Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, mám pocit, že o tento vztah opravdu stojíte a usilujete. Jak by se vyvíjel váš vztah...Tento vztah, láska by Vám dodala jistotu. Je to takové, jako by se Vám splnilo přání. Nicméně by se vyskytly jisté problémy, nejasnosti. Jako by přicházely a zase mizely. Bude Vás to trápit a citově Vás to zasáhne. Jinak mám ale pocit, že je to láska, které se zkrátka nedá vyhnout. Možná je tam větší pouto než nám ukazují tyto karty. Ale ještě ukazují, že by jste měla vydržet, protože nastane dobrý obrat. A pozor na nízký tlak.
Hodně štěstí:-)

Libuse - Vztah

Dobrý den Andreo,
Libuše 5.3. 83 a ex pritel miroslav 17. 5.82 ...
Mohu se ještě zeptat pokud nastane možnost návratu tak jestli ho už konecne moje máma přijme jako mého partnera? ??? Libuše 3.6.49 díky

Anička - vztah

Dobrý den,
chtěla jsem požádat o odpověď, já 23.1.1956, manžel Václav 14.5.1955, Mirek 18.11.1956. Čeká mě vztah a budoucnost s Mirkem?
Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, v prvé řadě se u vás dvou jedná o silně energetický vztah a o tzv. zakončení karmického zatížení. Celkově vztah je o dostatku prostoru, volnosti a pochopení. Také by jste si měli stát za svým a budovat společnou sebeúctu a důvěru. Pokud pan Miroslav není nebo nebude dostatečně uvědomělý, může být více tvrdohlavý a neústupný a chtít mít vše pod kontrolou. V opačném případě Vás může krásně podporovat a vést.
Váš vztah mi přijde jako bludný kruh. Něco se stále opakuje a třeba změnit přístup. Jinak jde vidět, že tento vztah Vás motivuje ke změně:-). Ale nyní se mi ukazuje, že vše bude jako doposud. Daná změna by teď způsobila jen komplikace. Celkově to na mě působí, že spolu můžete být, ale potrvá to, jsou zde jisté okolnosti a překážky, které Vám to celé brzdí.
Hodně štěstí:-)

Anička - Re: vztah

Mnohokrát Vám děkuji za odpověď, potřebovala jsem vědět, jestli mám řešení ,abych mohla od manžela odejít. Jste hodně dobrá ve výkladu, ta brzda je nebezpečný manžel,který je bohužel schopen toho nejhoršího.I tak jsem potřebovala od Vás potvrdit, že nemám řešení, protože Mirek se mnou ze strachu ani nekomunikuje, chce mít svůj klid.Hodně mě to trápí, chtěla jsem vědět, jestli ještě Mirkovi na mně záleží.Děkuji.

Libuše - vztah

zdravím,
chtěla bych se vás zeptat na vztah....
Libuše 5.3.83 a ex přítel Miroslav 17.5.82 jestli je definitivní konec či šance na návrat i přes to, že je cca půl roku ve vztahu.....děkuji

Andrea - Re: vztah

Odpověděla jsem již na email:-).

Iveta - Tchyně

Dobrý den Andrejko,
chtěla bych se zeptat na svojí tchyni, která jde v listopadu na operaci kyčelního kloubu. Zda vše dopadne dobře a bude opět zdravá?
Tchyně je rozená 21.8.1951.
Mockrát děkuji za vaší odpověď, krásný den Ivet:)

Andrea - Re: Tchyně

Dobrý den, operace by měla dopadnout dobře, buďte klidná:-).
Hodně štěstí:-)

Martina - změna

Dobrý den Andrejko,chci poprosit o Vaši odpověď,jaká změna mne čeká v zaměstnání?Karty-Jezdec,Dítě,Měsíc.Děkuji za Vaši odpověď. Přeji hezký den.

Andrea - Re: změna

Dobrý den, na mě to působí tak, že dostanete zprávu od někoho z dětství či mládí. A díky této zprávě budete myslet na něco nového, na nový začátek. Vyvolá to ve Vás rozpor a jednou budete myslet tak, pak zas onak. Pozor jen na naivní úvahy. Je třeba si vše reálně zvážit, nicméně zde vidím úspěch, byť malý.:-)
Hodně štěstí:-)

Martina - Re: Re: změna

Andrejko,moc děkuji za odpověď.

Andrea - Re: Re: Re: změna

Martinko, není za co:-).
Krásný den:-)

jarka - budem se mit financne lip

dobry den budem na tom s manzelem financne lip?Had Lilie Pruty dekuju vam

Andrea - Re: budem se mit financne lip

Dobrý den, zatím to tak, bohužel, nevypadá:-(. Jde ale vidět, že peníze řešit budete a budete se snažit vymyslet,jak k nim přijít. Pozor na intriky, aby jste nezašli dál než je zdrávo, mohlo by se Vám to vymstít.
Jinak se zde ještě ukazuje jedno menší varování, ale nelekejte se, prosím. Mohou Vás potkat rodinné problémy. Pozor, aby jste se nezamotala do vztahu s nějakou ženou. Je zde vidět sexuální románek, který by způsobil problémy jak v rodině, tak s tou ženou, a nebezpečné hádky.
Hodně štěstí a hlavu vzhůru:-)

Jarka - Re: Re: budem se mit financne lip

dobry den dekuju moc za vasi odpoved,jen nerozumim te vete abych se nezapletla do vztahu se zenou?tomu moc nerozumim,a ta afera by se tykala mne?dekuju vam pani andrejko za vysvetleni urcite si dam pozor

Andrea - Re: Re: Re: budem se mit financne lip

Vaše karty neukázaly, koho by se možná avantýra přímo týkala. Ale jde o to, že ta žena, která se v kartách ukázala, je dosti hádavá, až agresivní a mohla by nastat situace, kdy by jste si s ní chtěla nebo měla něco vyříkat a tomu by bylo lepší se vyhnout.
Rozumíte mi?
Hodně štěstí:-)

jarka - Re: Re: Re: Re: budem se mit financne lip

ano Andrejko rozumim jen kdyby clovek vedel o koho jde dekuji

jarka - Re: Re: Re: Re: Re: budem se mit financne lip

Andrejko jeste jsem se zeptala koho by se ta sexualni avantyra tykala a vyslo nic had mysi dekuji

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: budem se mit financne lip

Dobrý den, zde se ukazuje jistá žena, která je falešná, intrikánka. Je možné, že díky ní něco ztratíte, ale nejspíš na to přijdete ještě brzy.
Je mi to líto:-(, bohužel víc z těchto dvou karet vyčíst nedokážu...
Hodně štěstí a držte se:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 42937
Měsíc: 2529
Den: 115