Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: Re: Re: syn

Dobrý den, vím, že je to složitá situace, kór, když se spolupracuje s rodinnými příslušníky:-/..Ale syn by se měl rozhodnout, pokud se chce pohnout kupředu. Tady ho nečeká žádný úspěch ani postup. Někdy se nesmíme bát opustit staré, nefuknční. Protože pokud to zvládneme, dáváme tím najevo, že jsme připraveni na něco nové a uvolňujeme tím místo pro něco jiného.
A ono to opravdu funguje. Měla jsem asi před dvěma lety kozačky a i když už na nich blbl zip, stále jsem je nosila, trochu námahy, ale vždy jsem je nějak zapla:-). Bylo mě líto je vyhodit, kór, když jsme potřebovali koupit klukům zimní boty a zima se pomalu blížila. Jenže potom se ve mně něco zlomilo a já je vyhodila. Říkala jsem si, že to nějak uděláme. Neřešila jsem to.Pustila jsem to a nechala to na Vesmíru. A víte co, asi za týden mi přítel volal, kolikátku mám nohu, že by měl pro mě nové zimní boty. A to nevěděl, že jsem vyhodila kozačky. Byly mi akorát:-).
A o tom to je.
Hodně štěstí:-)

Simona - syn

Dobry den Andrejko omlouvam se ale nezapomela jste na me?davala jsem dotaz ohledne syna,vim asi toho mate hodne tak se nezlobte

Andrea - Re: syn

Dobrý veččer, už jsem Vám odpověděla. Je pravda, že občas nějaký dotaz přehlédnu, tak se nezlobte:-) a klidně se ozvěte:-).
Krásný zbytek večera:-)

Simona - Re: Re: syn

Andrejko v pohode ja to vim moc dekuji jste hodna preji krasny vecer

Andrea - Re: Re: Re: syn

Simonko, není za co a děkuji:-) za pochopení.

Eva - říjen

Dobrý den Andrejko,chci se zeptat,co mě čeká v říjnu v zaměstnání?Kosa,Rákoska,Kytice a v říjnu v rodině?Kříž,Jetel,Kosa.Děkuji za odpovědi.

Andrea - Re: říjen

Dobrý den, Evičko:-).
Co se týče v říjnu zaměstnání...Tady to asi nebude moc příjemné:-(, bohužel. Ukazuje se tady vážný spor, který se uskuteční na veřejnosti a bude se týkat ženy, která může být trochu agresivní. Nebude to moc harmonické období, tak pozor na to a nenechte se vyprovokovat.
A co se rodiny týče, tady už je to mnohem lepší:-). Přijde něco, s čím jste nepočítala, něco důležitého a bude se jednat o příznivou událost. Je zde zdůrazněno štěstí:-).
Také je možné, že Vás čeká nečekaná výhra:-).
Hodně štěstí:-)

Eva - Re: říjen

Andrejko,moc Vám děkuji.

Andrea - Re: Re: říjen

Evičko, není za co:-).
Ať se daří:-)

Majka - muz

Dockam se i ja sve odpovedi ?

Andrea - Re: muz

Paní Majko, už jsem Vám odpověděla. Omlouvám se, přehlédla jsem Váš dotaz.
Krásný den:-)

Jana 17.3 1998 - Září

Dobrý den Andrejko
Ptala jsem se co mě čeká tento měsíc v září.
Karty-Lod´, ptáci, hvězdy
Dekuju za váš čas a přeju hezký den

