Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vladimíra Sigmundová - Láska

Dobrý den Andrejko,chci se zeptat na vztah
mně a mého přítele Ladislava (já 9.9.1985 a on 28.3.1971),zda nám to vyjde a opravdu mně miluje.. Děkuji a přeji hezký den.

Andrea - Re: Láska

Dobrý den, tady je to trochu takové zvláštní....Mohlo by vám to spolu vyjít. Ale dávejte si pozor na určitou závislost ve vztahu, tím myslím jeden na druhým. Pan Ladislav Vás miluje, ale cítím z toho určitou připoutanost, oddanost a zároveň majetnictví a žárlivost. Jeden z Vás, možná oba, si celý vztah trochu idealizujete, vysníváte, ale realita může být trochu jiná.
Hodně štěstí, Andrea:)

marika - možný vzťah

dobrý deň, volam sa marika 10.6.1977, spoznala som pred troma mesiacmi muža František 6.9.1982, obidvaja žijeme v nefunkčnom manželstve, ked sa stretneme spolu, máme si čo povedať, rozumieme si, veľmi ma priťahuje, je to podnikatel,
Prosím ako to vidíte podla kartičiek, budeme sa vídavať aj nadalej, má to vôbec zmysel? dakujem

Andrea - Re: možný vzťah

Dobrý den, vztah mezi vámi bude o schůzkách, možném telefonování, psaní....Ale přijde mi, že to není pevné. Mohou být občasné výpadky zájmu. Nevidím v tom celkově moc radosti, ale spíše trápení, kdy nebudete vědět, na čem vlastně jste.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Ludmila - Re: Vztah

Ozve se mi jeste pritel rostislav 10.5.1976 ludmila 23.11.1970 a jestli mysli

Andrea - Re: Re: Vztah

Dobrý den, ano, mohl by se Vám ještě ozvat a myslí na Vás:-).
Hodně štěstí, Andrea:-)

Naďa 14.8.79 - Odpovědi

Chtěla bych sem vložit dotaz ale nevím zda to tu vůbec funguje ???? Koukam ze dlouho žádná odpověď

Andrea - Re: Odpovědi

Dobrý večer, funguje:-). Někdy se čeká déle, placené výklady mají přednost. Děkuji za pochopení.

Krásný večer, Andrea

ALialgeriola - High Blood Pressure - Hypertension

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-en-suisse-pas-cher/

Lucie - Vztah

Dobrý den Andrejko chtěla bych se zeptat jestli se ke mě vrátí jan 7.2.1989 a jestli jen on ten můj "pan pravy" predem dekuji za brzskou odpověď s pozdravem lucie 2.7.1988

Bara - Re: Vztah

Dobrý den,jsem uz na pokraji sil..Mám dlouhodobý vztah,ale poznala jsem nekoho jineho a zamilovala se..Chtěla bych vědět jestli je to vzájemne..Pokud neni ma to s nynějším pritelem jeste cenu? Ja nar.9.7.1991, Jan 1.5.1985.Budu vdecna za odpoved Dekuji

Yvona - zkouška

Yvona Sedláková(roz. Martinková )(5.4.1971 čas,04:05, Praha 4)
Dobrý večer,
Chtěla jsemse zeptat zítra dělám důležitou zkoušku . Jak to dopadne?
Moc děkuji a přeji hezký večer Sedláková

Andrea - Re: zkouška

Dobrý den, bohužel to nevypadá nejlépe. Ukazuje se zde nějaká nepoctivost, která bude odhalena. Na druhou stranu umíte být přesvědčivá a máte na to to zvládnout. Měla by jste důvěřovat sama sobě.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Květa - Vrátí se ještě někdy?

Dobry večer chci se zeptat jestli se Můj byvali ke me vrátí Květa 27.3 1978 Ivan 20.8 1981 Děkuji

Inka - Vzťah?

Pekný deň milá pani Andrejka, môžem Vás poprosiť, bude medzi mnou a Jánom aj vážnejší vzťah v budúcnosti, zatiaľ sa stretávame občas, keď má ťažkosti tak je utiahnutý. Jeho problémy sú tak tak trochu podobné tomu predchádzajúcemu vzťahu, ktorý ma trápil. Prosím Vás Andrejka mala by som byť v živote s Jánom? /ja 23.8.1970, on 26.11.1975/, ďakujem veľmi pekne a prajem krásne dni.

Andrea - Re: Vzťah?

Dobrý den, Inuško, upřímně to na mě nepůsobí moc dobře, myslím vážnější vztah. Spíše mi to přijde, že si vysníváte něco, co není až tak reálné. Ale na druhou stranu je zde určitá šance, protože to ještě není pevně dáno a záleží to i hodně na vás dvou. Otázkou je, zda budete šťastná.
Hodně štěstí:-), Andrea

Blanka Veselá - Re: Jaky bude muj život dál2O 6 1947

Zdravím paní Andreo .Chtěla bych vědět jak dopadnu se svými zazívacímí potíži žaludkem a žlučníkem .Jinak jsem sama . Chtěla bych vědět jak to bude dál . Děkuji vám . vESELÁ

Andrea - Re: Re: Jaky bude muj život dál2O 6 1947

Dobrý den, v prvé řadě bych Vám chtěla říct, že nejsem lékař a tudíž nemohu stanovovat žádné diagnózy. Jsem ale zastáncem toho, že bychom měli léčit nejen tělo, ale současně i duši, protože je to propojené. Žaludek souvisí s tím, kolik jsme schopni, respektive už nejsme schopni přijímat různé informace. Jak se s nimi umíme vypořádat a strávit je. Žlučník poukazuje na to, jak jsme spokojeni se svým životem. Je to sám o sobě agresivní orgán, plný hněvu.
Zatím zlepšení nevidím a to z toho důvodu, že příčina není jen v orgánech, ale ve Vašem postoji k životu. Každý člověk je jiný a má svůj názor, svoji pravdu. Občas si vytvoříme určitou představu o lidech, která se ale zakládá jen na našem názoru, našem vnímání. Ne všichni budou stejného člověka vnímat stejně. Není tudíž třeba se ztotožňovat s názory ostatních. Měla by jste více věřit a užívat si každého dne, radovat se z maličkostí. Co se týče samoty. Choďte více ven, mezi lidi, park, procházky...Je zde možnost, že potkáte dobrého kamaráda.
Hodně štěstí:-), Andrea

Iveta 4.zari 1976 - Dotaz paní kartářce.

Dobrý den.
Zmizel mi odsud můj včerejší dotaz...
???
Prosím o odpověď na těchto stránkách, proč byl smazán.
Děkuji.

Andrea - Re: Dotaz paní kartářce.

Dobrý den, vážená paní Ivetko,
již v minulosti jsme spolu byly častěji v kontaktu a nejspíš jste si myslela, že jsem jiná kartářka. Vzhledem k tomu, že jste nebyla spokojená s výkladem, bude lepší, když se obrátíte na jinou kartářku. Myslím, že není třeba to více rozvádět.
Přeji hodně štěstí:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 42937
Měsíc: 2529
Den: 115