Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: Re: Re: Vztah.

Ivetko, moc Vám děkuji:-), jste hodná:-).
Určitě si objednejte, pokud to uděláte ještě dnes, tak Vám k tomu zdarma vyhotovím i Vaše roční vibrační číslo a numerologický rozbor jména a příjmení a jaké charakteristiky Vás díky tomu ovlivňují.
Budu se těšit:-)
Krásný den, Andrea:-)

Iveta - Re: Re: Re: Re: Vztah.

Andrejko, objednám.
Přemýšlím a pokud mohu ještě - to motání se v kruhu dokola u mne opakující se situace...nemůže ti být spíše konkrétní člověk než nějaká chyba. Ano, je pravda, že mi již dlouho nadbíhá jeden muž, neúspěšně, ale mně přijde, že mi tzv. vlezl jako "predátor" do hlavy, myslím si, že je to energetický upír, že mu nejde ani tak o mně, jakože ublížit mi a zničit stávající vztah. Ráda bych se toho jeho vlivu zbavila. Nechci ztratit svého partnera a ani nechci být nevěrná, nikdy jsem to neudělala.
Andrejko, pokud mohu Vás ještě poprosit - je to ONO, co nám kalí vodu? To co jsem popsala? Pro lepší náhled a napojení - ten chlap (upír?!) se jmenuje Daniel a je narozen 2.října 1969.
Moc Vám děkuji ještě jednou za toto, za dovysvětlení a lepší vhled toho celkového obrazu...co se kolem děje...
Mějte krásný pohodový večer a děkuji "tam nahoru;-)" za Vás, že JSTE!!!:-) Iveta

Iveta - Re: Re: Re: Re: Re: Vztah.

Já jen doufám a modlím se, aby to "s tím chlapíkem upírem" nebyla nějaká forma magie nebo karmy... To by byl malér, pro mně;-(

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Vztah.

Dobrý den, na začátku Vám chci opravdu a od srdce poděkovat. Těší mě to. Udělala jste mi radost, děkuji:-) za milá slova.
Co se týče pana Daniela, nejde mu o to, rozvrátit Vám vztah. Je to celé zvláštní. Podívala jsem se, jaký je to člověk a nemám z něj vůbec dobrý pocit. Je falešný, mazaný, lstivý, závistivý, pomstychtivý. Nadbíhal Vám, protože si potřeboval něco dokázat. Má nízké sebevědomí a komplexy. Troufám si říct, že je nevyrovnaný a psychicky není zcela v pořádku. Jako by, když mu o něco jde, sleduje svůj cíl. Ale nejde mu o to, poškodit Váš vztah, spíše sobě něco dokazovat, že na to má. Víte, jak to myslím? Nevím, zda Vám ještě nadbíhá nebo ne. Je možné, že přešel do další fáze, po Vašem odmítnutí a už se nesnaží, ale začíná se mstít. Tím odmítnutím jste mu ještě více psychicky přitížila.
Ví Váš manžel, že Vám pan Daniel nadbíhal? Mně se tady ukazuje totiž, že Vás něco tíží, něco o čem nemůžete mluvit.
Vy a pan Daniel...Přijde mi to jako karmická lekce. Mám tady z karet pocit, že v minulosti jste se znali a jde o nějaké dořešení určitých věcí.
Teď mě to teda unavilo:-). Je to silný.
Přeji hodně štěstí a síly:-).
S láskou a úctou, Andrea:-)

Iveta - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vztah.

Děkuji moc. No jasný...já to tušila...karmická lekce!;-( Vždy jsem měla ten pocit, že to není jen tak. Pánbůh se mnou, tedy...ach jo. Snad to zvládnu. Snad to dám. Ano, Milan o tom ví. Je to již 8 let. A stále kolem mně krouží jako sup. No, tíží mne fakt, že jsem k němu nejspíš byla až moc milá a věnovala mu svojí energii. Toť vše. Co se týká věrnosti, tam mám svědomí 100% čisté. A Andrejko, naprosto přesně bez jediné chybičky jste popsala jeho charakterové vlastnosti! Tak to tedy klobouk smekám:-), vážně! Víme, že je takový. Takže úkol je jasný - 1) Vydržet a nezabít ho (tedy můj chlap, drží se seč může, za ty jeho levárny p. Daniela a za 2) Vypustit ho z hlavy, vydržet, odolat a nekoukat na něj přes růžové brýle. (Mám sklon totiž každého idealizovat...). Andrejko, já Vám ješte jednou moc děkuji a dám Vám vědět, jestli jsem to já (my) zvládla - li.

