Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Miroslav - vztah

jsem Miroslav 17.5.82 a přítelkyně Zuzana 3.5.80 děkuji

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, bohužel jste nedal přímou otázku, tak jsem se na vás dva a váš vztah podívala z pohledu numerologie. Tento vztah je silně energetický. Váš vztah může pěkně a volně plynout, ale nesmíte, ani jeden z Vás, na nic tlačit. Pozor na přílišné chtění a dirigování vztahu. Je potřeba si nechat určitý prostor a nezasahovat do něj. Každý vztah se vyvíjí, některý rychleji, jiný pomaleji. Je třeba tomu nechat volný průběh. Pokud jste oba vědomí a uvědomujete si svou hodnotu, vztah může plynout. Pokud ne, můžete si projít bolestným a těžkým procesem, než si to celé uvědomíte a pochopíte. Najděte rovnováhu.
Nedalo mi to a podívala jsem se ještě do karet na to, co k sobě navzájem cítíte a jak se bude vztah dále vyvíjet. U Vás mám pocit, že by jste vztah posunul rád někam dál, ale něco Vám v tom brání. Je tam něco, co se stále opakuje a co Vám vadí a trápí vás to. Paní Zuzana...Její city k Vám nejsou zatím příliš hluboké, spíše ji lichotí Vás zájem a tím ji zvedáte sebevědomí. Jak se bude vztah vyvíjet do budoucna..Je to karmický vztah a mělo by dojít k jeho zakončení. Už v minulosti jste si ublížili a nyní by se to nemělo opakovat. Ale podle karet máte spoustu věci nezpracovaných a i když ve vztahu bude hodně lásky a citů, budete se spíše trápit. Jako by jste nebyli schopní žít spolu, ale ani od sebe. Můžete čekat rozchody a návraty. Nedorozumění. Může docházet i k tomu, že si vztah budete spíše idealizovat a nebudete chtít vidět tu reálnou stránku. Budete si ubližovat, i když spíše nevědomě. Na jednu stranu víte dobře, co cíttíte, na stranu druhou si nejste jistý jak svými, tak ani jejími city. Je to jak na houpačce. Důvodem je právě to, že duše si pamatuje, jak jí bylo ublíženo. Je třeba to zpracovat, odpustit a pustit.
Hodně štěstí a krásné prožití vánočních svátků:-)

Miroslav - Re: Re: vztah

Dobrý den a děkuji...
jak jste psala, že mohu čekat rozchody a návraty to je myšleno se Zuzanou nebo mojí ex přítelkyni Libuše 5.3.83 se kterou jsme se rozešli?

Andrea - Re: Re: Re: vztah

Dobrý den, není za co:-). Měla jsem na mysli paní Zuzanu, na kterou jste se ptal. Jen jste nezadal přímý dotaz, co by Vás ve vztahu konkrétně zajímalo, tak jsem to pojala takto.
Hodně štěstí.-)

Miroslav - Re: Re: Re: Re: vztah

takže s ex to nemá nic společného? prosím můžete se podívat i na ni? děkuji

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: vztah

Dobrý den, ne, dívala jsem se pouze na vztah mezi Vámi a paní Zuzanou. Jen mi napište, co konkrétně by Vás zajímalo ve vztahu mezi Vámi a paní Libuší, děkuji.
Hodně štěstí:-)

Miroslav - Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah

ano vždyt jsem se ptal na mě a Zuzanu, ale jak jste psala,, Můžete čekat rozchody a návraty''tak jsem se ptal jestli jeto na ex či součastnou přítelkyni.
co jste psala ve výkladu tak má to něco společného i s ex? asi je to hloupé ale zajímá mě náš vztah jestli je či bude šance se kní třeba vrátit atd. prostě co karty na nás dva ukáží mě zajímá díky

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah

Dobrý den, první odpověď se týkala pouze vztahu Vašeho s paní Zuzanou. Jak to mezi vámi je a kam to směřuje v momentálním rozpoložení obou.
Nyní Vám odpovím na Vás a paní Libuši. Oba jste hodně citliví a nespokojení. Nevíte, co vlastně chcete. U vás jde o velké zrcadlení. Tzn, že si navzájem ukazujete své nedostatky a to, co Vám vlastně vadí. Tento vztah je hodně emoční, nestabilní až lítostivý. Jako by jste si nechtěli ani jeden z Vás připustit, že na nefunkčním vztahu máte podíl oba. Je zde i žárlivost a strach o partnera. Nějak nevíte, co cítíte a co chcete. Zatím se mi neukazuje, že by jste spolu byli, do budoucna. Nejsou zde pevné základy a dokud oba nepochopíte, nevydrží to. Váš vztah je hodně emotivní, jak v pozitivním, tak i v negativním slova smyslu. Ale paní Libuše na Vás myslí.
Hodně štěstí:-)

Miroslav - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah

...nejspíše na mě bude myslet ve zlém nežli v dobrém...mohu se ještě zeptat zdali mě opravdu milovala a byla mi věrná?

Miroslav - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah

jo a ten strach o partnera a ta žárlivost to je z její nebo mojí strany?

Andrea - Vzťah

Dobry den caka ma uz v blizkej dobe nejaky citovy vzťah, nar.26.8.1971. Karty ...veza, medved, lalie.Dakujem za odpoveď.

