Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: prosba

Dobrý den, tak podle karet je odpověď, bohužel, ne:-(. Mrzí mě to, ale tento vztah bude nejspíš ukončen.
Hodně štěstí:-)

Andrea - Cit

Dobry den,citi ku mne nieco dotycny muz? Klic dite hviezdy, nar.26.8.1971Dakujem pekne za odpoved.

Andrea - Re: Cit

Dobrý den, podle Vámi vytažených karet k Vám cítí určitě náklonnost a sympatie. Má Vás rád. Ale jeho city k Vám nejsou zatím hluboké, spíše přátelské a trochu chladné, ale pozitivní. Také je možné, že se Vám začne otevírat, ještě se o něm můžete něco dozvědět. Může se zde jednat o začínající lásku. Řekla bych, že Vás v tomto vztahu čeká nový začátek a jistota.
Nechte tomu volný průběh.
Také se mi zde ukazuje, že toužíte po dítěti.
Hodně štěstí:-)

Jana - tajnosti

Dobry den pani nebo slecno Andrejko,jsem rada ze jsou tyto stranecky a proto toho vyuziji,muj muz je senzacni osoba miluju ho a doufam ze i on me,ale vim ze mi neco taji neco nosi v sobe poznam to,neco proste taji prosim o vylozeni karticek kotva kytice ryby moc dekuji a preji nadherny den

Andrea - Re: tajnosti

Dobrý den, co přesně tají? No, nevím, zda dokážu přesně odpovědět. Ale napíši Vám, co ukazují tyto karty. Nevím, zda muže práce baví, nicméně by rád práci takovou, kam bude rád chodit a která mu zajistí lepší finanční ohodnocení, které by bylo pravidelně. Dále se zde ukazuje možný platonický vztah k jisté bohaté ženě.
Nemá nějaká žena v rodině problémy s alkoholem? To je další věc, která by mohla Vašeho muže trápit.
Napsala jsem zde vše, co vidím v kartách, protože neznám vaši situaci.
Hodně štěstí:-)

Pavla - pujcka

dostaneme v blizky dobe nabidku na pujcku diky moc rakev nic dum

Andrea - Re: pujcka

Dobrý den, tyto karty poukazují na to, že by mělo dojít k jistému uzdravení, tudíž si troufám říct, že ano, ale je možné, že to nebude tolik, kolik očekáváte.
Protože když se dívám na karty zvlášť je to ano a ne, ale společně v kombinaci spolu hovoří o zlepšení.
Hodně štěstí:-)

Martina - bude me kontaktovat

Dobry den Andrejko zeptala jsem se zda me clovek na ktereho myslim jeste bude kontaktovat kosa park had dekuji

Andrea - Re: bude me kontaktovat

Dobrý den, řekla bych, že spíše ne, záleží zde ještě na jiných věcech.
Když se dívám na Vámi vytažené karty, tak se mi to nelíbí...Myslím, že by nebylo dobré se v tomto nějak rýpat či se přímo angažovat. Dostala by jste se do společnosti lidí, kteří jsou nevyzpytatelní. Ukazuje se mi tu chytrá, ale nebezpečná žena. Je možné, že se jedná o ženu či přítelkyni toho muže. Ta si ho hlídá. Aby jste se k němu dostala, musela by jste hodně jako by kličkovat a vymýšlet.
Hodně štěstí:-)

Martina - Re: Re: bude me kontaktovat

Andrejko uplne me zamrazilo fuj ano je zadany a jeho zena je cikanka o 10 let starsi,z jeji strany jde o nebezpecne lidi jako rodina,fuj,no ona si ho hlida to je pravda moc dekuji

Andrejce otázka:-) - Manželství:-)

Andrejko, moc Vás zdravím:-)
Celý víkend přemýšlím o mně a mém manželovi,o našem manželství... Tak jsem se rozhodla Vám napsat,pokud nevadí,sem. Uvědomuji si co pro mne znamená a pro naše děti. Abychom spolu byli. To bych si přála. Snad všechny nástrahy a vše co by narušilo vztah je za námi a zpracované,doufám,pracuji (pracujeme) na tom. Karty se asi neumí podívat na větší dálku,delší budoucnost,nebo ano? Měla bych otázku,pokud je to možné - jak to s námi vypadá dále ve společném žití,zůstaneme manželé (na věky věků;-)...) či bychom případnou krizi neustáli a dopadlo by to "smrtí" manželské lásky? Popravdě,moc si vedle sebe nikoho jiného představit nedokážu,kdo by mně ustál. Andrejko,moc Vám děkuji za Váš čas a energii a přeji hezké pondělí,i když takové nostalgické a komárkovské (p.Komárek-Na samotě u lesa). Děkuji:-* Iveta - 4.září 1976 a Milan - 11.června 1971.

