Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: co mě čeká v blízké době

Dobrý den, podle karet Vás čeká stabilita jak ve vztazích, tak i po finanční a materiální stránce. Vidím tu hluboke a upřímné city. Vypadá to krásně:-). Hodně štěstí, Andrea

simona - Re: Re: co mě čeká v blízké době

Juuj dekuji ☺

Iveta 4.9.1976 - Vztah.

Andrejko, mohu využít krátký dotaz?! Z Vašeho výkladu:-) Zaujala mně a přemýšlím nad ženou, nad kterou bych měla být obezřetná. Nevím jestli by se to mělo týkat jen té pracovní oblasti anebo života jako takového...(?) Ona o tom, že se ptám, sice (samozřejmě) neví, nicméně mne zasáhla do života - letos se jí podařilo mne dvakrát svést mého manžela. (Jako nejen jeho, pravděpodobně dle určitých "zaručených zpráv";-), ale u jiných mi to může být trošku jedno, že). Proto se ptám, jestli mám být více na pozoru a jestli jí mohu do budoucna věřit? Tady je potíž v tom, že naše děti jsou spolužáci a nej kamarádi a ona sama (Klára 3.8.1974) se chce se mnou rovněž kamarádit... A shodou okolností mi nabídla práci ve stejné firmě ve které pracuje, jen jiná pobočka, ale prostě zmínila se, že přibírají. Andrejko, mohu Vás poprosit, zda-li je to ono - ONA??? Děkuji moc ze Srdce, jste zlatá!:-)

Andrea - Re: Vztah.

Dobrý den, skutečně se nejspíš jedná právě o tuto ženu. Na mě působí, že potřebuje mít věci stále pod kontrolou a uvnitř sebe je nešťastná. Závidí, žárlí...Neřekla bych, že ji nemůžete vůbec důvěřovat, ale spíše buďte opatrná, co vše jí říkáte. Je možné, že si stále dělá zálusk na Vašeho muže.
Hodně štěstí:-)

Milan - 11.6.1971. Klára - 3.8.1974. - Re: Re: Vztah.

Andrejko, děkuji.
Hmmm, kam vítr tam plášť, také mi to tak přijde a její vnitřní nespokojenost (se svým mužem).
Takže raději nezvat domů. Rozumím. Ona by stále ráda k nám na návštěvu. Nemám v její přítomnosti dobrý pocit. Ví, že můj muž rád rybaří. Minulý týden jsme se potkali a říkala, že si pořídila také prut. No, divila jsem se....
A podlehne jí opět manžel??? Jak to karty vidí nyní? Z této pozice a situace jakou jsem popsala. Děkuji Vám, pokud se mi podíváte Andrejko ještě na toto.

Andrea - Re: Re: Re: Vztah.

Dobrý den, Ivetko, bohužel, je možné, že jí manžel opět podlehne:-(. Je mi to líto a doufám, že k tomu nakonec nedojde.
Hodně štěstí:-)

Iveta - Re: Re: Re: Re: Vztah.

Já moc děkuji.
Hmmm....ode mně už dostal tenkrát, když se to stalo, (svedl na opilost obou), výstrahu rozvodu. A také to udělám. Pokud se mi to prokáže, že to udělá.
No jo, to je život. Ale já nechci být z toho nemocná (psychika a ženské orgány). Ty chlapy jsou hrozný, ale mnohem horší jsou ženské - nešťastné ale vítězné pokušitelky. Jen vědět jak si dát na ní pozor. Vždyť to nelze. A já to neovlivním.
Bůh suď...pokud to tak má být...co nadělám, třeba někde ještě věrný muž existuje.

simona - sourozenci

Dobry den Andrejko mam syna z prvniho manzelstvi Radka 21.11.1993 a nyni holcicku z noveho manzelstvi Karolinku 6.7.2016 jsou od sebe hodne daleko,muj synek uz je samostatny ale je hodny syn,jen nevim zda ke svoji sestricce chova nejaky cit prijde mi obcas smutny jako by se bal ze se k nemu moje city zmeni ale miluji je oba,chci se zeptat zda si do budoucna budou rozumet i kdyz je tam takovy vekovy rozdil Hora,Cap,Kytice dekuji moc

Andrea - Re: sourozenci

Dobrý den, Simonko, je zde opravdu vidět jistá překážka mezi nimi. Může být způsobena i věkovým rozdílem. Každopádně nastane změna k lepšímu:-). Může to chvíli trvat a situace se může nějakou dobu zdát frustrující, ale přijde mi, že si cestu k sobě najdou:-).
Hodně štěstí:-)

Simona - Re: Re: sourozenci

Andrejko mockrát děkuji :-) moc bych si to přála,Radeček je moc hedný kluk a hrozně si tenkrát přál sourozence,jenže já už s předešlým manželem nechtěla,Ráda měl hodně smutné dětství díky manželovi alkoholikovi a agresorovi,tak ted si říkám že alespon nebude sám a bude tu mít sourozence ikdyž o hodně mladšího :-)

Iveta - Těhotenství.

Andrejko, hezký den Vám přeji, prosím ještě, rychlý dotaz...rychlá odpověď...;-)
Případné těhotenství - má to tak být (karmicky), Osud to chce anebo není souzeno a v mých silách úspěšně donosit a porodit dítě?
Děkuji Vám, užijte sluníčka.
4.září 1976

Andrea - Re: Těhotenství.

