Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pavel - Dotaz

datum nar. 28.5.1983
Mám hledat jinou práci a najdu ?

Andrea - Re: Dotaz

Dobrý den, zatím není vhodná doba na změnu práce. Nyní je pro Vás důležité navazování a upevňování vztahů. A to jak v rodině, tak po pracovní stránce. Nová práce se mi zde ukazuje až v roce 2017.
Hodně štěstí:-)

ivan PROCHÁZKA 23 1.1968 - Škodí mi sousedé

koupil jsem starý dum od lidí kteří bydlí v ulici u své matky.Chodí mi do bytu dokáží si odemknout a zamknout abych to nepoznal,již 2x jsem vyměnil zámky a není to nic platné.Chtěl bych vědět jebtli mi něco dávali do jídla ajak dlouho to potrvá.než jsem na to přišel bylo mi stále špatně. Předem moc děkuji za radu.ps.je možný i osobní kontakt,

Andrea - Re: Škodí mi sousedé

Dobrý den, bylo by lepší uvést i jména a data narození lidí, kteří Vám prodali dům. Nicméně se mi zde neukazuje, že by Vám nějak chtěli uškodit či ublížit, ani to, že by chodili k Vám do domu. Vy jste hodně opatrný a bázlivý člověk. Spíše mi připadá, že problém bude někde jinde...Možná ve Vaší rodině, před kterou se uzavíráte. Myslím, že hledáte problém tam, kde není. Nic proti Vám. Nemusíte se bát:-).
Hodně štěstí:-)

Jana - Dotaz

Dobrý den Andrejko:)
Ráda bych se zeptala zda se mám furt o něho snažit nebo už se na to vykašlat dost mě to trápí..Datum jeho 17.1 1998 a muj 17.3 1998
A co mě čeka tyto následovný měsíce.
Děkuju moc za váš čas a odpověď:)

Andrea - Re: Dotaz

Dobrý den, váš vztah může být buď plný klidu a harmonie, či zcela destruktivní. Vyložila jsem jednu kartu a vyšlo Srdce. Takže šance tu je. Pokud se dívám na vaše data narození, u Vás se objevilo mistrovské číslo:-). Nicméně, Vy by jste se měla naučit pracovat se svými emocemi a pocity, které jsou trochu jak na houpačce, někdy nahoře, jindy zase dole. A daný pán by se měl naučit více cítit a prociťovat, nechat se vést intuicí a svým srdcem.
Co Vás čeká nasledující měsíce...Odněkud očekáváte nějakou zprávu, u které to vypadá, že nepřijde, ale dejte tomu čas a nakonec dorazí. Nakonec to bude překvapení. Zklidněte svou mysl, zaposlouchejte se do ticha a uvidíte, jak budete schopná číst mezi řádky. Dozvíte se něco, co někoho tíží, ve spojitosti s Vámi. Emoce nechte stranou. Jinak to celé vypadá pozitivně. Vidím tu lásku, která teprve roste.
Hodně štěstí:-)

Alena - práce

Dobrý večer,moc Vás prosím o odpověď. Jaký bude pro mne r.2017 v zaměstnání? Pán, Loď, Kniha.Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: práce

Dobrý den, přijde mi, že po něčem toužíte, něco čekáte. Řekla bych, že Vás čeká dobrá příležitost. Ukazuje se mi zde nečekaná cesta, o které ještě nevíte. Je možné ale, že se to bude týkat i nějakého dovzdělání se či kurzu, stáže,...Nějaký muž před Vámi nejspíš něco bude tajit a Vy by jste se to měla nakonec dozvědět.
Hodně štěstí:-)

Mirka - co bude?

Dobrý večer Andrejko, vytáhla jsem svoje tyto karty:Loď, Lilie, Ryby a otázka:Co mě čeká v listopadu v rodině? Ještě jsem se zeptala:Na co si mám dát pozor v rodině?Karty:Kříž, Pán, Pes.Děkuji za vysvětlení.

Andrea - Re: co bude?

Dobrý den, možná už Vám to moc nepomůže, ale tento měsíc se zde ukazuje, že zatoužíte po klidu a rodinné pohodě. Také se zde ukazuje jistá touha po finančním zabezpečení a touha sexuální. Je zde vidět vztah, který je spíše na duševní bázi než právě na té intimní. Jinak je zde vidět cesta. Může se jednat o nějakou cestu a to buď s rodinou či za rodinou a tato cesta bude nejspíš spojená s jistou rodinnou záležitostí.
Na co si dávat pozor? Tyto karty zdůrazňují věrného, spolehlivého a přátelského muže. Jedná se o Vašeho manžela či o muže, kterého si nosíte v srdci. Pokud jsou mezi Vámi nějaké problémy, pomalu odejdou.
Hodně štěstí:-)

Květa K. - známá

Dobrý den Andrejko,prosím o Vaši odpověď. Jak mne vidí moje známá? Srdce,Dáma,Kříž. Děkuji za vyjádření.

Andrea - Re: známá

Dobrý den, řekla bych, že Vás vidí jako dobrosrdečného, citlivého, milého a láskyplného člověka. Na druhou stranu Vás vnímá tak, že se berete moc vážně a přikládáte důležitost vlastní osobě. A nejspíš i to, že Vám hodně záleží na tom, co si o Vás myslí ostatní.
Hodně štěstí:-)

Květa K. - Re: Re: známá

Andrejko,děkuji Vám.

Andrea - Re: Re: Re: známá

Květuško, není za co:-).
Hodně štěstí:-)

Ivetta - Vztah

Dobrý den, mám dotaz na můj vztah. Já 30.6.1985 a on 3.9.1980, zdá vydrží náš vztah a mám tudíž vložit energii do tohoto vztahu. Děkuji moc

Mirka - listopad

Dobrý den, chci poprosit o odpověď.Co mě čeká a na co si dát pozor v rodině v listopadu?Děkuji Vám.

Andrea - Re: listopad

Dobrý den, poprosím Vás o datum narození, děkuji:-).
Andrea

Jana - muz

Dobry den zeptala jsem se zda me muj muz miluje dama strom lod dekuji

Andrea - Re: muz

Dobrý den, podle karet nevidím nic špatného, co by naznačovalo, že Vás nemiluje. Řekla bych, že Vás vnímá jako životní partnerku, ale trochu se nudí. Jinak karty Vám vzkazují, že se nemáte bát projevit více své názory a sebe jako člověka, ženu. Je možné, že po něčem dlouho toužíte, ale nenašla jste k tomu odvahu.
Hodně štěstí:-)

Lenka - jak dopadne

Dobrý den paní Andreo, chci se zeptat na mého známého, který se přihlásil do výběr. řízení do zaměstnání.1. Jak dopadne ve výběrovém řízení?Karty:Kříž, věž, mraky.2.Bude přijatý?Strom, jetel, liška.Děkuji Vám za vyjádření ke kartám.



 


Poslední fotografie



Mail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 42933
Měsíc: 2527
Den: 113