Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: jak dopadne

Dobrý den, asi by bylo lepší, kdyby se známý ptal sám. Předpokládám, že jste za něj vytahovala karty Vy, tudíž do toho vkládáte svou energii.
Nicméně se zde ukazují mrzutosti a problémy,které trvají již dlouho. Přijde mi, že to nedopadne moc dobře. Jedná se o osudovou zkoušku. Dvakrát se mi zde ukázalo, že by měl známý více dbát na své zdraví. Zda bude přijatý, tady by stačila jen jedna karta. V těchto kartách se spíše ukazuje jeho špatný způsob života a nesprávný náhled na svět, také netrpělivost a to, že teď není vhodná doba k řešení. Jeho zdraví není v pořádku. Každopádně mám pocit, že i kdyby byl přijatý, nepřinese mu to radost, bude to jen předstírat. Je to takové zvláštní...
Hodně štěstí:-)

Andrea - Vzťah

Dobry den, kedy do mojho zivota vstúpi muž s ktorym prezijem lasku a vzťah. Nar.26.8.1971 Dakujem za odpoveď.

Andrea - Re: Vzťah

Dobrý den, čas je relativní a je ovlivněn více faktory, nicméně bych dle karet řekla, že láskyplný vztah by Vás mohl potkat v létě, přibližně okolo července.
Hodně štěstí:-)

Jana - Vztah a zdraví

Dobrý den Andrejko :)
chtěla bych se zeptat jestli teď někoho najdu :)
A co moje zdraví:)
Datum narození 17.3 1998
Děkuji

Andrea - Re: Vztah a zdraví

Dobrý den, co se partnera týče, tak teď v blízké době se mi zde nikdo neukazuje. Jsou tam nějaké nejasnosti, nicméně nevěšte hlavu, bude líp:-). Buďte trpělivá:-).
Ohledně zdraví, škoda, že jste nepoložila konkrétní dotaz, nevím, zda Vás něco trápí, či se s něčím léčíte. Pokud Vás něco trápí, zlepší se to, ale dopomůže Vám k tomu Vaše vnitřní síla. Pokud ne, tak zde nevidím nic, čeho by jste se měla obávat. Karty Vám radí, aby jste více odpočívala a relaxovala. Máte si dopřát více spánku.
Hodně štěstí:-)

Iva - Život a peníze

Dobrý den paní Andrejko,
moc Vás prosím o odpověď na moje zdraví,práci..jestli se vyřeší moje finanční situace a kdy potkám muže, se kterým mně bude dobře.Datum mého nar. 14.4.1966. Moc děkuji za odpověď a přeji Vám vše dobré.

Andrea - Re: Život a peníze

Dobrý den, Ivanko, půjdu tedy postupně. Bohužel jste neuvedla konkrétní otázku, co se zdraví týče. Ale u Vás se mi ukázaly zdravotní problémy v oblasti šlach, svalů, žil, cév, lymfatického systému. Mohlo by dojít k zlepšení. Ukazuje se mi zde, že změna stojí přímo před Vámi,lze najít řešení. Co se týče financí, tady bohužel zatím bude vše tak jak je. Nevidím zlepšení, ale ani zhoršení. Něco se opakuje, je to takové stále dokola. Je třeba asi něco pochopit. A co se týká muže, skutečně by jste mohla někoho poznat a řekla bych, že to bude celkem brzy. Bude to takové nečekané.
Hodně štěstí:-)

Jana - co bude

Dobry den poprosim o odpoved na otazku co bude jeste mezi mnou a byvalym pritelem nic kotva ptaci dekuji moc

Andrea - Re: co bude

Dobrý den, no vidím v tom nějaké zmatky a rozčilování, které narušily stabilitu vztahu. Nepracujete spolu? Ptám se, protože tyto karty také poukazují na jistý rozruch na pracovišti.
Nicméně zde vidím hádky, zmatek, napětí, nervozitu....
Hodně štěstí:-) a držte se

Jana - Re: Re: co bude

Andrejko moc vam dekuji,nene nepracujeme bydlime od sebe 100 kilometru a nevidame se delsi dobu on i ja jsme zadani ale pokud se potkame dekuji

Andrea - Re: Re: Re: co bude

Dobrý den, není za co:-).
Hodně štěstí:-)

Míša - listopad

Dobrý večer, chci poprosit o výklad karet.Kříž,Medvěd,Pruty a otázka je:Co mne čeká v listopadu v zaměstnání?Děkuji Vám za odpověď.

Andrea - Re: listopad

Dobrý den, v práci Vás příští měsíc čekají, bohužel, nějaké starosti. Jsou zde vidět nějaké rozhovory, kterým se nevyhnete. Velký význam bude hrát nějaký starší muž, může se jednat i o nadřízeného, s kterým se můžete dostat do konfliktu. Karty poukazují i na nějakou soudní záležitost či právníka. Je možné, že v této oblasti budete něco řešit, možná už řešíte.
Hodně štěstí:-)

Míša - Re: Re: listopad

Andrejko, děkuji za odpověď, nic zatím neřeším.Hezký víkend přeji.

Andrea - Re: Re: Re: listopad

Dobrý den, není za co:-).
Hodně štěstí:-)

Jana 17.3 1998 - Vztah

Dobrý den Andrejko:)
Chtěla bych se zeptat jestli teď někoho najdu?
Děkuji za váš čas a odpověd

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, poprosím o datum narození, děkuji:-).
Andrea

Jana - Re: Re: Vztah

17.3 1998

Ivana - Vztah

Dobry vecer, chtela bych se zeptat na muze jmenem Jonathan vim jen , ze se narodil v breznz 1968, zajima me jestli to se mnou mysli uprimne a nechce me jen vyuzit. dekuji. Ivana 22.8.1965

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, neřekla bych, že by Vás chtěl využívat. To ne, ale jeho city k Vám nejsou hluboké. Lichotí mu Vaše přízeň, náklonnost a láska, díky které získává na mužnosti a zkrátka mu roste ego a to se mu líbí. Je to člověk, který myslí v prvé řadě na sebe a pocity ostatních jsou pro něj druhotné. Je to i trošku samolibost. Stále si udržuje, svým způsobem, pocit svobody a volnosti. Pokud by z toho měl být časem vztah, byl by podle něj, podle jeho představ. Nicméně když se dívám na vývoj vztahu do budoucna....Čeká Váš jistá změna. A ta se může týkat i změny chování pana Jonathana a Vy se budete muset rozhodnout, což nebude lehké a vypadá, že nakonec někdo jiný rozhodne za Vás.
Hodně štěstí:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 42934
Měsíc: 2528
Den: 113