Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Věra - Dotaz k výkladu zdarma


Dobrý den, vážená Andreo,
zajímá mě, kdy asi (nebo jestli už) brzy budou z tiskárny v Olomouci "venku" dvě očekávané moje knihy, dotazy tam mi nejsou zatím nijak moc platné (nejsou konkrétní odpovědi). Na jaké cestě to vidíte, berte vše jako jeden dotaz a odpovězte, prosím, zdarma tak, jak si myslíte, že to půjde. Děkuji, Kubistova.Vera@seznam.cz

Iveta - Vztah

Dobrý večer pani Andrea,
prosím, stretnem v blízkej dobe partnera na trvalý harmonický vztah ? Mala som priateľa - Jozef, 19.10.1950, ale začal sa ku mne správať chladne a odmerane, neviem čo sa stalo - je možné aby sme mali do budúcna zase spolu pekný priateľský vzťah, alebo ma čaká niekto iný ? Iveta, 25.8.1968. Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď a prajem veľa lásky.

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, když jsem se podívala na vaše data narození...Váš vztah je duchovní a plný emocí, které by jste se oba měli naučit zvládat a udržovat v jisté rovnováze. Vaše duše se znají z minulosti a mám pocit, že nyní si něco z té minulosti vracíte. Pokud vztah nefunguje, je v něm příliš emocí. Potřebujete si vzájemně dávat více důvěry a svobody, prostoru. Vy máte ráda pohyb, prostor, kreativitu a pan Jozef se točí stále v kruhu a někdy neví, co chce. U něj jsou věci, které se mu stále opakují a vrací a nejspíš se tím potom hodně citově zabývá a pak neví. Podle karet Vás má rád. Vidím zde věrnost, oddanost a zralejší formu lásky. Hlídá si své city a pocity. Pan Jozef si pamatuje jaká jste a to jak v tom pozitivním, tak i negativním slova smyslu. Vy se nyní cítíte nejistě a v ohrožení. Bojíte se, že jej ztratíte. Cítíte ve vztahu náhlý zvrat a zlom, také bolest a touhu si něco vyříkat. Máte sklon k jízlivosti.
Co se týče nového partnera, šance tu je, ale nechcete. Vaše myšlenky se stále točí kolem pana Jozefa, držíte se ho a proto k sobě nikoho zatím nejste schopná pustit.
Podle karet by Váš vztah měl pokračovat. Pokud zvládnete ukočírovat svou vlnu emocí, oba dva, tak se můžete navzájem krásně obohacovat a podporovat.
Hodně štěstí:-)

Iveta - Re: Re: Vztah

Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď pani Andrea a želám Vám v novom roku 2017 všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia a lásky.

Andrea - Re: Re: Re: Vztah

Děkuji, I já Vám přeji vše jen to nejlepší v novém roce:-), hlavně to zdravíčko:-).

S láskou, Andrea:-)

Katka - práce

Dobrý den, v lednu nastupuji do nové práce. Chci se zeptat, zda tam vydržím a zda to bude práce perspektivní. Předem moc děkuji za odpověď.
Katka, 9.10.1971

Andrea - Re: práce

Dobrý den, tato práce by mohla být dlouhodobá, jen zde vidím menší obtíže s někým z kolegů.
Hodně štěstí:-)

Anička - přání

Dobrý den paní Andrejko,
děkuji Vám za Vaše přání, jste moc hodný člověk.
Anička

Andrea - Re: přání

Aničko, moc Vám děkuji:-). Opravdu si vážím Vašich slov:-). Ještě jednou velké DÍKY:-)

S láskou, Andrea:-)

Jarka - kolegyně

Dobrý den Andrejko,chci požádat o vysvětlení ke kartám.Co mě čeká v brzké době ve spolupráci s kolegyní Jitkou?Prsten,Rákoska,Kotva.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: kolegyně

Dobrý den, bohužel to vypadá na hádky a neporozumění na pracovišti. Je možné, že Vás čeká nové zaměstnání nebo nová smlouva.
Hodně štěstí a držte se:-)

