Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Finance - Re: Re: Finance

Petra nar.31.3.1981
Dekuji

Andrea - Re: Re: Re: Finance

Dobrý den, po finanční stránce se mi zde ukazuje jistota a stálý příjem. Nevidím zde výrazné zlepšení, ale není zde vyloučena možnost si trochu polepšit. Vaše finance budou stabilní.
Hodně štěstí:-)

peter 10.4.1967 - manzelka jirina 31.12.1971

Dobry den.Na manzelku v praci dorazi jeden pan chtel bych zjistit jestli my je verna kdyz uz byla jednou u neho jestli meli nejaky pomer nebo jsou kamosi mam ji strasne rad nerad by ji stratil i celou rodinu muzete my poradit jak to pujde dal

Andrea - Re: manzelka jirina 31.12.1971

Dobrý den, podle karet jde vidět, že cítíte ohrožení vztahu a citů a nebezpečí rozchodu. Je mi líto, ale Vaše žena skutečně něco tají, není k Vám upřímná. Co se týče nevěry, řekla bych, že se něco odehrálo, nicméně se nejedná o přímé sexuální intimnosti. Přímo poměr se mi zde neukázal, ale nevěra ano. Je proto možné, že k někomu něco cítí. Do budoucna vás čeká důležitá zpráva, která zasáhne do vztahu a na základě této zprávy či informace dojde ke komunikaci mezi vámi. Dávejte si pozor, protože zde vidím, že budete věci vnímat tak, jak chcete. Nebudete si chtít přiznat pravdu. Jsou zde vidět iluze o vztahu. Váš vztah je karmický a jde zde o velké zcadlení. Nyní se Vám nejspíš vrací něco z minulosti.
Hodně štěstí a držte se:-)

Eva - zaměstnání

Dobrý den paní Andrejko,asi jste na mne zapomněla,zkopírovala jsem a děkuji.
zaměstnání
Eva,28. 12. 2016 20:24

Dobrý den, ptala jsem se, jaká budoucnost mě čeká v zaměstnání?Kotva,klíč,cesta.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: zaměstnání

Dobrý den, již jsem Vám odpověděla :-).

Věra - Jeden dotaz

Manžel Jaroslav, nar. 8.8. 1948, Já-Věra, 16. 6. 1951, jak se vztah v tomto svazku vyvine, když manžel jezdí k Jitce, nar. 26.8. 1958, už třetím rokem na víkendové dny...už jsem Vám psala, děkuji, pokud odpovíte
na e-mail Kubistova.Vera@seznam.cz

Hanka - PRÁCE

Dobrý den/7.5.1959/zajímalo by mě jestli v blízské době najdu práci na smlouvu,kde budu spokojená a i finančně si polepším.Zatím mám jen brigády,ráda bych práci klidnější,nahonila jsem se už dost..Děkuji

Andrea - Re: PRÁCE

Dobrý den, ano, měla by jste mít štěstí a získat práci na HPP.
Hodně štěstí:-)

Lenka - Finance

Dobrý den ,

mohu poprosit o náhled do karet zda se zlepší má finanční stránka v průběhu tří měsíců? Děkuji nar. 9 srpen 66

Andrea - Re: Finance

Dobrý den, ano, Vaše finanční situace by se měla zlepšit a stabilizovat.
Hodně štěstí:-)

Lenka, 6.1.1967 - zdraví

Dobrý den paní Andrejko, chtěla jsem se zeptat, jaké bude mé zdraví v následujícím roce. Předem velice děkuji za odpověď.

Přeji Vám krásného Silvestra a hodně zdraví a štěstí v novém roce. Lenka

Andrea - Re: zdraví

Dobrý den, co se týče zdraví, tak Vás v tomto roce může potrápit krevní oběh a chronické nemoci. Něco se Vám vrací a nejspíš bude vracet stále dokola. Nevím, co přesně máte za zdravotní potíže, ale tělo Vás tímto na něco upozorňuje, něco by jste měla pochopit a zpracovat.
Hodně štěstí a hlavně to zdravíčko:-)

Karla - vztah

Dobrý den,rada bych se zeptala na můj vztah s přítelem,jak bude dál pokračovat?Velmi děkuji Karla 23.8.68 Roman 26.8.64

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, bohužel tento vztah nevidím jako ideální a šťastný. Podle karet zde vidím nespokojenost. Ukazuje se zde nějaký nečekaný zvrat, který je bolestný a zasáhne Vás. Může se jednat o rozchod či jen výměnů názorů, která ale zabolí a zanechá šrámy na srdci. Když se podívám na data narození...Ve vztahu je hodně ega, soupeření, analýzy, tvrdohlavosti. Tento vztah může po nějakou dobu fungovat, ale nakonec se bude jednat o takové soupeření...Převládá zde spíše mužská energie.Je mi to líto.
Hodně štěstí:-)

Eva - zaměstnání

Dobrý den, ptala jsem se, jaká budoucnost mě čeká v zaměstnání?Kotva,klíč,cesta.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: zaměstnání

Dobrý den, vypadá to, že se Vám naskytnou různé možnosti zaměstnání a budete se rozhodovat. Nemějte strach, protože se mi zde ukazuje, že dosáhnete toho, po čem jste toužila, chce to jen trpělivost.
Hodně štěstí:-

Jana - manžel

Dobrý den Andrejko,ptala jsem se zda má můj muž sexuální poměr s nějakou ženou v práci a jestli mezi nimi byl pohlavní styk,vyšlo Medvěd,jetel,kniha děkuji moc

Michaela - Vztah

Ráda bych se vás zeptala jak to semnou myslí. Jestli tam jsou city ke mě. A jestli je tam nejaka spolecna cesta být spolu. On 18.12.81- Já 05.11.83 Děkuji pěkný večer.

Marie 9,9,1975 - Vztah

čeká mě v tomto roce 2017 nový vztah? 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 42934
Měsíc: 2528
Den: 112