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vztah.

:-), nebojte, určitě se to dá nějak řešit. Možná by bylo dobré se podívat, co s tím udělat, jak se zachovat a tak. Protože nezpracovaná karma se bude stále opakovat. Jinak o Vaší věrnosti nepochybuji, na to jsem ani v nejmenším nenarážela. Spíš mi to přišlo, že jste třeba manželovi neřekla o jeho nadbíhání a teď Vás to tíží. Že jste nebyla k němu zcela upřímná, aby jste jej nezatěžovala a tak nějak jsem to měla na mysli:-).
Lehké to asi nebude, ale držím pěsti pro štěstí Vám i celé Vaší rodince:-), s láskou, Andrea:-)

Iveta - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vztah.

No...Andrejko...já ani nemůžu spát!, převaluju se v posteli, myslím na to! (Ale možná je to i tím nadcházejícím Úplňkem, nevím).
Nechci nic pokazit, chci vyčistit karmu, začít znovu načisto. Ale co když je to i zkouška pro mého chlapa - sebeovládání...taky je to možné.
No co teď s tím, ale? Jak se zachovat? Jak se to mohu, Andrejko, dozvědět?
Je možné výklad, placený? Pokud se to nehodí sem - veřejně, můj e-mail, Andrejko, iveta.takacova@centrum.cz

Já možná tuším...a co třeba když je ten úkol tento: Pochopit, odpustit, posílat mu lásku (tu univerzální), ať prozře, ať se vyléčí z té temnoty, ALE! držet si od něj odstup (fyzicky, myslím).

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vztah.

Ivetko, odpověděla jsem Vám na email:-).

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vztah.

:-), teď jste mě pobavila:-), musíte mít skvělého chlapa a nejspíš se nenudíte doma:-).
Je možné, že se to týká Vás obou, protože se tato situace dotýká i Vašeho muže. Podíváme se na to a uvidíme:-).
Nic není náhoda a naše duše je moudrá. Každá duše si sama zvolí, čím si má projít v tomto životě a do jaké rodiny se narodí, aby se mohla více duchovně vyvíjet. I když o tom nevíte, sama jste si zvolila tento život. Vaší blízcí, kteří Vás obklopují, s těmi jste se setkala už v minulosti.
A potom je tu karma, jak rodinná, z minulých životů, tak i karma ze současného života, kterou si vytvoříme na základě smýšlení a činů. Jak zasejeme, tak sklidíme. Máme možnost to napravit, pokud to nezvládneme, neseme si to dál. Právě proto jsou situace, které se stále opakují. Dokud to nepochopíme a nezpracujeme, nezmizí.
Uvidíme, čeho se dopátráme.-)

Iveta - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vztah.

Ano, děkuji!:-)
Čtu Andrejko, už jsem na to jukla.
Posílám data manželova.
A víte co je zajímavý? I můj chlap kolikrát pronese: "Ty vole, proč my máme takovou smůlu?! To musí být karma jako prase! To ani není možný!" On, můj chlap, ačkoliv vypadá mladistvě - je to stará duše...takový druid:-D, je také dost citlivý na energie a zajímá ho spoustu věcí (mimosmyslových), i když je to chlapák jak hora...prostě také cítí, že to není jen tak, napadá ho i teorie, že ho musel snad v minulém životě zabít nebo ublížit a teď si to musí "vyžrat" a neudělat stejnou hloupost. Tak nevím...třeba nejsem jen ten prostředník, ale bytostně se to může týkat opravdu jenom mně. Každopádně já věřím tomu, že se rodíme jako čisté lilie, čisté duše, nepopsaný list, bez zátěže. Ale pak tu jsou ty karmické úkoly. A to je někdy mazec! No, uvidíme víc, ráda tomu přijdu na kloub.
Jste Dušička vzácná, Andrejko, D.Ě.K.U.J.I. !!! :-)