Eva - Zaměstnání

Dobrý večer Andrejko,
náhodnê jsem objevila vaše stránky. Prosím o odpovêď. Ráda bych našla v novém roce jiné zaměstnání, budu mít štêstí? Momentálně praci mám, končí mi smlouva, ale už budu podepisovat, prodlužovat. Zatím nic jiněho nemám. Dêkuji vám za odpovêď, Eva

Andrea - Re: Zaměstnání

Dobrý den, poprosím Vás o datum narození. Děkuji :-)

S láskou, Andrea:-)

Eva - Re: Re: Zaměstnání

17.1.58 .... Andrejko, jen aby jste vedela : novou smlouvu uz mam znovu podepsanou, ale rada bych uplne jine zaměstnáni tak jestli budu mit štěstí. Dekuji a preji vam vse nejlepsi do nového roku.

Andrea - Re: Re: Re: Zaměstnání

Dobrý den, děkuji :-). I já Vám přeji vše jen to nej v novém roce:-).
Podívala jsem se jak do karet, tak na Vaše datum narození a momentálně se nacházíte ve vibračním čísle 9, což je o ukončování a bilanci započatých a nedořešených věcí. Od svých narozenin přecházíte do ročního čísla 1 a to hovoří o změně, nových začátcích, možnostech. Pokud opravdu po něčem toužíte, čekejte v této oblasti různé lekce. V tomto období můžete uspět tam, kde se Vám to dříve nedařilo. Dále je to o navazování nových kontaktů, dalším vzdělávání či zdokonalování. Ovšem jedničkový rok je spíše o Vás. Kdy můžete mít tendence se uzavírat více do sebe a nebrat v potaz názory ostatních. Podle karet to vypadá s prací tak, že to zatím zůstane tak jak je dosud. A nová práce, která by Vás skutečně bavila by měla přijít zhruba do roka.
Hodně štěstí:-)

Lili - význam výkladu

Dobrý den, pro tento týden jsem si vyložila karty na vztahy: 20 - pán, 9 - kytka, 25 prsten. Pak jsem si uvědomila, že jsem si z balíčku nevytáhla osobní karty (pán, paní), takže jsem to zkusila podruhé bez nich a vytáhla jsem si: 24 - srdce, 22 - rozcestí,20 - park. Na první pohled krásné karty, ale znamenají pro mne totéž?

Děkuji

Lili

Andrea - Re: význam výkladu

Dobrý den, vzala jsem v potaz všechny karty. Nevím, proč by se měly vytahovat z balíčku osobní karty, myslím, že jste to udělala dobře, když jste je tam nechala. Karta Pán symbolizuje muže Vašeho srdce, někoho koho opravdu milujete. Podle Vámi vytažených karet bych řekla, že se zamilujete, možná jej už milujete, do muže který je zadaný. Nejspíš se ani nevyhnete kontaktu s jeho partnerkou. Tento muž bude mít zájem o vztah s Vámi. Řekla bych, že se i veřejně dozná k lásce, možná si Vás bude chtít i vzít. Čeká Vás rozhodnutí ohledně tohoto vztahu.
Hodně štěstí:-)

Anička - přání

Dobrý den paní Andrejko,
přeji Vám pěkné prožití svátků,hodně štěstí,zdraví a lásky do roku 2017.
Mějte se moc dobře, děkuji za nás všechny,kterým odpovídáte na dotazy.

Andrea - Re: přání

Aničko, mockrát děkuji, jste zlatíčko:-). I já Vám a celé Vaší rodince přeji jen to nejlepší. Hlavně hodně zdraví, lásky, štěstí, pohody, hodně osobních i pracovních úspěchů a ať se Vám splní vše, co si přejete:-).

S láskou, Andrea:-)

Marcela - práce

Dobrý den Andrejko, prosím o vysvětlení ke kartám.Zeptala jsem se:Co mne čeká do 3 měsíců v zaměstnání?Dáma,čáp,pán.Děkuji za odpověď. 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 42937
Měsíc: 2529
Den: 115