Andrea - Re: Září

Dobrý den, Janičko, škoda jen, že jste se ptala všeobecně:-), taková bude i odpověď.
Odpovím, jak na mě působili tyto karty. Přijde mi, že po něčem sníte, toužíte, ale nemáte v tom jasno a ráda by jste měla. Díky tomu budete zádumčivá, zamyšlená, smutná, vnitřně nespokojená a místy i podrážděná. Ukazuje se tu nějaká cesta, která ve Vás vyvolá nervozitu. Může Vás čekat hovor ze zahraničí nebo nějaká zpráva, která se bude týkat zahraničí. Vidím tu cestu. Tato cesta Vás bude čekat buď v zimě nebo pojedete někam, kde je chladno, někam na sever. Zkrátka budete řešit cizinu a cestu s tím spojenou.
Pokud se cesta týká cestování či obchodování, zkrátka nějakého podnikání, buďte na pozoru.Je potřeba vše důkladně probrat. Nebojte se k sobě něco pustit, něco totiž přijde. Může se to také týkat Vašich vnitřních cest, toho, kam míříte a toho kam by jste chtěla jít.
Jsou zde vidět hovory, starosti a hektické jednání. Aby jste dosáhla klidu, musíte si udělat ve věcech a touhách pořádek. Tato komunikace se může týkat zejména starších lidí.
Dosáhnete úspěchu a štěstí ve svýc plánech, ale bude se jednat o pomalý a dlouhodobý vývoj. Buďte obezřetná a vnímavá, protože obdržíte správné vnuknutí ve správný čas. Pokud se nacházíte ve špatné situaci, najdete z ní dobré východisko. Tento měsíc se bude dařit umění, hudbě a hlavně budete mít zvýšenou intuici. Můžete mít jasné myšlení a dobré nápady.
Můžete si i finančně přilepšit a to díky obchodování či dědictví.
Pozor si dávejte na problémy s pletí, játra, žlučník a močový měchýř.
Hodně štěstí:-)

Iveta 4.září 1976 - Nedělní narozky.

Dobrý den Andrejce a všem dotazujícím:-)

Jsme všetečka netrpěliva a zvědavá, jsem v období bilancování, zlomu, hodnocení a čekají mne nyní kulatiny - čtyřicátý. Necítím se už pár dní dobře a kromě psychiky se přidaly i fyzické lehčí zdravotní problémy.
Tak poprosim jen o nahlédnutí do kartiček, jaký mají pro mne vzkaz, jestli mne třeba nečeká nějaké osudové překvápko, od muže či ženy?
(Nyní jsme ve stavu "přežít":-D, tak možná i to stačí ke štěstí, proplout, jedu na setrvačník).

Děkuji za odpověď kartičkám, Andrejce za náhled a všem ostatním krásné teplé, stále slunečné dny a bezva babí léto:-*

Andrea - Re: Nedělní narozky.

Dobrý den, Ivetko:-), zlatíčko, v prvé řadě Vám přeji vše nejlepší k Vašim dnešním narozeninám:-), hodně zdraví, štěstí, lásky a jak osobní, tak i profesní úspěchy a ať se Vám splní vše, co si přejete:-).
Dnes by jste měla mít vcelku příjemný den. S partnerem by jste měli být na stejné vlně a dnes mezi vámi panuje tzv. duševní spojení. Řekla bych, že si uděláte jasno v citech a tím může dojít k naplnění v lásce. Je možné, že dnes Vás čeká nějaká překvapivá událost, která nebude příjemná a vyvolá to ve Vás pocit, že jste něco ztratila. Vidím zde, že něco kazí přátelství, možná Vás někdo zklamal a Vy se i přesto snažíte to nějak udržet. Tady je potřeba se zamyslet, zda chcete tolik investovat kvůli udržení přátelství, zda nepřinášíte příliš velkou oběť.
Jinak zde vidím, že Vás čeká dlouhodobá životní síla a vytrvalost:-), někdo z přátel Vám pomůže a dodá sílu:-).
Mějte se krásně a pěkně si to dnes oslavte:-)
S láskou, Andrea:-)

Iveta 4.září 1976 - Re: Re: Nedělní narozky.

Andrejko, opravdu moc a z celého srdce Vám děkuji za přání;-)
Jste skutečně neskutečna!!!:-)))
Více takových lidí, čistých Duší, jako jste Vy - a byl by RÁJ na Zemi!

Děkuji Vám a přeji Vám krásný den a vše dobré Vám i Vašim milovaným nejbližším.
S Láskou Iveta:-*

Iveta 4.září 1976 - Re: Re: Nedělní narozky.

