Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: švagr

Dobrý den, doufám, že o tom sestra ví, neměli bychom se ptát na třetí osoby, pokud nás jejich chování přímo neovlivňuje. Bohužel jste nenapsala jméno švagra, ale i tak jsem se zkusila zeptat a vyšlo mi, že je věrný.
Hodně štěstí:-), Andrea

Jarka - Re: Re: švagr

Andrejko nebojte moje sestra o tom ví,opravdu nedovolila bych si to bez jejího souhlasu,ale oni pc nemají tak mě poprosila abych se zeptala já ,jinak mažel je Jaromír,tak to jsme moc ráda že je jí věrný on je jinak moc hezký chlap a přitažlivý,jen bych se přeci jen zeptala pokud mohu Andrejko,jsou ženy kterým se líbí,víc už sestra vědět nechtěla,děkuji moc za vaši pomoc jste moc hodná :-)

Andrea - Re: Re: Re: švagr

Paní Jaruško, jsem ráda, že o tom sestra ví:-), nemyslela jsem to nijak zle, jen bez jejího vědomí bychom se na to ptát neměly. Samozřejmě když o to sestra sama požádala, je t něco jiného. Manžel sestře věrný je a co se týče jiných žen. Ano, líbí se jim, ale neviděla bych v tom postranní úmysly z jejich strany. Nedělají si na něj zálusk. Víte, jak to myslím:-).
Hodně štěstí:-), Andrea

jarka - Re: Re: Re: Re: švagr

Dekuji jeste jednou moc Andrejko ona se ptala hlavne proto ze ji jedna kartarka rekla ze si ma dat pozor na nejakou zenu ze je z okoli a ze ho bude chtit svest,a ze ji mozna ve zlem umyslu bude kontaktovat,ze je to zla osoba

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: švagr

Dobrý den, nevím, kdy si nechala sestra vyložit. Nevylučuji, že se něco takového do budoucna stát nemůže, sice jsem nedělala větší výklad, ale nic takového se mi tu zatím neukázalo. Výklady se mohou měnit, pokud lidé zaujmou jiný postoj.
Důležité je si udržovat pozitivní myšlení a těšit z toho, co je:-)
Hodně štěstí a lásky:-), Andrea

jarka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: švagr

Andrejko je to asi 4 mesice nebo 3 rekli ji ti snad 2 kartarky co jsem s ni ted mluvila,a byla z toho dost spatna,moc vam dekuje a zdravi vas ☺

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: švagr

Já děkuji Vám:-)
Hodně štěstí:-)

Drahomíra - vztah-opava roku narození

napsala jsem špatný rok narození:je to 1971

Lucie - vztah

Dobrý den, chci se zeptat na náš vztah, jestli nám vydrží a budeme mít i dítě?Já nar.1.3.1991 a Jan nar.14.7.1982.Moc děkuji za odpověď.Lucie

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, je mi to líto, ale podle karet to vypadá, že vztah nevydrží:-(, ovšem dítě spolu možná mít budete.
Hodně štěstí:-), Andrea

Lucie - Re: Re: vztah

Dobrý den paní Andrejko,děkuji za odpověď i když není kladná,můžete mi ještě odpovědět, za jakou dobu vztah bude asi ukončen, jak to vidíte v kartách? Nebo od koho bude podnět k ukončení? Děkuji Vám.

Andrea - Re: Re: Re: vztah

Dobrý den, vztah může trvat měsíce, ale klidně ještě nějaký ten rok. Řekla bych, že rozchod by byl oboustranný.
Hodně štěstí:-)

Lucie - Re: Re: Re: Re: vztah

Dobrý den paní Andrejko,děkuji za odpověď,můžu něco proto udělat,abych to změnila?

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: vztah

Dobrý den, tady by se možná jednalo o větší výklad, kde by bylo dobré se podívat na postoje vás obou k vztahu. A následné možnosti, protože tady to nemusí záviset jen na Vás. Větší výklady jsou placené.
Každopádně, se mi zde ukazuje, že vše není zcela v pořádku. Nejsou ujasněné city, možná si jeden z Vás něco namlouvá. Je potřeba udělat si jasno, co cítíte a co opravdu chcete. Také je Vám doporučena jistá originalita a důvtip ve vztahu. Jako by oživení.
Hodně štěstí:-)

kamila - bývalý přítel

Dobrý den Andrejko chci se zeptat zda na mne ještě někdy myslí bývalý přítel,myši,věž,lilie ,nejde mi na něj zapomenout ikdyž už na mě nemá telefon na fb jsem ho také blokla aby mě to nelákalo,je to již 2 roky co to skončilo ale myslívám na něj ale vrátit bych se nechtěla mám ted skvělého muže,já myslím že už na mě zapomněl ale stejně děkuji moc :-)

Andrea - Re: bývalý přítel

Dobrý večer, přijde mi, bohužel, že ne:-(. Já teda nevím, ale podle karet mi přijde, že se nechce vázat, jako by stál jen o volnější vztah. V tomto směru může působit spíše sobecky.
Vrátit by jste se nechtěla, ale stále na něj myslíte:-). Pokud Vás to tíží, myšlenky na něj, zkuste se zamyslet, proč na něj musíte stále myslet?
Hodně štěstí a užívejte si to s partnerem, kterého nyní máte:-)
S láskou, Andrea

kamila - Re: Re: bývalý přítel

Andrej moc vám děkuju za odpověd,jsem štastná za svého nynějšího přítele je to pravý opak toho bývalého,hodně jsem se natrápila,a máte pravdu je rád nezávislý,byla to láska z mládí a potkali jsme se opět po letech,ikdyž byl rozpolcený myslím že je svým způsobem neštastný člověk,má romku a s ní dceru a vím že to tam nemá jednoduché,když jsme spolu spali změnil se,dovolil si víc než jsem byla schopna unést ale hrozně dlouho jsem ho milovala i tak,ale po 2 letech to skončila,a myslela na něj i když už jsem byla se svým nynějším přítelem,já nevím proč ale byla jsem k němu hrozně upnutá,pomohl mi od manžela,a nevím proč jako bych mu měla něco vrátit,jedna kartářka mi kdysi řekla že on svůj ůkol splnil že mě dostal od manžela a že mu mám pomoci i já od té jeho,jenže byl výbušný nepovedlo se a možná proto se mé vzpomínky občas vrací ikdyž to už nechci,ale stále myslím na její slova,může to tak být?jinak myslím že semnou prožil krásné chvíle nikdy nic takového neprožil,prosím nepodívala by jste se?jmenoval se Ludvík 17.12.1974 prý jsme spolu byli karmicky propojeni,jen bych chtěla slyšet že to tak není děkuji moc

Andrea - Re: Re: Re: bývalý přítel

Dobrý den, podívám se, jen Vás poprosím ještě o Vaše datum narození, děkuji:-).

kamila - Re: Re: Re: Re: bývalý přítel

děkuji moc 24.12.1975

Andrea - Re: Re: Re: bývalý přítel

Dobrý den, ano, může to tak být. Ve vašem vztah se opravdu jedná o karmu z minulosti.
Hodně štěstí:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 48447
Měsíc: 3418
Den: 85