Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: Re: Re: známá

Květuško, není za co:-).
Hodně štěstí:-)

Ivetta - Vztah

Dobrý den, mám dotaz na můj vztah. Já 30.6.1985 a on 3.9.1980, zdá vydrží náš vztah a mám tudíž vložit energii do tohoto vztahu. Děkuji moc

Mirka - listopad

Dobrý den, chci poprosit o odpověď.Co mě čeká a na co si dát pozor v rodině v listopadu?Děkuji Vám.

Andrea - Re: listopad

Dobrý den, poprosím Vás o datum narození, děkuji:-).
Andrea

Jana - muz

Dobry den zeptala jsem se zda me muj muz miluje dama strom lod dekuji

Andrea - Re: muz

Dobrý den, podle karet nevidím nic špatného, co by naznačovalo, že Vás nemiluje. Řekla bych, že Vás vnímá jako životní partnerku, ale trochu se nudí. Jinak karty Vám vzkazují, že se nemáte bát projevit více své názory a sebe jako člověka, ženu. Je možné, že po něčem dlouho toužíte, ale nenašla jste k tomu odvahu.
Hodně štěstí:-)

Lenka - jak dopadne

Dobrý den paní Andreo, chci se zeptat na mého známého, který se přihlásil do výběr. řízení do zaměstnání.1. Jak dopadne ve výběrovém řízení?Karty:Kříž, věž, mraky.2.Bude přijatý?Strom, jetel, liška.Děkuji Vám za vyjádření ke kartám.

Andrea - Re: jak dopadne

Dobrý den, asi by bylo lepší, kdyby se známý ptal sám. Předpokládám, že jste za něj vytahovala karty Vy, tudíž do toho vkládáte svou energii.
Nicméně se zde ukazují mrzutosti a problémy,které trvají již dlouho. Přijde mi, že to nedopadne moc dobře. Jedná se o osudovou zkoušku. Dvakrát se mi zde ukázalo, že by měl známý více dbát na své zdraví. Zda bude přijatý, tady by stačila jen jedna karta. V těchto kartách se spíše ukazuje jeho špatný způsob života a nesprávný náhled na svět, také netrpělivost a to, že teď není vhodná doba k řešení. Jeho zdraví není v pořádku. Každopádně mám pocit, že i kdyby byl přijatý, nepřinese mu to radost, bude to jen předstírat. Je to takové zvláštní...
Hodně štěstí:-)

Andrea - Vzťah

Dobry den, kedy do mojho zivota vstúpi muž s ktorym prezijem lasku a vzťah. Nar.26.8.1971 Dakujem za odpoveď.

Andrea - Re: Vzťah

Dobrý den, čas je relativní a je ovlivněn více faktory, nicméně bych dle karet řekla, že láskyplný vztah by Vás mohl potkat v létě, přibližně okolo července.
Hodně štěstí:-)

Jana - Vztah a zdraví

Dobrý den Andrejko :)
chtěla bych se zeptat jestli teď někoho najdu :)
A co moje zdraví:)
Datum narození 17.3 1998
Děkuji

Andrea - Re: Vztah a zdraví

Dobrý den, co se partnera týče, tak teď v blízké době se mi zde nikdo neukazuje. Jsou tam nějaké nejasnosti, nicméně nevěšte hlavu, bude líp:-). Buďte trpělivá:-).
Ohledně zdraví, škoda, že jste nepoložila konkrétní dotaz, nevím, zda Vás něco trápí, či se s něčím léčíte. Pokud Vás něco trápí, zlepší se to, ale dopomůže Vám k tomu Vaše vnitřní síla. Pokud ne, tak zde nevidím nic, čeho by jste se měla obávat. Karty Vám radí, aby jste více odpočívala a relaxovala. Máte si dopřát více spánku.
Hodně štěstí:-)

Iva - Život a peníze

Dobrý den paní Andrejko,
moc Vás prosím o odpověď na moje zdraví,práci..jestli se vyřeší moje finanční situace a kdy potkám muže, se kterým mně bude dobře.Datum mého nar. 14.4.1966. Moc děkuji za odpověď a přeji Vám vše dobré.

Andrea - Re: Život a peníze

Dobrý den, Ivanko, půjdu tedy postupně. Bohužel jste neuvedla konkrétní otázku, co se zdraví týče. Ale u Vás se mi ukázaly zdravotní problémy v oblasti šlach, svalů, žil, cév, lymfatického systému. Mohlo by dojít k zlepšení. Ukazuje se mi zde, že změna stojí přímo před Vámi,lze najít řešení. Co se týče financí, tady bohužel zatím bude vše tak jak je. Nevidím zlepšení, ale ani zhoršení. Něco se opakuje, je to takové stále dokola. Je třeba asi něco pochopit. A co se týká muže, skutečně by jste mohla někoho poznat a řekla bych, že to bude celkem brzy. Bude to takové nečekané.
Hodně štěstí:-)

Jana - co bude

Dobry den poprosim o odpoved na otazku co bude jeste mezi mnou a byvalym pritelem nic kotva ptaci dekuji moc

Andrea - Re: co bude

Dobrý den, no vidím v tom nějaké zmatky a rozčilování, které narušily stabilitu vztahu. Nepracujete spolu? Ptám se, protože tyto karty také poukazují na jistý rozruch na pracovišti.
Nicméně zde vidím hádky, zmatek, napětí, nervozitu....
Hodně štěstí:-) a držte se

Jana - Re: Re: co bude

Andrejko moc vam dekuji,nene nepracujeme bydlime od sebe 100 kilometru a nevidame se delsi dobu on i ja jsme zadani ale pokud se potkame dekuji

Andrea - Re: Re: Re: co bude

Dobrý den, není za co:-).
Hodně štěstí:-)

Míša - listopad

Dobrý večer, chci poprosit o výklad karet.Kříž,Medvěd,Pruty a otázka je:Co mne čeká v listopadu v zaměstnání?Děkuji Vám za odpověď.

Andrea - Re: listopad

Dobrý den, v práci Vás příští měsíc čekají, bohužel, nějaké starosti. Jsou zde vidět nějaké rozhovory, kterým se nevyhnete. Velký význam bude hrát nějaký starší muž, může se jednat i o nadřízeného, s kterým se můžete dostat do konfliktu. Karty poukazují i na nějakou soudní záležitost či právníka. Je možné, že v této oblasti budete něco řešit, možná už řešíte.
Hodně štěstí:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 48446
Měsíc: 3418
Den: 84