Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: zarli?

Dobrý den, tady by stačila jen jedna karta. Pokud se dívám na všechny dohromady, tak je to takové na půl.
Podle karet jde vidět, že jsou ve vztahu nějaké nejasnosti, které ale zatím překonáváte a vycházíte spolu i přes to všechno. Je zde důležitá upřímnost. Netoužíte po dětech? Ptám se, protože se mi to tu ukázalo. Nebo se ty nejasnosti mohou týkat Vašeho syna, pokud jej máte.
Celé to na mě působí, že jste si něčím prošli a snažíte se o nový začátek, který Vám ale zároveň nahání strach.
Hodně štěstí:-)

Jana - Re: Re: zarli?

Andrejko dekuji mame spolu dceru a deti z ptedchozich manzelstvi a opravdu jsme si prosli nehezkymi vztahu

Andrea - Re: Re: Re: zarli?

Děkuji za zpětnou vazbu:). Mně se zde ukazuje syn a nějaké nejasnosti v souvislosti s ním, které by se měly ale pomalu začít vyjasňovat.
Hodně štěstí a ať vše zvládnete:-)

Jana - Re: Re: Re: Re: zarli?

Andrejko dekuji moc ja mam z prvniho manzelstvi jednoho dospeleho a on 2 dospele ale oni s nim nekomunikuji mladsi mu parkrat napsal ale starsi se k nemu nechce znat asi protoze si nasel me dekuji moc

Marta - svátek

Andrejko, k Vašemu dnešnímu svátku Vám přeji hodně zdraví, štěstí a spokojenost v celé rodince.Děkuji jménem všech za tuto úžasnou poradnu. S úctou Marta.

Andrea - Re: svátek

Martičko, moc Vám děkuji, z celého srdce. Vážím si Vašich slov:-).
Krásný den:-).
S láskou a úctou, Andrea

Eva - známý

Dobrý den Andrejko,vrtá mi v hlavě odpověď od Vás, proto bych se zeptala na toto kamaráda, neznám přesné datum nar. ale je kolem 20.3. 1955, rok vím přesně i březen,jen ne přesně datum.Můžete mi prosím odpovědět, co se ukazuje u něho v kartách? Co ke mne cítí, jak mne vnímá Jaroslav?Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: známý

Dobrý den, tak sice nemám Vaše datum narození, ale i tak jsme se na Vás podívala.
Pan Jaroslav Vás vnímá kladně. Cítí k Vám jistou náklonnost, sympatie a možná i touhu. Zajímáte ho a má Vás rád, patříte do okruhu přátel. Rád se s Vámi sejde někde ve společnosti. Z jeho strany to jiskří, ale je spíše uzavřený. Jako by stále přemýšlel o Vás a vztahu s Vámi a nebyl si zcela jistý. Je možné, že se chystá udělat první krok. Ale stále se vrací. Tím myslím, že chce udělat první krok, ale nakonec couvne. Je to nejistota. Zatím se nejedná o hluboké city, spíše přitažlivost a touhu.
Hodně štěstí:-)

Eva - Re: Re: známý

Dobrý den Andrejko,moc Vám děkuji za odpověď a vyjasnění celé situace.

Andrea - Re: Re: Re: známý

Evičko, není za co:-).
Krásný den:-).

Marta - byvaly

Dobry den Andrejko rok a pul jsem se nevidela s pritelem ani nejsme v komunikaci,ale kdybychom se preci jen videli co to s nami udela co by se delo?medved jezdec kotva dekuji moc

Andrea - Re: byvaly

Martičko, napíši Vám odpověď do emailu.
Děkuji, Andrea

Marta - Re: Re: byvaly

Dekuji Andrejko ma email adresa je martamozna@email.cz moc dekuji

Eva - známý

Dobrý večer paní Andrejko,zeptala jsem se karet, co si o mne myslí známý-kamarád J.?Karty cesta,mraky,klíč,děkuji Vám za odpověď.

Andrea - Re: známý

Dobrý den, píšete kamarád. Nejde tady o něco víc?..:-)Ptám se, protože když se dívám na všechny 3 karty, přijde mi, že kamarád chce nějakou změnu. Váš vztah vnímá jako jisté dilema. Řeší Vás a tápe, nějak nemá jasno a rozhoduje se. Je z toho znepokojený a nejistý. Je možné ale, že k Vám něco cítí, ale bojí se se projevit, otevřít se Vám a rád by změnil Vaše kamarádství v něco víc. Jinak ve Vás cítí jistotu a bezpečí.
Pokud se podívám na karty v kombinacích, tak tady se ukazuje, že dlouho váhá a možná ješte bude, ale tím si jen škodí. Není dobré dlouho váhat a přešlapovat na místě. Nakonec se rozhodne, ale bude to pro něj náročné a bude ho to stát mnoho síly a energie, ale toto rozhodnutí přinese jistotu a otevře mu to nové dveře v jeho životě.
Hodně štěstí:)

Eva - Re: Re: známý

Dobrý den Andrejko,děkuji Vám za podrobnou odpověď, je to jen známý, který se mi jeví jako nemastný,neslaný, proto se ptám, znám ho více jak 10 let a vůbec nevím, co si o něm myslet,proto jsem se zeptala.On je zadaný a já také.Nemám v úmyslu něco více s ním začínat,ani žádný podmět jsem mu nikdy nedala, přeji hezký den a ještě jednou děkuji.

Andrea - Re: Re: Re: známý

Evičko, není za co:-). No, nejspíš by měl o Vás zájem:-).
Hodně štěstí:-)

Eva - Re: Re: Re: Re: známý

Andrejko,jestě jsem napsala dotaz na Jaroslava, podle toho, co píšete,že se mu otevřenou dveře, jak tomu mám rozumět?Děkuji moc za Váš čas a ochotu mi odpovědět.

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: známý

Tím, že teď tápe a bojí se projevit, stojí na místě. Jakmile se rozhodně učinit první krok, naskytnou se mu nové možnosti. Akce - reakce.
Ono je to tak se vším. Dokud se nepokusíme o změnu, nemůže k ní dojít.
Hodně štěstí:-)

simona 24.12.75 - penize

Dobry den Andrejko prosim mam k vam prosbu zda by jste se mohla podivat do karticek,neustale mam sny o necekanych penezich a i v kartach ale nevim kde bych k nim prisla,bylo by to pro me prekvapeni protoze se v tom spise ted placame dekuji moc 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 48448
Měsíc: 3419
Den: 86