Andrea - Re: Manželství:-)

Dobrý den, Ivetko:-), řekla bych to asi tak, že karty se dokáží dívat více dopředu, do budoucnosti, ale celkový výklad závisí na momentálním stavu a rozpoložení člověka. Takže věci, které lze změnit, se změnit mohou, během průběhu času. Nezmění se jen to osudové, karmické. Nicméně i karty občas poukáží na věci, které jsou pro nás důležité k řešení či vědění právě teď.
Žijte dneškem.
A zpátky k Vám a Vašemu manželovi. Vývoj vašeho vztahu do budoucna je požehnán štěstím a láskou. Ovšem může se místy objevit i jisté ochlazení ve vztahu. Přijde mi, že občas si váš vztah spíše idealizujete. Vidíte to, co vidět chcete. Mám pocit, že do budoucna se zde vyskytnou ještě nějaké problémy. I když se teď snažíte, nelze je nyní zcela překonat.
Tím ale nechci říct, že vaše manželství nemůže vydržet. Všude se občas vyskytnou problémy. Důležité je, jak se k tomu postavíme a vyřešíme. Jen to nyní není zcela jasné. Protože záleží jen na vás dvou:-).
Hodně štěstí:-)

Iveta 10.10.1978. - Kamarád

Dobrý den Andrejko:)
Chtěla bych se zeptat na svého kamaráda, datum narození neznám ale jmenuje se VÁCLAV. Už strašně dlouho jsme se neviděli, ale on si na mě vzpomene vždy, když mám svátek, nebo jsou Vánoce, Silvestr.... Vždy napíše sms. Je to od něj moc milé.
Mohla bych se zeptat, jaké jsou jeho city ke mě? Už tolik let o tom přemýšlím, že je zvláštní, že se vždy ozve.
Moc děkuji a přeji vám krásný den, Ivet:)

Andrea - Re: Kamarád

Dobrý den, Ivetko, pan Václav Vás má opravdu rád. Nejste mu lhostejná a cítí k Vám určité pouto. Na druhou stranu jsou v tomto vztahu jisté překážky, které nejdou jen tak překonat a díky tomu se cítí frustrovaný a motá se jako by v kruhu. Neví, co dělat. Mně se zdá, že by chtěl být s Vámi, ale neví, jak na to.
Když se na to ještě podívám, tak ty překážky jsou v podobě současné rodiny a domova.
Hodně štěstí:-)

Ivča - Měsíc : Říjen 2016

Dobrý den.
Prosím na otázku, jaký bude pro mne měsíc říjen mi vyšla pouze jedna karta a to : DÁMA.
Zvláštní tedy...
Vůbec nevím, či mohu očekávat.
Děkuji Vám, paní Andrejko, za Vaši odpověď, hezký den:-)

Andrea - Re: Měsíc : Říjen 2016

Dobrý den, Dáma je osobní karta a představuje Vás a také ženy ve Vašem okolí.
V říjnu by jste se měla zaměřit spíše na sebe. Neberte se příliš vážně a snažte se prosadit, dostat do popředí. Nedbejte tolik na to, co říkají druzí. Rozhodujte se sama tak, jak Vy považujete za správné. Měla by jste více používat své ženské zbraně, mohlo by Vám to trochu ulehčit život, ale nic se nemá přehánět. Víte, jak to myslím?
V tomto měsíci budou velkou roli hrát i ženy ve Vašem blízkém okolí, ať už se jedná o dceru, matku, tchýni, dobrou kamarádku....Pokud jsou zde nějaké nejasnosti nebo špatné vztahy, zkuste něco udělat pro jejich nápravu.
Mně to jinak přijde, že celý tento měsíc je třeba zaměřit se hlavně na sebe, že je potřeba chápat sebe samu jako ženu, matku,manželku. Rozhodovat se sama a dělat rozhodnutí dle svého cítění. Tento měsíc je to na Vás. Nebojte se vylézt ze své ulity a ukázat, co ve Vás je.
Hodně štěstí:-) a krásný zbytek víkendu:-)

Jana - Práce

Dobrý den, mohu poprosit o výklad, kdy najdu práci? 1.2.84 děkuji

Andrea - Re: Práce

Dobrý den, práci u Vás zatím nevidím, nenastal vhodný čas. V tomto směru jsou nějaké překážky...Je třeba zjistit jaké.
Hodně štěstí:-)

Andrea - Vzťah

Dobrý deň, čaká ma v dohľadnej dobe už nejaký dlhodobý partnerský vzťah?Nar.26.08.1971
jetel-hvezdy-hora
Ďakujem Vám za odpoveď.

Andrea - Re: Vzťah

Dobrý den, Andrejko, zda navážete dlouhodobý partnerský vztah, záleží na Vás. V kartách, které jste si vytáhla se ukazuje velké štěstí, kterému ale něco brání. Z nějakého důvodu si to k sobě nechcete pustit.
Na jednu stranu toužíte po vztahu, ale na stranu druhou se něčeho obáváte. Mně se tady ještě ukázalo, že vázne komunikace. Neměla jste partnera, který se nad Vámi povyšoval?
Je třeba jít do sebe a zamyslet se, čeho se vlastně ve vztahu bojíte.
Hodně štěstí a hlavu vzhůru:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 42933
Měsíc: 2527
Den: 113