Andrejko, od včerejška stále přemýšlím nad tím, co (kdo) kazí to přátelství. Muž nebo žena? Prosím, šlo by se na to ještě podívat, abych byla popřípadě obezřetna či připravená.
Ano, zklamali mně dva lidé. Muž (2.10.1969) a pak žena (Klára 3.8.1974). Je to jeden z těch dvou, nad kterými bych měla popřemýšlet? Nebo někdo úplně jiný? Nevím proč, ale myslím si, že je to ta žena. Už jsme jí tady, u Vás, Andrejko, rozebírali. Chce být mojí kamarádkou, ale spíše mi usiluje o mého manžela. A takovou oběť, že bych se o něj "dělila", přinést nechci a nemohu. Je zajímavé, že se mi včera ozvala, že by mi ráda ještě dodatečně příští týden - víkend, popřála k narozeninám, chce přijet v sobotu 10.9. (nejspíše i s dětmi, aby i přespala). Ale přitom bydlí kousek a byla doma (neděle nepracuje) a mohla mi popřát přece na otočku...zajímavé... Andrejko, pokud můžete se mi na to podívat ještě, budu moc ráda a vděčná! Třeba to vidím jinak, já nevím už. Nicméně je fakt, že mi už dvakrát mého muže svedla;-( Děkuji Vám za Vaši pomoc, z celého srdce.

Andrea - Re: Re: Re: Nedělní narozky.

Dobrý den, Ivetko, ano jedná se o tuto ženu a pamatuji si, že jsme to probíraly už. Je majetnická a ctižádostivá. Opravdu si na ni dávejte pozor. Není zlá, ale dělá si zálusk na Vašeho muže, i když to nemusí dávat najevo. Já osobně bych s přespáním nesouhlasila, ale záleží samozřejmě na Vás.
Jinak se mi tu ukazuje ještě někdo jiný, ale toho muže se to netýká, s tím je to zatím pořád to stejné.
Hodně štěstíčka:-)

Iveta 4.září 1976 - Re: Re: Re: Re: Nedělní narozky.

Já jsem si to myslela. Ne ne, už si svého muže ohlídám (pokud to vůbec u chlapů jde!:-D) a ženské návštěvy mají "smolíčka", ze zdvořilosti tak možná kávičku na zahradě a paaa... Andrejko, děkuji Vám za potvrzení intuice. I když mi není vlastní někoho nesprávně podezírat a někomu ublížit. Ráda vidím lidi v tom dobrém, kolikrát i přes růžové brýle...ale pak doma pláču do polštáře já... A asi už i vím koho lámu přes koleno a neustále nepoučitelne dokola a dávám další a další šance, i když to nefunguje a přesvedčuji se, násilně - a ta oběť (mé zdraví a sebevědomí a hlavně jejich syna a našich dětí, je veliká. Jsou to, bohužel;-(, rodiče mého muže - Zdeňka 27.6.1948 a Milan 30.11.1948. Zkouším to lepit, kvůli dětem, stále dokola, aspoň skrze zdvořilostní konverzaci...ale jsou už jinde, jsou jiní... (Proto každého varuji před náboženským fanatizmem, vím o čem mluvím, skrze právě tchýničku a tcháníčka, ano můj muž - jejich syn, je nepoznává, zaprodali duši...ach jo. Kdo není s nimi a s jejich životem nesouhlasí, tak jsou špatní, bez rozdílu. Je to velké nebezpečí. Náboženství ničí rodiny. Jeden příklad za všechny: Můj manžel odmítl nechat pokřtít naše děti=jejich vnoučata, vydědili ho a nazvali satanem. Vlastní rodiče). No......už mi tlak letí nahoru.....uffff... raději dost. Andrejko, myslím si, že to tak cítím správně, že? Protože pak už vážně nevím a muselo by to být tak utajený a neprůhledný, že by mi to vyrazilo dech, nejspíše. Děkuji a příjemný ještě stále teploučký den:-*

Iveta 4.září 1976 - Re: Re: Re: Re: Re: Nedělní narozky.

A již třetí den mi volají - Zdeňka - a já se bojím zvednout telefon...:-(
Nevím, jestli jsme jen srab a nebo jestli dělám dobře.
Ale toho zklamání bylo již tolik (ani do porodnice za našimi dětmi nešli, takový divný nezájem...).
Já nevím, Andrejko, mám to s nimi zase zkusit ???
Děkuji, Iveta. 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 42933
Měsíc: 2527
Den: 112