Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Iveta 4.září 1976 - Nedělní narozky.

Dobrý den Andrejce a všem dotazujícím:-)

Jsme všetečka netrpěliva a zvědavá, jsem v období bilancování, zlomu, hodnocení a čekají mne nyní kulatiny - čtyřicátý. Necítím se už pár dní dobře a kromě psychiky se přidaly i fyzické lehčí zdravotní problémy.
Tak poprosim jen o nahlédnutí do kartiček, jaký mají pro mne vzkaz, jestli mne třeba nečeká nějaké osudové překvápko, od muže či ženy?
(Nyní jsme ve stavu "přežít":-D, tak možná i to stačí ke štěstí, proplout, jedu na setrvačník).

Děkuji za odpověď kartičkám, Andrejce za náhled a všem ostatním krásné teplé, stále slunečné dny a bezva babí léto:-*

Andrea - Re: Nedělní narozky.

Dobrý den, Ivetko:-), zlatíčko, v prvé řadě Vám přeji vše nejlepší k Vašim dnešním narozeninám:-), hodně zdraví, štěstí, lásky a jak osobní, tak i profesní úspěchy a ať se Vám splní vše, co si přejete:-).
Dnes by jste měla mít vcelku příjemný den. S partnerem by jste měli být na stejné vlně a dnes mezi vámi panuje tzv. duševní spojení. Řekla bych, že si uděláte jasno v citech a tím může dojít k naplnění v lásce. Je možné, že dnes Vás čeká nějaká překvapivá událost, která nebude příjemná a vyvolá to ve Vás pocit, že jste něco ztratila. Vidím zde, že něco kazí přátelství, možná Vás někdo zklamal a Vy se i přesto snažíte to nějak udržet. Tady je potřeba se zamyslet, zda chcete tolik investovat kvůli udržení přátelství, zda nepřinášíte příliš velkou oběť.
Jinak zde vidím, že Vás čeká dlouhodobá životní síla a vytrvalost:-), někdo z přátel Vám pomůže a dodá sílu:-).
Mějte se krásně a pěkně si to dnes oslavte:-)
S láskou, Andrea:-)

Iveta 4.září 1976 - Re: Re: Nedělní narozky.

Andrejko, opravdu moc a z celého srdce Vám děkuji za přání;-)
Jste skutečně neskutečna!!!:-)))
Více takových lidí, čistých Duší, jako jste Vy - a byl by RÁJ na Zemi!

Děkuji Vám a přeji Vám krásný den a vše dobré Vám i Vašim milovaným nejbližším.
S Láskou Iveta:-*

Iveta 4.září 1976 - Re: Re: Nedělní narozky.

Andrejko, od včerejška stále přemýšlím nad tím, co (kdo) kazí to přátelství. Muž nebo žena? Prosím, šlo by se na to ještě podívat, abych byla popřípadě obezřetna či připravená.
Ano, zklamali mně dva lidé. Muž (2.10.1969) a pak žena (Klára 3.8.1974). Je to jeden z těch dvou, nad kterými bych měla popřemýšlet? Nebo někdo úplně jiný? Nevím proč, ale myslím si, že je to ta žena. Už jsme jí tady, u Vás, Andrejko, rozebírali. Chce být mojí kamarádkou, ale spíše mi usiluje o mého manžela. A takovou oběť, že bych se o něj "dělila", přinést nechci a nemohu. Je zajímavé, že se mi včera ozvala, že by mi ráda ještě dodatečně příští týden - víkend, popřála k narozeninám, chce přijet v sobotu 10.9. (nejspíše i s dětmi, aby i přespala). Ale přitom bydlí kousek a byla doma (neděle nepracuje) a mohla mi popřát přece na otočku...zajímavé... Andrejko, pokud můžete se mi na to podívat ještě, budu moc ráda a vděčná! Třeba to vidím jinak, já nevím už. Nicméně je fakt, že mi už dvakrát mého muže svedla;-( Děkuji Vám za Vaši pomoc, z celého srdce.

Andrea - Re: Re: Re: Nedělní narozky.