Milena - manžel

Andrejko jste moc hodná opravdu moc děkuji za vše,víte právě když se dějí nějaké změny pak si myslím hned jestli někoho nemá,víte moc ho miluji,on je hrozně hodný a veselý,ale právě někdy když je takový odtažitý mám chmurné myšlenky to je jasné když ho takového neznám,maličkou má rád je to na něm vidět a ona je u něj hrozně spokojená :-) tak snad to bude zase jako dříve děkuji moc :-*

Andrea - Re: manžel

Bude to zase dobré:-). Teď je z něj táta a je to velká změna. Pro chlapi někdy větší jak pro nás, protože Vy jste se se situací, že budete máma, zžívala celou dobu těhotenství, když jste cítila, jak ve Vás roste.
Hodně štěstí:-)

Milena - Re: Re: manžel

Andrejko moc děkuji máte pravdu :-) jen to člověka někdy nenapadne že je to třeba tím,on je hrozně hodný ,dodává mi energii a moc mi pomáhá a když přišla trošku tahle změna chování hned jsem myslela na jinou ženu a neuvědomila si že to může být něco jiného moc děkuji :-)

Jana - peníze

Dobrý den paní Andrejko četla jsem si u Máji v poradně příspěvky a koukala jsem že máte své stránky tak to zkusím tady,zatím tam nikdo neodpověděl tak poprosím vás,ptala jsem se jestli nám přijde porodné a přídavky na malého,nepřišel ještě ani papír tak nevíme zda nám to vůbec přiznali,moc tomu nevěříme ale stejně,děkujeme KOSA,MĚSÍC,LILIE

Andrea - Re: peníze

Dobrý den, stačila by jen jedna karta. Z těchto karet Vám to přesně neřeknu, je to takévé ano-ne...Je možné, že Vám přiznají třeba jen přídavky a porodné ne. Nebo obráceně. Jde vidět, že na to hodně myslíte, ale bojíte se. Záleží Vám na tom kvůli rodině. Ale vysíláte k tomu špatnou energii.
Poprosím Vás o datum narození, pokud jste o to žádala Vy, zda manžel, tak jeho jméno a datum narození. A podívám se na to.
Děkuji:-)

Jana - Re: Re: peníze

ano Andrejko žádala jsem o to já,a záleží mi na tom,hodně by nám to pomohlo,ale jak jsem slyšela hodně lidí to nedostalo kvli příjmům ale já jsem byla dlouhodobě na neschopence,datum narození 24.12.1975 děkuji pěkně,na první dítě jsem je tenkrát dostala ale ted by to moc pomohlo

Andrea - Re: Re: Re: peníze

Dobrý den, tak v kartách mi vyšlo, že Vám porodné nejspíš nepřiznají a přídavky na dítě by Vám přiznat měli. Je mi to líto. Třeba se mýlím:-(.
Dopis by Vám měl brzy přijít, viděla bych to tak za 2-7 dní.
Hodně štěstí:-)

Jana - Re: Re: Re: Re: peníze

Andrejko děkuji moc :-)

Nela - Dítě

Dobry den, chtela bych se vas zeptat jestli s partnerem budeme mit ditě. Jsem po operaci, kdy mi rekli ze deti, ne. Ja Nela 11.9.1987 a partner Darek 2.7.1976

Andrea - Re: Dítě

Dobrý den, zatím to zůstane, jak je, ale do budoucna je možné, že dítě mít budete. Ale potrvá to a možná bude třeba i pomoc lékařů. Pozor na negativní myšlenky.
Hodně štěstí:-), Andrea 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 42938
Měsíc: 2530
Den: 115