Andrea - Re: Vzťah

Dobrý den, myslím, že jsme se už na toto dívaly a musím říct, že nový vztah se nevylučuje, ale musíte chtít. I když o něj stojíte, podvědomě se tomu bráníte. Ukazuje se mi zde, že se izolujete od muže. Dále je zde vidět rozchod a žárlivost a muž, který usiluje o sexuální vztah a Vy se tomu naopak straníte.
Bylo by dobré si uvědomit, po jakém vztahu skutečně toužíte a otevřít se tomu. Udělat tlustou čáru za minulostí a zaměřit se všemi smysly na přítomnost, protože právě teď tvoříte svou budoucnost.
Hodně štěstí a krásné prožití vánočních svátků:-)

Lili - Vyznam karet

Dobry den,na otazku: co me ceka v lasce,vztazich a u muzu pristi tyden _ jsem si vytahla tyto cikanske karty : Nadeje,Snatek, Dopis. Prosim o rozbor vykladu.Dekuji

Andrea - Re: Vyznam karet

Dobrý den, nevykládám z cikánských karet, ale setkala jsem se s nimi. Vykládám karty Lenormand a Tarot. Ale zkusím Vám odpovědět, jak na mě Vaše karty působí.
Už podle názvů jde vidět, že se jedná o pěkné karty. Řekla bych, že Vás čeká nějaká důležitá zpráva, která Vám dá naději na dlouhodobý vztah. Může to být i brzy, v dohledné době. Ale je možné, že se bude delší dobu vyvíjet, pozvolna.
Hodně štěstí a krásné prožití vánočních svátků:-)

Markéta - Láska a vztah v zahraničí

Dobrý den Andreo :)

Jde mi o vztah ke kamarádovi - je to Řek. Já napůl žiji/pracuji v Řecku. Několik let to byl jen kamarád - velmi dobrý. Už nás hodně lidí podezřívalo, že mezi námi něco je - nikdy nebylo až na poslední měsíc mého pobytu. Zajímá mě, zda on ke mně cítí něco víc (nepochybuji, že mě má rád). Protože já cítím něco víc a kolem února/nejpozději v dubnu se vracím zpět. Zajímá mě, zda ke mě cítí něco víc nebo zda to mezi námi bude nějak pokračovat? Předem děkuji :)
Markéta 21.3.1989 ve 23:10 a Dimitris 4.1.1994

Andrea - Re: Láska a vztah v zahraničí

Dobrý den, u Vás jde vidět, že by jste vztah posunula někam dál. Panu Dimitrisovi je s Vámi dobře. Cítí ve Vás klid, pohodu, jistotu. Ovšem pokud jste jen kamarádi, zatím to nejspíš ani jinak nebude. Váš vztah se řadí do těch komplikovaných a očistných. Vy jste nejspíš unikla z nějakého minulého vztahu a setkala se právě s Dimitrisem. V tomto vztahu je vyvážená jak mužská, tak i ženská energie, což je dobře a vztah by mohl fungovat. Ovšem, pokud u Dimitrise převládá více můžské energie (silná a tvrdší), převládá potom tzv. zničující ego. Potom se můžete snažit navzájem jako by ovládat a to zničí časem vztah. Nicméně, pokud má energie vyvážené, dokázala by jste jej časem zkrotit. Pokud by jste splu byli a vydrželi pár roků, dojde mezi vámi k vzájemnému respektu a porozumění a stanou se z vás spíše dobří kamarádi než milenci.
Váš vztah zatím bude plný nejasností a nepochopení. Ovšem pokud to překonáte, můžete vztah posílit. I přesto se mi to ale jeví, že to bude spíše takový ,,italský vztah či partnerství".
Hodně štěstí a krásné prožití vánočních svátků:)

Jitka - výběr.řízení

Dobrý den paní Andrejko,zeptala jsem se karet.Jak dopadnu, když se přihlásím do výběrového řízení na pozici?Karty-Klíč,Jetel,Loď.Děkuji za vysvětlení.

Andrea - Re: výběr.řízení

Dobrý den, podle těchto karet Vás čeká pozitivní výsledek, vyjde to:-). Buďte vytrvalá.
Hodně štěstí:-)

Marcela - budoucnost

Dobrý den Andrejko, zeptala jsem se karet:Co mne čeká v prosinci v manželství?Loď,Dům,Strom a ještě jsem se zeptala:Jak se bude vyvíjet moje prac. budoucnost, až mi skončí pracovní smlouva?Kotva,Klíč,Dům.Děkuji Vám za odpovědi k otázkám.

Andrea - Re: budoucnost

Dobrý den, Marcelko, v prosinci by Vaše manželství mělo být vesměs stabilní, nevidím zde žádné výkyvy. Nicméně se mi zdá, že už dlouho po něčem toužíte a cítíte se trochu v tomto směru nenaplněná. Je možné, že jeden z Vás nebývá doma moc často a to je možná to, co Vám ,,vadí".
Co se týče zaměstnání, mohlo by se Vám splnit to, po čem jste toužila. Bude to chtít trochu úsilí, ale práci máte jistou, docílíte svých plánů. Je možné, že budete vykonávat nějakou činnost z domova.
Hodně štěstí a krásné sváteční období:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 42933
Měsíc: 2527
Den: 113