Dobrý den, Ivetko, ano jedná se o tuto ženu a pamatuji si, že jsme to probíraly už. Je majetnická a ctižádostivá. Opravdu si na ni dávejte pozor. Není zlá, ale dělá si zálusk na Vašeho muže, i když to nemusí dávat najevo. Já osobně bych s přespáním nesouhlasila, ale záleží samozřejmě na Vás.
Jinak se mi tu ukazuje ještě někdo jiný, ale toho muže se to netýká, s tím je to zatím pořád to stejné.
Hodně štěstíčka:-)

Iveta 4.září 1976 - Re: Re: Re: Re: Nedělní narozky.

Já jsem si to myslela. Ne ne, už si svého muže ohlídám (pokud to vůbec u chlapů jde!:-D) a ženské návštěvy mají "smolíčka", ze zdvořilosti tak možná kávičku na zahradě a paaa... Andrejko, děkuji Vám za potvrzení intuice. I když mi není vlastní někoho nesprávně podezírat a někomu ublížit. Ráda vidím lidi v tom dobrém, kolikrát i přes růžové brýle...ale pak doma pláču do polštáře já... A asi už i vím koho lámu přes koleno a neustále nepoučitelne dokola a dávám další a další šance, i když to nefunguje a přesvedčuji se, násilně - a ta oběť (mé zdraví a sebevědomí a hlavně jejich syna a našich dětí, je veliká. Jsou to, bohužel;-(, rodiče mého muže - Zdeňka 27.6.1948 a Milan 30.11.1948. Zkouším to lepit, kvůli dětem, stále dokola, aspoň skrze zdvořilostní konverzaci...ale jsou už jinde, jsou jiní... (Proto každého varuji před náboženským fanatizmem, vím o čem mluvím, skrze právě tchýničku a tcháníčka, ano můj muž - jejich syn, je nepoznává, zaprodali duši...ach jo. Kdo není s nimi a s jejich životem nesouhlasí, tak jsou špatní, bez rozdílu. Je to velké nebezpečí. Náboženství ničí rodiny. Jeden příklad za všechny: Můj manžel odmítl nechat pokřtít naše děti=jejich vnoučata, vydědili ho a nazvali satanem. Vlastní rodiče). No......už mi tlak letí nahoru.....uffff... raději dost. Andrejko, myslím si, že to tak cítím správně, že? Protože pak už vážně nevím a muselo by to být tak utajený a neprůhledný, že by mi to vyrazilo dech, nejspíše. Děkuji a příjemný ještě stále teploučký den:-*

Iveta 4.září 1976 - Re: Re: Re: Re: Re: Nedělní narozky.

A již třetí den mi volají - Zdeňka - a já se bojím zvednout telefon...:-(
Nevím, jestli jsme jen srab a nebo jestli dělám dobře.
Ale toho zklamání bylo již tolik (ani do porodnice za našimi dětmi nešli, takový divný nezájem...).
Já nevím, Andrejko, mám to s nimi zase zkusit ???
Děkuji, Iveta.

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nedělní narozky.

Dobrý den, Ivetko, no, těžko říct...Na jednu stranu, je to rodina a už kvůli tomu by bylo dobré udržovat vztahy v dobrém, hlavně kvůli dětem, vnoučatům. Na stranu druhou ale, pokud se s nimi necítíte dobře a nějakým způsobem Vás to stresuje...Nemám jména a data narození, takže těžko říct. Neříkám, že jste srab, člověk to tak někdy má, že se mu nechce s někým mluvit, kór když se nemusí jednat o příjemný hovor:-), ale aby se situace nezhoršila. Mohou si to vykládat po svém.
S láskou, Andrea

Iveta 4.září 1976 - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nedělní narozky.

Andrejko, data jsme psala viz výše... Nevadí:-)
Milan - 30.11.1948
Zdeňka - 27.6.1948
Já jen, pokud mohu, co karty na to? (Ať nejsem neobjektivní, zaslepená). Já vím, rodina. Mám je ráda, to ano. Vždy jsem je ráda vítala a chtěla vidět, oni se bránili osobnímu styku.

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nedělní narozky.

