Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Eva - Re: Re: Zaměstnání

17.1.58 .... Andrejko, jen aby jste vedela : novou smlouvu uz mam znovu podepsanou, ale rada bych uplne jine zaměstnáni tak jestli budu mit štěstí. Dekuji a preji vam vse nejlepsi do nového roku.

Andrea - Re: Re: Re: Zaměstnání

Dobrý den, děkuji :-). I já Vám přeji vše jen to nej v novém roce:-).
Podívala jsem se jak do karet, tak na Vaše datum narození a momentálně se nacházíte ve vibračním čísle 9, což je o ukončování a bilanci započatých a nedořešených věcí. Od svých narozenin přecházíte do ročního čísla 1 a to hovoří o změně, nových začátcích, možnostech. Pokud opravdu po něčem toužíte, čekejte v této oblasti různé lekce. V tomto období můžete uspět tam, kde se Vám to dříve nedařilo. Dále je to o navazování nových kontaktů, dalším vzdělávání či zdokonalování. Ovšem jedničkový rok je spíše o Vás. Kdy můžete mít tendence se uzavírat více do sebe a nebrat v potaz názory ostatních. Podle karet to vypadá s prací tak, že to zatím zůstane tak jak je dosud. A nová práce, která by Vás skutečně bavila by měla přijít zhruba do roka.
Hodně štěstí:-)

Lili - význam výkladu

Dobrý den, pro tento týden jsem si vyložila karty na vztahy: 20 - pán, 9 - kytka, 25 prsten. Pak jsem si uvědomila, že jsem si z balíčku nevytáhla osobní karty (pán, paní), takže jsem to zkusila podruhé bez nich a vytáhla jsem si: 24 - srdce, 22 - rozcestí,20 - park. Na první pohled krásné karty, ale znamenají pro mne totéž?

Děkuji

Lili

Andrea - Re: význam výkladu

Dobrý den, vzala jsem v potaz všechny karty. Nevím, proč by se měly vytahovat z balíčku osobní karty, myslím, že jste to udělala dobře, když jste je tam nechala. Karta Pán symbolizuje muže Vašeho srdce, někoho koho opravdu milujete. Podle Vámi vytažených karet bych řekla, že se zamilujete, možná jej už milujete, do muže který je zadaný. Nejspíš se ani nevyhnete kontaktu s jeho partnerkou. Tento muž bude mít zájem o vztah s Vámi. Řekla bych, že se i veřejně dozná k lásce, možná si Vás bude chtít i vzít. Čeká Vás rozhodnutí ohledně tohoto vztahu.
Hodně štěstí:-)

Anička - přání

Dobrý den paní Andrejko,
přeji Vám pěkné prožití svátků,hodně štěstí,zdraví a lásky do roku 2017.
Mějte se moc dobře, děkuji za nás všechny,kterým odpovídáte na dotazy.

Andrea - Re: přání

Aničko, mockrát děkuji, jste zlatíčko:-). I já Vám a celé Vaší rodince přeji jen to nejlepší. Hlavně hodně zdraví, lásky, štěstí, pohody, hodně osobních i pracovních úspěchů a ať se Vám splní vše, co si přejete:-).

S láskou, Andrea:-)

Marcela - práce

Dobrý den Andrejko, prosím o vysvětlení ke kartám.Zeptala jsem se:Co mne čeká do 3 měsíců v zaměstnání?Dáma,čáp,pán.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: práce

Dobrý den, podle karet Vás čeká jistá změna. Je možné, že v současné práci skončíte nebo se to týká jen nové funkce v současném zaměstnání. Ale něco přijde. Nebojte, podle karet budete přístupná této změně nebo možná už o ní víte teď. Dále se mi zde ukazuje muž Vašeho srdce, který s tímto také nějak souvisí. Jinak bych řekla, že se nemusíte obávat. Snažte se dostat do popředí a prosadit se. Nedívejte se tolik na to, co říkají ostatní, rozhodujte se dle sebe. Karty Vám vzkazují, že máte používat i více své ženské zbraně, trochu Vám to ulehčí život.
Hodně štěstí a krásné svátky:-)

Marcela - Re: práce

Andrejko, děkuji za odpověď a přeji přijemné prožití svátků vánočních,hodně zdraví v novém roce.

Andrea - Re: Re: práce

Marcelko, děkuji Vám:-). I já Vám přeji vše jen to nejlepší a ať se sny plní:-).

S láskou, Andrea:-)

Jana K. - budoucnost

Dobrý den paní Andrejko, chci Vás poprosit o odpověď na moji práci. Jak získám nové pracovní místo?Karty: KYTICE,LOĎ,PÁN.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: budoucnost

Dobrý den, novou práci nebo příležitost získat nové zaměstnání by jste mohla někde na oslavě či nějaké návštěvě. V kartách se ukazuje cesta spojená s návštěvou. Takže neodmítejte žádné pozvání. Mohlo by to být prostřednictvím mladšího muže, nejspíš zadaného, který je srdečný a atraktivní.
Hodně štěstí:-)

Jana K. - Re: Re: budoucnost

Andrejko,moc děkuji za Vaši odpověď a v novém roce 2017 Vám přeji hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.