Dobrý den, řekla bych to asi tak, že další těhotenství se netýká karmy. Pokud o něj nestojíte, je lepší se více chránit, aby k tomu nedošlo. Protože když otěhotníte a rozhodnete se jít nakonec na interrupci, tak potom může jistá karma vzniknout. Jinak dítě by jste zvládla donosit a porodit:-).
Aby se Vám lépe přemýšlelo, nedalo mi to a podívala jsem se ještě na postavení planety Saturn a musím uznat, že to celé krásně sedí a opakuje se.
Vzhledem k tomu, že jste mi psala i čas a místo narození, podívala jsem se na Saturn, což je planeta, kde je nějaké omezení, které bychom měli překonat. Vy máte jeho postavení v den narození ve Lvu a v 10. domě. Ve Lvu znamená, že máte blokovanou energii v místě Vašeho sebevědomí, v touze po sebevyjádření, po vlastním rozvoji. Bojíte se, že neuspějete, že zklamete. V podstatě se vyhýbáte možným rizikům, ale tím jen přicházíte o správné příležitosti. Brzdí také umělecký talent a zasahuje i do vztahů. Vy proto máte za úkol plodit, tvořit, vynikat, zvládnout své ego a lásku.
A 10. dům hovoří o tom, že máte být úspěšná, žádat více a jít nahoru. Být ambiciózní. Stát se autoritou a vycházet s nimi.
Opravdu máte dost energie na to, aby jste zvládla jak svou rodinu, tak kariéru a seberealizaci. Je třeba zde vytvořit rovnováhu. Možná proto, nemůžete najít stálou práci, máte si něco uvědomit a chvíli se zastavit.
Mějte se krásně a děkuji za Vaše milá slova a důvěru:-).
S láskou, Andrea:-)

Iveta - Re: Re: Těhotenství.

Andrejko, moc Vám děkuji za Váš čas a vyčerpávající odpověď!!! :-) No, asi je lépe "se více chránit"... Jinak jsem si ještě gůglila toho Saturna ve Lvu v 10. Domě - lehčí šok tedy mám, přesně toto postavení měl Hitler! (www.ceskaastrologie.cz) Ajtakrajta...panebože:-O (Ano, podle veškerých info, uznávám, že problém s autoritama mám, povětšinou jsem kvůli tomu mému nezvládnutí toho opouštěla práce). No...mám toho dost na přemýšlení a učení se...!!!:-)
Děkuji, jste neuvěřitelná:-*

Andrea - Re: Re: Re: Těhotenství.

Ivetko, tak to je síla:-), ale nebojte, tam záleží ještě na dalších aspektech a postavení planet v domech.
Myslím, že je dobře, když se člověk trochu více pozná, jak slabé, tak silné stránky a předpoklady.
Ještě jednou moc děkuji:-* a zatím se mějte krásně. Potom se Vám ještě ozvu na email ohledně pana Daniela.
S láskou, Andrea:-)

Iveta - Re: Re: Re: Re: Těhotenství.

To je síla! Nejdříve jsme se tomu smála, v jaké jsme "dobré" společnosti, (a že to je tedy pech), ale pak jsem ještě koukala dál a zjistila jsem, že mám Lilith - Černou Lunu v 8.domě! (On také. Násilná nebo neprirozená smrt). Tak to už mně smích přešel tedy...:-/ Co si to ta moje Duše vybrala do tohoto života za zkoušky a tajemství, to zírám..... Tak ano, budu se těšit a krásnou sobotěnku a nedělku:-) I.T.

Iveta - Re: Re: Re: Re: Těhotenství.

Oprava: v jaké JSEM "dobré" společnosti
Nikoliv, jsme! ;-)

Drahomíra - vztah

Já 19.5.1969 Pavel 26.2.1670
Dobrý den Andrejko,psala jsem v týdnu dotaz na přítele,jestli nemá nějakou jinou ženu,že mi nebere telefony a chová se divně a odepsala jste,že ne,že má problémy v práci.Dnes se mi konečně ozval s tím,že se sejdeme v pondělí a všechno probereme,tak bych se chtěla zeptat,jestli to dobře dopadne a zůstaneme spolu.Díky moc.

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, mělo by to dobře dopadnout a měli by jste spolu zůstat. Jen si dávejte ve vztahu pozor na nepružnost a možnou závislost na partnerovi.
Hodně štěstí:-)

Drahomíra - Re: Re: vztah

Děkuji za odpověď a váš čas.V pondělí dám vědět jak to dopadlo.

Jarka - švagr

Dobrý den Andrejko prosím mám prosbu ohledně mého švagra,jsou se sestrou přes rok,je to hezký a přitažlivý muž,chtěla bych odpověd na něj,sestra s ním začala po dlouhém otálení,byla předtím velice zklamaná,ted spolu žijí,trochu začal být odtažitý,vím že se ženám líbí,a několik se jich o něj pokoušelo,možná má starosti nevím,jen chci vědět zda v tom není jiná ženanebo ho někdo neuhání,moje setra si zaslouží být štastná,on 18.5.1970 děkuji 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 48446
Měsíc: 3417
Den: 84