Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Iveta - Vztah

Dobrý večer pani Andrea,
prosím, stretnem v blízkej dobe partnera na trvalý harmonický vztah ? Mala som priateľa - Jozef, 19.10.1950, ale začal sa ku mne správať chladne a odmerane, neviem čo sa stalo - je možné aby sme mali do budúcna zase spolu pekný priateľský vzťah, alebo ma čaká niekto iný ? Iveta, 25.8.1968. Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď a prajem veľa lásky.

renata sikorova - budeme spolu žít

Seznamila jsem se s věštcem jmenuje se Paulo,je z Brna,mám o mě zájem,je vdovec,jsme na stejné lodi,já vykladám karty a zajímám se o esoteriku,nemám štěstí na muže ,proto se ptám jestli to myslí upřímně a vyjde nám to spolu.renáta

Andrea - Re: budeme spolu žít

Dobrý den, škoda, že jste neuvedla data narození, jenom přece se jedná o výklad na dálku. Nicméně je to zatím trochu nejisté. Partnerský vztah by do budoucna mezi vámi mohl vzniknout, ale je třeba o vztah pečovat. Může se jednat o silné citové prožití, ovšem, jak rychle vzplane, tak rychle může také tento pomylsný plamen uhasnout. Všímejte si drobností a buďte vděční. Nezapomínejte na laskavá slova a pohlazení.
Hodně štěstí a krásné svátky:-)

Lili - Vyznam karet

Dobry den, na otazku, co me ceka v lasce a vztazich pristi tyden,jsem si vytahla tyto karty: cap, jezdec, pan. Dekuji.

Andrea - Re: Vyznam karet

Dobrý den, je třeba učinit jisté změny, ať už se týkají chování, jednání či náhledu na danou věc, je třeba změna. Pokud se Vám to podaří, poté můžete očekávat zprávu od muže nebo nějaký posun ve vztahu.
Hodně štěstí a krásné svátky:-)

Marcela - práce

Dobrý den paní Andrejko, chci Vás požádat o odpověď. V jakém zaměstnání najdu práci?Karty:Srdce,klíč,měsíc.Děkuji za odpověď a přeji Vám příjemné prožítí svátků vánočních, hodně zdraví v novém roce.

Miroslav - vztah

Dobrý den,
mohu se ještě zeptat na ex přítelkyni Libuši 5.3.1983 jaký ona má ke mně vztah po našem rozejití? děkuji Miroslav 17.5.82

Miroslav - vztah

jsem Miroslav 17.5.82 a přítelkyně Zuzana 3.5.80 děkuji

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, bohužel jste nedal přímou otázku, tak jsem se na vás dva a váš vztah podívala z pohledu numerologie. Tento vztah je silně energetický. Váš vztah může pěkně a volně plynout, ale nesmíte, ani jeden z Vás, na nic tlačit. Pozor na přílišné chtění a dirigování vztahu. Je potřeba si nechat určitý prostor a nezasahovat do něj. Každý vztah se vyvíjí, některý rychleji, jiný pomaleji. Je třeba tomu nechat volný průběh. Pokud jste oba vědomí a uvědomujete si svou hodnotu, vztah může plynout. Pokud ne, můžete si projít bolestným a těžkým procesem, než si to celé uvědomíte a pochopíte. Najděte rovnováhu.
Nedalo mi to a podívala jsem se ještě do karet na to, co k sobě navzájem cítíte a jak se bude vztah dále vyvíjet. U Vás mám pocit, že by jste vztah posunul rád někam dál, ale něco Vám v tom brání. Je tam něco, co se stále opakuje a co Vám vadí a trápí vás to. Paní Zuzana...Její city k Vám nejsou zatím příliš hluboké, spíše ji lichotí Vás zájem a tím ji zvedáte sebevědomí. Jak se bude vztah vyvíjet do budoucna..Je to karmický vztah a mělo by dojít k jeho zakončení. Už v minulosti jste si ublížili a nyní by se to nemělo opakovat. Ale podle karet máte spoustu věci nezpracovaných a i když ve vztahu bude hodně lásky a citů, budete se spíše trápit. Jako by jste nebyli schopní žít spolu, ale ani od sebe. Můžete čekat rozchody a návraty. Nedorozumění. Může docházet i k tomu, že si vztah budete spíše idealizovat a nebudete chtít vidět tu reálnou stránku. Budete si ubližovat, i když spíše nevědomě. Na jednu stranu víte dobře, co cíttíte, na stranu druhou si nejste jistý jak svými, tak ani jejími city. Je to jak na houpačce. Důvodem je právě to, že duše si pamatuje, jak jí bylo ublíženo. Je třeba to zpracovat, odpustit a pustit.
Hodně štěstí a krásné prožití vánočních svátků:-)

Miroslav - Re: Re: vztah

Dobrý den a děkuji...
jak jste psala, že mohu čekat rozchody a návraty to je myšleno se Zuzanou nebo mojí ex přítelkyni Libuše 5.3.83 se kterou jsme se rozešli?

