Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana - Re: Re: peníze

ano Andrejko žádala jsem o to já,a záleží mi na tom,hodně by nám to pomohlo,ale jak jsem slyšela hodně lidí to nedostalo kvli příjmům ale já jsem byla dlouhodobě na neschopence,datum narození 24.12.1975 děkuji pěkně,na první dítě jsem je tenkrát dostala ale ted by to moc pomohlo

Andrea - Re: Re: Re: peníze

Dobrý den, tak v kartách mi vyšlo, že Vám porodné nejspíš nepřiznají a přídavky na dítě by Vám přiznat měli. Je mi to líto. Třeba se mýlím:-(.
Dopis by Vám měl brzy přijít, viděla bych to tak za 2-7 dní.
Hodně štěstí:-)

Jana - Re: Re: Re: Re: peníze

Andrejko děkuji moc :-)

Nela - Dítě

Dobry den, chtela bych se vas zeptat jestli s partnerem budeme mit ditě. Jsem po operaci, kdy mi rekli ze deti, ne. Ja Nela 11.9.1987 a partner Darek 2.7.1976

Andrea - Re: Dítě

Dobrý den, zatím to zůstane, jak je, ale do budoucna je možné, že dítě mít budete. Ale potrvá to a možná bude třeba i pomoc lékařů. Pozor na negativní myšlenky.
Hodně štěstí:-), Andrea

Milena - manžel

dobrý večer Andrejko našla jsem tu vaši stránku díky poradně kde jsme to četla tak píšu sem,ptala jsme se kartiček zda stále přitahuji svého manžela,myslím že po těch měsících už ne ikdyž tvrdí něco jiného ale myslím si to karty hvězdy,čáp,dítě děkuju moc za odpověd

Andrea - Re: manžel

Dobrý večer, tady by mi stačila jen jedna karta, ale podívala jsem se na všechny. Jeho city k Vám jsou pozitivní, ale může působit chladně, jkž si drží odstup. Momentálně je spíše neutrální, protože jeho city se mění, jako by nabírají novou formu. V lásce je čistý, upřímný a věří Vám. Na mě to působí, že se rodí nový cit. Je tu také vidět změna k lepšímu. Zkrátka jeho city k Vám se mění, ale v pozitivním slova smyslu, je to v určitém vývoji, jestli mi rozumíte:-).
Je ovšem také možné, že touží po dítěti.
Hodně štěstí:-), Andrea

Milena - Re: Re: manžel

Milá Andrejko moc děkuji jste hodná,mi spolu už máme právě miminko :-) on mi od začátku říká že mě miluje je nám dobře ,jde milovat ještě víc?že by se city ještě prohlobily?děkuji moc moc :-)

Milena - Re: Re: Re: manžel

ještě jsem chtěla dodat ano má trochu odstup někdy proto jsem si myslela jestli nemá třeba jinou děkuji jste zlato

Andrea - Re: Re: Re: Re: manžel

Není za co:-), hodně štěstí:-) a lásky:-)

Andrea - Re: Re: Re: manžel

Dobrý den, tak to Vám moc gratuluji k miminku:-), hlavně hodně zdravíčka:-). To je u dětí nejdůležitější.
Tak to může být právě ta příčina změny. Myslím Vaše miminko. Jak přijde dítě, je to vždy pro vztah změna. Možná se s tím potřebuje jen zžít a vstřebat to, ale má Vás rád. Je možné, že se na Vás začíná dívat zase jinak. A je to normální. Jedná se o přirozený vývoj.
Hodně štěstí:-)

Drahomíra - Vztah

Já 19.5.1969,Pavel 26.2.1971
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli předemnou přítel něco netají,třeba jinou ženu a jak se bude vyvíjet vztah v budoucnu?
Děkuji za váš čas a přeji pěkný den.

