Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: Vyznam karet

Dobrý den, nevykládám z cikánských karet, ale setkala jsem se s nimi. Vykládám karty Lenormand a Tarot. Ale zkusím Vám odpovědět, jak na mě Vaše karty působí.
Už podle názvů jde vidět, že se jedná o pěkné karty. Řekla bych, že Vás čeká nějaká důležitá zpráva, která Vám dá naději na dlouhodobý vztah. Může to být i brzy, v dohledné době. Ale je možné, že se bude delší dobu vyvíjet, pozvolna.
Hodně štěstí a krásné prožití vánočních svátků:-)

Markéta - Láska a vztah v zahraničí

Dobrý den Andreo :)

Jde mi o vztah ke kamarádovi - je to Řek. Já napůl žiji/pracuji v Řecku. Několik let to byl jen kamarád - velmi dobrý. Už nás hodně lidí podezřívalo, že mezi námi něco je - nikdy nebylo až na poslední měsíc mého pobytu. Zajímá mě, zda on ke mně cítí něco víc (nepochybuji, že mě má rád). Protože já cítím něco víc a kolem února/nejpozději v dubnu se vracím zpět. Zajímá mě, zda ke mě cítí něco víc nebo zda to mezi námi bude nějak pokračovat? Předem děkuji :)
Markéta 21.3.1989 ve 23:10 a Dimitris 4.1.1994

Andrea - Re: Láska a vztah v zahraničí

Dobrý den, u Vás jde vidět, že by jste vztah posunula někam dál. Panu Dimitrisovi je s Vámi dobře. Cítí ve Vás klid, pohodu, jistotu. Ovšem pokud jste jen kamarádi, zatím to nejspíš ani jinak nebude. Váš vztah se řadí do těch komplikovaných a očistných. Vy jste nejspíš unikla z nějakého minulého vztahu a setkala se právě s Dimitrisem. V tomto vztahu je vyvážená jak mužská, tak i ženská energie, což je dobře a vztah by mohl fungovat. Ovšem, pokud u Dimitrise převládá více můžské energie (silná a tvrdší), převládá potom tzv. zničující ego. Potom se můžete snažit navzájem jako by ovládat a to zničí časem vztah. Nicméně, pokud má energie vyvážené, dokázala by jste jej časem zkrotit. Pokud by jste splu byli a vydrželi pár roků, dojde mezi vámi k vzájemnému respektu a porozumění a stanou se z vás spíše dobří kamarádi než milenci.
Váš vztah zatím bude plný nejasností a nepochopení. Ovšem pokud to překonáte, můžete vztah posílit. I přesto se mi to ale jeví, že to bude spíše takový ,,italský vztah či partnerství".
Hodně štěstí a krásné prožití vánočních svátků:)

Jitka - výběr.řízení

Dobrý den paní Andrejko,zeptala jsem se karet.Jak dopadnu, když se přihlásím do výběrového řízení na pozici?Karty-Klíč,Jetel,Loď.Děkuji za vysvětlení.

Andrea - Re: výběr.řízení

Dobrý den, podle těchto karet Vás čeká pozitivní výsledek, vyjde to:-). Buďte vytrvalá.
Hodně štěstí:-)

Marcela - budoucnost

Dobrý den Andrejko, zeptala jsem se karet:Co mne čeká v prosinci v manželství?Loď,Dům,Strom a ještě jsem se zeptala:Jak se bude vyvíjet moje prac. budoucnost, až mi skončí pracovní smlouva?Kotva,Klíč,Dům.Děkuji Vám za odpovědi k otázkám.

Andrea - Re: budoucnost

Dobrý den, Marcelko, v prosinci by Vaše manželství mělo být vesměs stabilní, nevidím zde žádné výkyvy. Nicméně se mi zdá, že už dlouho po něčem toužíte a cítíte se trochu v tomto směru nenaplněná. Je možné, že jeden z Vás nebývá doma moc často a to je možná to, co Vám ,,vadí".
Co se týče zaměstnání, mohlo by se Vám splnit to, po čem jste toužila. Bude to chtít trochu úsilí, ale práci máte jistou, docílíte svých plánů. Je možné, že budete vykonávat nějakou činnost z domova.
Hodně štěstí a krásné sváteční období:-)

Pavel - Dotaz

datum nar. 28.5.1983
Mám hledat jinou práci a najdu ?