Dobrý den, Ivetko. Když se na to tak dívám, přijde mi, že to celé jde ze strany paní Zdeňky. Má potřebu si něco stále vyříkávat a být taková kousavá. Je možné, že se její pocity mohou i náhle měnit. Jkž chvíli je v pohodě a z toho otočí a je nepříjemná. Má nějakou averzi, zlobí se. Vztah mezi vámi nestojí na pevných základech. Obávám se, že stále bude vztah roztěkaný a bude stresovat, znepokojovat. Tento vztah Vám nic nedává, jen starosti. Jsou zde i dále vidět problémy a špatná komunikace. Můžete se pokusit vztah stabilizovat, ale momentálně je nemožné začít zcela znovu. Chtělo by to začít od základu. Pozor na temné myšlenky, z kterých plynou jen negativní zprávy.
Hodně štěstí:-), Andrea

Jana 17.3 1998 - Vztah

Dobrý den Andrejko:)
Chtěla bych se zeptat jestli má cenu se dál snažit o Michala.
Jeho datum narozeni 17.1 1999
Je to teď hodně komplikované a nevim zda to ma smysl se snazit
Dekuju za váš čas na moji otázku :)
Hezky den

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, Janičko, zeptala jsem se trochu jinak a to, zda je pan Michal pro Vás vhodný partner a bohužel se ukázalo, že, máte si dávat pozor.
Nevím, co se mezi vámi stalo, ale něco Vás trápí a uvnitř sebe s tím bojujete. Máte v sobě blok. Michal Vás má rád, je mu s Vámi dobře, ale také se rád líbí jiným ženám a rád se otočí i za jinou sukní.
Pokud budete chtít vztah zachránit, rozhodnutí je na Vás, jen se bojím, aby jste se netrápila...
Hodně štěstí:-) a lásky

Jana - Re: Re: Vztah

Byl tu jeden zkrat který se neměl stát, byla jsem hloupá.
Do ted si to jeste vyčítám a nejvíc to že jsem mu ublížila.
Uz tolikrát jsem se mu omlouvala ale nevim jestli to ma smysl.
Říkal ať mu dam mesic čas ale ma strach z toho, že si najde někoho jineho.

Jana - Re: Re: Re: Vztah

Omlouvám se ne zkrat to byl preklik.
Udělala jsem velkou chybu

Majka - muz

Dobry den ptala jsem se zda me muj muz stale miluje Kytice,ptaci moc dekuju

Andrea - Re: muz

Dobrý den, Majko, no, řekla bych, že sám nemá zcela jasno. Má Vás rád, líbíte se mu a cítí k Vám jistou náklonnost a zalíbení, ale na druhou stranu mi přijde, že je ve vztahu trochu lehkovážný, svobodomyslný, přelétavý. Jeho city jsou jak na houpačce, beru v potaz obě karty, které jste si vytáhla. Je možnost, že je tu ještě někdo třetí a jsou zde vidět i nějaké hádky, výměna názorů.
Je mi to líto:-(.
Hodně štěstí:-)

Simona - penize

Dobry den Andrejko pred casem jsem vam psala ohledne porodneho a pridavku,mela jste pravdu porodne mi nepriznali a pridavky jeste neodsouhlasili tak cekam,jste skvela kartarka,moc dekuji,ikdyz me to nastvalo alespon jsem na to byla pripravena,mejte hezky den

Andrea - Re: penize

Děkuji za zpětnou vazbu a milá slova:-), vážím si toho:-).
A také mě to mrzí:-(. Hodně štěstí:-) a hlavně zdraví Vám, miminku a celé Vaší rodince:-).

Simona - Re: Re: penize

Dekuji vam Andrejko,vam taktez zdravicko a stesticko i cele rodince

Sandra - muz

Dekuji Andrej za odpoved,dnes jsem na nej uhodila protoze mi o te zene rekl i kamarad,muz rekl ze zadnou zenu nechce atd,byl vytocenej ze to neni pravda,vutahla jsem jeste karty a moc vas prosim podlehne ji tedy?kriz dama srdce dekuji a krasny den 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 48446
Měsíc: 3417
Den: 84