Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Květa K. - listopad

Dobrý den paní Andreo, zeptala jsem se karet, co mne čeká v listopadu v zaměstnáni?Karty:Cesta,Slunce,Rakev. Ještě jsem se zeptala, co mne čeká v listopadu v rodině?Karty:Měsíc,Cesta,Jetel.Děkuji moc za odpovědi.

Andrea - Re: listopad

Dobrý den, příští měsíc v práci se budete o něčem rozhodovat. Vypadá, že budete mít strach toto rozhodnutí učinit a nejspíš by jste to ráda odložila, prootže budete cítit, že jste energeticky oslabena, ale nebojte. Rozhodnutí bude správné.
Co se týče rodiny. I tady se jedná o určité rozhodnutí:-). Vypadá, že tento měsíc se budete někam posouvat, někam dál. Jde vidět, že budete přemýšlet o zvolení cesty či rozhodování. Vypadá, že toto je jen na Vás. Nicméně se rozhodnete v brzké době a budete z toho mít dobrý pocit. Toto rozhodnutí Vám může přinést i uznání v rodině.
Hodně štěstí:-)

Květa K. - Re: Re: listopad

Dobrý den Andrejko, děkuji Vám za odpovědi a Váš čas, který jste mi věnovala.

Andrea - Re: Re: Re: listopad

Květuško, není za co:-).
Hodně štěstí:-)

Eva - Vztah a prace

Mila pani Andreo, chtela jsem se Vas zeptat jak to u me vypada s praci jestli budu mit praci v Irsku nebo v Holandsku? Potkam uz konecne nejakeho solidniho partnera se kterym budu stastna? Moje datum narozeni:11/12/1980. Moc Vam dekuji! S pozdrave a pranim pekneho dne. Eva

Andrea - Re: Vztah a prace

Dobrý den, tak dle karet bych řekla, že to bude spíše práce v Irsku. Mimochodem, zde se to jeví lépe jak v Holandsku. V Irsku se ukazuje práce, která bude dlouhodobá a bude Vás bavit, naplňovat. Je zde možnost i profesního růstu a úspěchu. Najdete jistotu.
Zda najdete solidního partnera, to karty přímo neukázaly. Řeknu to asi tak, záleží na Vás. Lpíte stále na minulosti a to je dobré pustit, neřešit to a nijak se tím už nezaobírat. Bylo by také dobré přehodnotit jisté priority ohledně vztahu. Nechte minulost spát a tím otevřete dveře něčemu novému. Měla by jste projít vnitřní transformací či proměnou, chcete-li:-).
Rozumíte, jak to myslím?
Hodně štěstí:-)

Jana - Vztah

Dobrý den Andrejko. Poprosím Vás jak vidíte tyto karty. Srdce, mraky, klíč a otázka zněla jak by se vyvýjel vztah pokud bych stím mužem byla. Moc Vám děkuji za Váš čas. Jana

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, mám pocit, že o tento vztah opravdu stojíte a usilujete. Jak by se vyvíjel váš vztah...Tento vztah, láska by Vám dodala jistotu. Je to takové, jako by se Vám splnilo přání. Nicméně by se vyskytly jisté problémy, nejasnosti. Jako by přicházely a zase mizely. Bude Vás to trápit a citově Vás to zasáhne. Jinak mám ale pocit, že je to láska, které se zkrátka nedá vyhnout. Možná je tam větší pouto než nám ukazují tyto karty. Ale ještě ukazují, že by jste měla vydržet, protože nastane dobrý obrat. A pozor na nízký tlak.
Hodně štěstí:-)

Libuse - Vztah

Dobrý den Andreo,
Libuše 5.3. 83 a ex pritel miroslav 17. 5.82 ...
Mohu se ještě zeptat pokud nastane možnost návratu tak jestli ho už konecne moje máma přijme jako mého partnera? ??? Libuše 3.6.49 díky

Anička - vztah

Dobrý den,
chtěla jsem požádat o odpověď, já 23.1.1956, manžel Václav 14.5.1955, Mirek 18.11.1956. Čeká mě vztah a budoucnost s Mirkem?
Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, v prvé řadě se u vás dvou jedná o silně energetický vztah a o tzv. zakončení karmického zatížení. Celkově vztah je o dostatku prostoru, volnosti a pochopení. Také by jste si měli stát za svým a budovat společnou sebeúctu a důvěru. Pokud pan Miroslav není nebo nebude dostatečně uvědomělý, může být více tvrdohlavý a neústupný a chtít mít vše pod kontrolou. V opačném případě Vás může krásně podporovat a vést.
Váš vztah mi přijde jako bludný kruh. Něco se stále opakuje a třeba změnit přístup. Jinak jde vidět, že tento vztah Vás motivuje ke změně:-). Ale nyní se mi ukazuje, že vše bude jako doposud. Daná změna by teď způsobila jen komplikace. Celkově to na mě působí, že spolu můžete být, ale potrvá to, jsou zde jisté okolnosti a překážky, které Vám to celé brzdí.
Hodně štěstí:-)

Anička - Re: vztah

Mnohokrát Vám děkuji za odpověď, potřebovala jsem vědět, jestli mám řešení ,abych mohla od manžela odejít. Jste hodně dobrá ve výkladu, ta brzda je nebezpečný manžel,který je bohužel schopen toho nejhoršího.I tak jsem potřebovala od Vás potvrdit, že nemám řešení, protože Mirek se mnou ze strachu ani nekomunikuje, chce mít svůj klid.Hodně mě to trápí, chtěla jsem vědět, jestli ještě Mirkovi na mně záleží.Děkuji.

Libuše - vztah

zdravím,
chtěla bych se vás zeptat na vztah....
Libuše 5.3.83 a ex přítel Miroslav 17.5.82 jestli je definitivní konec či šance na návrat i přes to, že je cca půl roku ve vztahu.....děkuji

Andrea - Re: vztah

Odpověděla jsem již na email:-).

Iveta - Tchyně

Dobrý den Andrejko,
chtěla bych se zeptat na svojí tchyni, která jde v listopadu na operaci kyčelního kloubu. Zda vše dopadne dobře a bude opět zdravá?
Tchyně je rozená 21.8.1951.
Mockrát děkuji za vaší odpověď, krásný den Ivet:)

Andrea - Re: Tchyně

Dobrý den, operace by měla dopadnout dobře, buďte klidná:-).
Hodně štěstí:-)

Martina - změna

Dobrý den Andrejko,chci poprosit o Vaši odpověď,jaká změna mne čeká v zaměstnání?Karty-Jezdec,Dítě,Měsíc.Děkuji za Vaši odpověď. Přeji hezký den.

Andrea - Re: změna

Dobrý den, na mě to působí tak, že dostanete zprávu od někoho z dětství či mládí. A díky této zprávě budete myslet na něco nového, na nový začátek. Vyvolá to ve Vás rozpor a jednou budete myslet tak, pak zas onak. Pozor jen na naivní úvahy. Je třeba si vše reálně zvážit, nicméně zde vidím úspěch, byť malý.:-)
Hodně štěstí:-)

Martina - Re: Re: změna

Andrejko,moc děkuji za odpověď.

Andrea - Re: Re: Re: změna

Martinko, není za co:-).
Krásný den:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 48449
Měsíc: 3419
Den: 86