Andrea - Re: Re: Re: budoucnost

Janičko, moc Vám děkuji:-), jste zlatíčko. I já Vám a celé Vaší rodince přeji hlavně hodně zdravíčka, bez toho se nikam nepohneme, a ať se Vám splní vše, co si přejete:-)

S láskou, Andrea:-)

Simona - vztahy

Andrejko dobrý den,chtěla bych vás požádat o nahlédnutí do kartiček ohledně vztahů,s mým manželem mi přijde že nám to klape více než dříve,ikdyž jsou ted starosti s lítáním po doktorech,ale konečně cítím že je mi bližší víc a víc a já se do něj víc a víc zamilovávám,poznala jsem že od něj mám vše hlavně lásku a cit co jsme nikdy neměla,s naší malou se ted opravdu radujeme a s mužem si víc i rozumíme e všem,chtělo to opravdu čas jak jste mi psala,jen je tu jeden problém kdysi jsem ám psala o bývalém příteli Ludvíkovi,víte že jsem ho tenkrát nedokázala vypudit z mysli,ale povedlo se a já začala být štastná a i po zdraotní stránce,ale ted se mi stalo že moje bývalá spolužačka mi napsala z ničeho nic což je mi divné,je to žena která se do mého bývalého tenkrát zamilovala a mi se rozešli,pak mi psávala ale věděla jsem že ji on navádí,poznala jsem jeho slova,pak byl dlouho klid,až ted z ničeho nic mi napsala a já nechápu,vyptává se jak se mám atd,nemyslím že je to opět z její hlavy ale že v tom má prsty Ludvík,ale myslím že ted jsem už silnější díky lásce k mému muži,chtěla bych vás moc požádat zda za tím něco je,jestli si dát na něco pozor,a také mi ještě nedávno přišel anonym opět s tím že má můj muž milenku,no ráda bych o všem pravdu,at je klid,jinak Ludvíka nemiluji a už bych ho nechtěla ani za nic děkuji vám moc já 24.12.75,můj manžel Jaromír 18.5.70 a bývalý přítel Ludík 17.12.74 moc děkuji Andrejko ale chci vědět co to znamená moc vás zdravím a děkuji z celého srdce

Andrea - Re: vztahy

Dobrý den, hlídejte si hlavně své myšlenky, držte si pozitivní přístup. Jste z pana Ludvíka nervózní. Cítíte vůči němu rozčilení, napětí a nejistotu. Je možné, až pravděpodobné, že se Ludvík snaží k Vám nějakým zpsobem přiblížit nebo se o Vás něco více dozvědět. Je to komplikované. Stále je k Vám z nějakého důvodu připoutaný a nemůže se odpoutat. Vidím z jeho strany přetvářku a vypočítavost. Je možné, že intrikuje. Jeho závislost na Váš je až nezdravá...Neřekla bych, že by jste se měla bát, ignorujte to. Věnujte svou pozornost své rodině a dětem a neplýtvejte svou energií na takovém člověku, který nepřinese nic dobrého do Vašeho života.
Hodně štěstí a krásné svátky:-)

Simona - Re: Re: vztahy

Andrejko zlatá moc vám děkuji za odpověd vy jste se uplně trefila,cítím to tak že se snaží něco dozědět hlavně přes jednu bývalou spolužačku poznala jsem to,jak jsem se trápila kvůli němu tenkrát tak dnes jsem štastná za mého muže a mou dcerušku,nevyměnila bych je za nic na světě,a ano Ludvík přesně takový je,hodně mi ubližoval jak citově tak psychicky ale naštěstí jsem se z toho kupodivu dostala,moc vám děkuji a přeji krásné a štastné svátky vám a celé vaší rodince ze srdce

Andrea - Re: Re: Re: vztahy

Děkuji:-), i Vám celé Vaší rodince přeji jen to nejlepší:-)

S láskou, Andrea

Sylva - co bude?

Andrejko dobrý den,chtěla bych vás požádat o nahlédnutí do karet.Měla jsem otázku:Co mě čeká v rodině v brzké době?Kotva,Jezdec,Slunce.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: co bude?

Dobrý den, podle karet Vás v rodině čeká dobré období plné aktivit. Ukazuje se zde i nějaká pozitivní zpráva, která Vám dodá sílu. Přijde mi, že budete všichni tak nějak na stejné vlně a mělo by to vydržet. Máte schopnost ovlivnit své okolí svým postojem.
Hodně štěstí:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 48452
Měsíc: 3420
Den: 88