Andrea - Re: Dotaz

Dobrý den, zatím není vhodná doba na změnu práce. Nyní je pro Vás důležité navazování a upevňování vztahů. A to jak v rodině, tak po pracovní stránce. Nová práce se mi zde ukazuje až v roce 2017.
Hodně štěstí:-)

ivan PROCHÁZKA 23 1.1968 - Škodí mi sousedé

koupil jsem starý dum od lidí kteří bydlí v ulici u své matky.Chodí mi do bytu dokáží si odemknout a zamknout abych to nepoznal,již 2x jsem vyměnil zámky a není to nic platné.Chtěl bych vědět jebtli mi něco dávali do jídla ajak dlouho to potrvá.než jsem na to přišel bylo mi stále špatně. Předem moc děkuji za radu.ps.je možný i osobní kontakt,

Andrea - Re: Škodí mi sousedé

Dobrý den, bylo by lepší uvést i jména a data narození lidí, kteří Vám prodali dům. Nicméně se mi zde neukazuje, že by Vám nějak chtěli uškodit či ublížit, ani to, že by chodili k Vám do domu. Vy jste hodně opatrný a bázlivý člověk. Spíše mi připadá, že problém bude někde jinde...Možná ve Vaší rodině, před kterou se uzavíráte. Myslím, že hledáte problém tam, kde není. Nic proti Vám. Nemusíte se bát:-).
Hodně štěstí:-)

Jana - Dotaz

Dobrý den Andrejko:)
Ráda bych se zeptala zda se mám furt o něho snažit nebo už se na to vykašlat dost mě to trápí..Datum jeho 17.1 1998 a muj 17.3 1998
A co mě čeka tyto následovný měsíce.
Děkuju moc za váš čas a odpověď:)

Andrea - Re: Dotaz

Dobrý den, váš vztah může být buď plný klidu a harmonie, či zcela destruktivní. Vyložila jsem jednu kartu a vyšlo Srdce. Takže šance tu je. Pokud se dívám na vaše data narození, u Vás se objevilo mistrovské číslo:-). Nicméně, Vy by jste se měla naučit pracovat se svými emocemi a pocity, které jsou trochu jak na houpačce, někdy nahoře, jindy zase dole. A daný pán by se měl naučit více cítit a prociťovat, nechat se vést intuicí a svým srdcem.
Co Vás čeká nasledující měsíce...Odněkud očekáváte nějakou zprávu, u které to vypadá, že nepřijde, ale dejte tomu čas a nakonec dorazí. Nakonec to bude překvapení. Zklidněte svou mysl, zaposlouchejte se do ticha a uvidíte, jak budete schopná číst mezi řádky. Dozvíte se něco, co někoho tíží, ve spojitosti s Vámi. Emoce nechte stranou. Jinak to celé vypadá pozitivně. Vidím tu lásku, která teprve roste.
Hodně štěstí:-)

Alena - práce

Dobrý večer,moc Vás prosím o odpověď. Jaký bude pro mne r.2017 v zaměstnání? Pán, Loď, Kniha.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: práce

Dobrý den, přijde mi, že po něčem toužíte, něco čekáte. Řekla bych, že Vás čeká dobrá příležitost. Ukazuje se mi zde nečekaná cesta, o které ještě nevíte. Je možné ale, že se to bude týkat i nějakého dovzdělání se či kurzu, stáže,...Nějaký muž před Vámi nejspíš něco bude tajit a Vy by jste se to měla nakonec dozvědět.
Hodně štěstí:-)

Mirka - co bude?

Dobrý večer Andrejko, vytáhla jsem svoje tyto karty:Loď, Lilie, Ryby a otázka:Co mě čeká v listopadu v rodině? Ještě jsem se zeptala:Na co si mám dát pozor v rodině?Karty:Kříž, Pán, Pes.Děkuji za vysvětlení.

Andrea - Re: co bude?

Dobrý den, možná už Vám to moc nepomůže, ale tento měsíc se zde ukazuje, že zatoužíte po klidu a rodinné pohodě. Také se zde ukazuje jistá touha po finančním zabezpečení a touha sexuální. Je zde vidět vztah, který je spíše na duševní bázi než právě na té intimní. Jinak je zde vidět cesta. Může se jednat o nějakou cestu a to buď s rodinou či za rodinou a tato cesta bude nejspíš spojená s jistou rodinnou záležitostí.
Na co si dávat pozor? Tyto karty zdůrazňují věrného, spolehlivého a přátelského muže. Jedná se o Vašeho manžela či o muže, kterého si nosíte v srdci. Pokud jsou mezi Vámi nějaké problémy, pomalu odejdou.
Hodně štěstí:-)

Květa K. - známá

Dobrý den Andrejko,prosím o Vaši odpověď. Jak mne vidí moje známá? Srdce,Dáma,Kříž. Děkuji za vyjádření.

Andrea - Re: známá

Dobrý den, řekla bych, že Vás vidí jako dobrosrdečného, citlivého, milého a láskyplného člověka. Na druhou stranu Vás vnímá tak, že se berete moc vážně a přikládáte důležitost vlastní osobě. A nejspíš i to, že Vám hodně záleží na tom, co si o Vás myslí ostatní.
Hodně štěstí:-)

Květa K. - Re: Re: známá

Andrejko,děkuji Vám. 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 48446
Měsíc: 3420
Den: 86