Andrea - Re: Re: Re: vztah

Dobrý den, není za co:-). Měla jsem na mysli paní Zuzanu, na kterou jste se ptal. Jen jste nezadal přímý dotaz, co by Vás ve vztahu konkrétně zajímalo, tak jsem to pojala takto.
Hodně štěstí.-)

Miroslav - Re: Re: Re: Re: vztah

takže s ex to nemá nic společného? prosím můžete se podívat i na ni? děkuji

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: vztah

Dobrý den, ne, dívala jsem se pouze na vztah mezi Vámi a paní Zuzanou. Jen mi napište, co konkrétně by Vás zajímalo ve vztahu mezi Vámi a paní Libuší, děkuji.
Hodně štěstí:-)

Miroslav - Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah

ano vždyt jsem se ptal na mě a Zuzanu, ale jak jste psala,, Můžete čekat rozchody a návraty''tak jsem se ptal jestli jeto na ex či součastnou přítelkyni.
co jste psala ve výkladu tak má to něco společného i s ex? asi je to hloupé ale zajímá mě náš vztah jestli je či bude šance se kní třeba vrátit atd. prostě co karty na nás dva ukáží mě zajímá díky

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah

Dobrý den, první odpověď se týkala pouze vztahu Vašeho s paní Zuzanou. Jak to mezi vámi je a kam to směřuje v momentálním rozpoložení obou.
Nyní Vám odpovím na Vás a paní Libuši. Oba jste hodně citliví a nespokojení. Nevíte, co vlastně chcete. U vás jde o velké zrcadlení. Tzn, že si navzájem ukazujete své nedostatky a to, co Vám vlastně vadí. Tento vztah je hodně emoční, nestabilní až lítostivý. Jako by jste si nechtěli ani jeden z Vás připustit, že na nefunkčním vztahu máte podíl oba. Je zde i žárlivost a strach o partnera. Nějak nevíte, co cítíte a co chcete. Zatím se mi neukazuje, že by jste spolu byli, do budoucna. Nejsou zde pevné základy a dokud oba nepochopíte, nevydrží to. Váš vztah je hodně emotivní, jak v pozitivním, tak i v negativním slova smyslu. Ale paní Libuše na Vás myslí.
Hodně štěstí:-)

Miroslav - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah

...nejspíše na mě bude myslet ve zlém nežli v dobrém...mohu se ještě zeptat zdali mě opravdu milovala a byla mi věrná?

Miroslav - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah

jo a ten strach o partnera a ta žárlivost to je z její nebo mojí strany?

Andrea - Vzťah

Dobry den caka ma uz v blizkej dobe nejaky citovy vzťah, nar.26.8.1971. Karty ...veza, medved, lalie.Dakujem za odpoveď.

Andrea - Re: Vzťah

Dobrý den, myslím, že jsme se už na toto dívaly a musím říct, že nový vztah se nevylučuje, ale musíte chtít. I když o něj stojíte, podvědomě se tomu bráníte. Ukazuje se mi zde, že se izolujete od muže. Dále je zde vidět rozchod a žárlivost a muž, který usiluje o sexuální vztah a Vy se tomu naopak straníte.
Bylo by dobré si uvědomit, po jakém vztahu skutečně toužíte a otevřít se tomu. Udělat tlustou čáru za minulostí a zaměřit se všemi smysly na přítomnost, protože právě teď tvoříte svou budoucnost.
Hodně štěstí a krásné prožití vánočních svátků:-)

Lili - Vyznam karet

Dobry den,na otazku: co me ceka v lasce,vztazich a u muzu pristi tyden _ jsem si vytahla tyto cikanske karty : Nadeje,Snatek, Dopis. Prosim o rozbor vykladu.Dekuji 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 48446
Měsíc: 3420
Den: 85