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, tak podle karet před Vámi něco skutečně tají, ale nejedná se o jinou ženu. Spíše se mi zdá, že má nějaké starosti v práci, které se začínají podepisovat i na jeho zdraví. Nechce o tom mluvit. Celkově mi přijde, že je to člověk, který nemluví ani o svých citech.
Jak se bude vyvíjet váš vztah do budoucna, tak by měl sílit a být pevný. Vidím zde důvěru, podporu. Ovšem záleží, jak se k tomu postavíte. Také to může značit přehnanou starostlivost a žárlivost.
Přeji hodně štěstí a lásky:-), Andrea

Drahomíra - Re: Re: Vztah

Andrejko,moc Vám děkuji.V pátek mi volal,že mu není dobře,ale moc jsem mu nevěřila,tak jsem ho v sobotu navštívila a nebyl doma a nebere mi telefon až do ted.Sice mi včera napsal,že byl služebne ve Francii o víkendu a že mi zavolá,ale nezavolal.Když jsem mu psala dnes sms,jestli to chce ukončit,tak neodpovídá a telefon mi nebere.Tak nevím,jestli to ukončit a nebo počkat.Potíž je v tom,že jsem hodně zamilovaná.

Andrea - Re: Re: Re: Vztah

To je zvláštní, ale jinou ženu jsem u něj neviděla. Možná je jen přepracovaný nebo řeší něco v práci a nemá jen náladu. Zkuste jej nechat v klidu. Chlapi mají trochu jiné myšlenkové pochody než my:-). Uklidněte se a dejte mu čas. Kdyby něco, ozvěte se. Nebo jestli budete mít zájem o větší výklad, klidně napište a rozebereme to.
Opatrujte se:-), Andrea

Jitka 13.7.1967 - práce

Kdy nastoupím do nového zaměstnání nebo budu muset na úřad práce, mám smlouvu do listopadu.

Andrea - Re: práce

Dobrý den, tak podle karet bych řekla, že nová práce Vás čeká tak za 9-12 měsíců, spíše za ten rok. Na úřad práce, bohužel, zatím půjdete.
Ale nevěšte hlavu. Zkuste popřemýšlet, co je třeba pro to udělat nebo co můžete dělat, aby to bylo dříve.
Přeji hodně štěstí:-), Andrea

Jitka - Re: Re: práce

Andrejko, moc děkuji, i když jste mě moc nepotěšila :-)

Andrea - Re: Re: Re: práce

Vím, že to není zrovna potěšující zpráva a věřte, že radši sděluji to pěkné, ale to je zkrátka život.
Takhle to dle karet vypadá v momentální situaci, ale může se to změnit.
Přeji hodně štěstí a úspěchů:-), Andrea

Simona - kýla

Dobrý den Andrejko hned jsem se musela kouknout na vaše stránky,a moc mne potěšili,jste jediná která se vždy trefila do všeho co jsme chtěla vědět v poradně a ráda bych při vás zůstala,jsem za vás ráda,a také kamarádky které se zajímají o výklady a ptají se mě jsem odkázala na vaše stránky :-) chtěla bych ještě jednu věc vědět ohledně mé dcerky,vše si beru k srdci a věřte že se snažím dělat to nejlepší,jen jak jste psala o těch křivdách z minulosti a odpuštění,pokud to chápu přenesla jsem to na dcerušku asi já?je pravda že jsem se toho špatně zbavovala a dusila mě ale začala jsem se snažit to napravovat,nevím zda je to znát ale snažím se ze všech sil to mi věřte,trochu se i upravil můj zdravotní stav,ale nevím zda to stačí,je to těžké a nevím jak nejlépe z toho utéct,miluji svou dcerku,syna i muže,chci odpustit i lidech co mi moc ublížili,ale nevím zda to je správně a dostačující a jak dcerušce hlavně pomoci je to moje srdíčko,je moc hodná ikdyž někdy má své dny :-) a bučí tím svým pevným hláskem až hlava bolí ale je to prostě naše Karolínka milovaná,snažím se vymanit z toho jak jsme psala a myslím že to pomalinku jde ,Andrejko jste moje sluníčko opravdu,dáváte mi rady a vše že se člověk rád chce měnit :-) děkuji vám moc a za vše 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2018 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 37568
Měsíc: 2713
Den: 82