čem jste toužila, chce to jen trpělivost.
Hodně štěstí:-

Jana - manžel

Dobrý den Andrejko,ptala jsem se zda má můj muž sexuální poměr s nějakou ženou v práci a jestli mezi nimi byl pohlavní styk,vyšlo Medvěd,jetel,kniha děkuji moc

Michaela - Vztah

Ráda bych se vás zeptala jak to semnou myslí. Jestli tam jsou city ke mě. A jestli je tam nejaka spolecna cesta být spolu. On 18.12.81- Já 05.11.83 Děkuji pěkný večer.

Marie 9,9,1975 - Vztah

čeká mě v tomto roce 2017 nový vztah?

Věra - Dotaz k výkladu zdarma


Dobrý den, vážená Andreo,
zajímá mě, kdy asi (nebo jestli už) brzy budou z tiskárny v Olomouci "venku" dvě očekávané moje knihy, dotazy tam mi nejsou zatím nijak moc platné (nejsou konkrétní odpovědi). Na jaké cestě to vidíte, berte vše jako jeden dotaz a odpovězte, prosím, zdarma tak, jak si myslíte, že to půjde. Děkuji, Kubistova.Vera@seznam.cz

Iveta - Vztah

Dobrý večer pani Andrea,
prosím, stretnem v blízkej dobe partnera na trvalý harmonický vztah ? Mala som priateľa - Jozef, 19.10.1950, ale začal sa ku mne správať chladne a odmerane, neviem čo sa stalo - je možné aby sme mali do budúcna zase spolu pekný priateľský vzťah, alebo ma čaká niekto iný ? Iveta, 25.8.1968. Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď a prajem veľa lásky.

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, když jsem se podívala na vaše data narození...Váš vztah je duchovní a plný emocí, které by jste se oba měli naučit zvládat a udržovat v jisté rovnováze. Vaše duše se znají z minulosti a mám pocit, že nyní si něco z té minulosti vracíte. Pokud vztah nefunguje, je v něm příliš emocí. Potřebujete si vzájemně dávat více důvěry a svobody, prostoru. Vy máte ráda pohyb, prostor, kreativitu a pan Jozef se točí stále v kruhu a někdy neví, co chce. U něj jsou věci, které se mu stále opakují a vrací a nejspíš se tím potom hodně citově zabývá a pak neví. Podle karet Vás má rád. Vidím zde věrnost, oddanost a zralejší formu lásky. Hlídá si své city a pocity. Pan Jozef si pamatuje jaká jste a to jak v tom pozitivním, tak i negativním slova smyslu. Vy se nyní cítíte nejistě a v ohrožení. Bojíte se, že jej ztratíte. Cítíte ve vztahu náhlý zvrat a zlom, také bolest a touhu si něco vyříkat. Máte sklon k jízlivosti.
Co se týče nového partnera, šance tu je, ale nechcete. Vaše myšlenky se stále točí kolem pana Jozefa, držíte se ho a proto k sobě nikoho zatím nejste schopná pustit.
Podle karet by Váš vztah měl pokračovat. Pokud zvládnete ukočírovat svou vlnu emocí, oba dva, tak se můžete navzájem krásně obohacovat a podporovat.
Hodně štěstí:-)

Iveta - Re: Re: Vztah

Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď pani Andrea a želám Vám v novom roku 2017 všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia a lásky.

Andrea - Re: Re: Re: Vztah

Děkuji, I já Vám přeji vše jen to nejlepší v novém roce:-), hlavně to zdravíčko:-).

S láskou, Andrea:-)

Katka - práce

Dobrý den, v lednu nastupuji do nové práce. Chci se zeptat, zda tam vydržím a zda to bude práce perspektivní. Předem moc děkuji za odpověď.
Katka, 9.10.1971

Andrea - Re: práce

Dobrý den, tato práce by mohla být dlouhodobá, jen zde vidím menší obtíže s někým z kolegů.
Hodně štěstí:-)

Anička - přání

Dobrý den paní Andrejko,
děkuji Vám za Vaše přání, jste moc hodný člověk.
Anička

Andrea - Re: přání

Aničko, moc Vám děkuji:-). Opravdu si vážím Vašich slov:-). Ještě jednou velké DÍKY:-)

S láskou, Andrea:-)

Jarka - kolegyně

Dobrý den Andrejko,chci požádat o vysvětlení ke kartám.Co mě čeká v brzké době ve spolupráci s kolegyní Jitkou?Prsten,Rákoska,Kotva.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: kolegyně

Dobrý den, bohužel to vypadá na hádky a neporozumění na pracovišti. Je možné, že Vás čeká nové zaměstnání nebo nová smlouva.
Hodně štěstí a držte se:-)

Eva - Zaměstnání

Dobrý večer Andrejko,
náhodnê jsem objevila vaše stránky. Prosím o odpovêď. Ráda bych našla v novém roce jiné zaměstnání, budu mít štêstí? Momentálně praci mám, končí mi smlouva, ale už budu podepisovat, prodlužovat. Zatím nic jiněho nemám. Dêkuji vám za odpovêď, Eva

Andrea - Re: Zaměstnání

Dobrý den, poprosím Vás o datum narození. Děkuji :-)

S láskou, Andrea:-)

Eva - Re: Re: Zaměstnání

17.1.58 .... Andrejko, jen aby jste vedela : novou smlouvu uz mam znovu podepsanou, ale rada bych uplne jine zaměstnáni tak jestli budu mit štěstí. Dekuji a preji vam vse nejlepsi do nového roku.

Andrea - Re: Re: Re: Zaměstnání

Dobrý den, děkuji :-). I já Vám přeji vše jen to nej v novém roce:-).
Podívala jsem se jak do karet, tak na Vaše datum narození a momentálně se nacházíte ve vibračním čísle 9, což je o ukončování a bilanci započatých a nedořešených věcí. Od svých narozenin přecházíte do ročního čísla 1 a to hovoří o změně, nových začátcích, možnostech. Pokud opravdu po něčem toužíte, čekejte v této oblasti různé lekce. V tomto období můžete uspět tam, kde se Vám to dříve nedařilo. Dále je to o navazování nových kontaktů, dalším vzdělávání či zdokonalování. Ovšem jedničkový rok je spíše o Vás. Kdy můžete mít tendence se uzavírat více do sebe a nebrat v potaz názory ostatních. Podle karet to vypadá s prací tak, že to zatím zůstane tak jak je dosud. A nová práce, která by Vás skutečně bavila by měla přijít zhruba do roka.
Hodně štěstí:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2018 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 37568
Měsíc: 2713
Den: 82