Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Martina - Muj partner a nas vztah

Prosim o vyklad vztahu mattina 28 1 1972 evzen 5 10 1972

Andrea - Re: Muj partner a nas vztah

Dobrý den, bohužel jste neupřesnila, co přesně by Vás zajímalo ve vztahu. Není to špatný vztah, jen Vás trápí určité věci, které se opakují. Přijde mi, že by jste chtěla mít dítě. Ve vztahu chybí vášeň, ale věrnost a oddanost tam je. Jako by to přešlo spíše do přátelské roviny.
Hodně štěstí:-)

Marie - Dotaz

Dobrý den,
Prosím o výklad já a partner a nás vztah
Marie dobrovolna 13.5.1993
František Mach 13.1.1992

Dekuji

Andrea - Re: Dotaz

Dobrý den, Maruško, v prvé řadě bych Vám ráda popřála k dnešním narozeninám. Hodně zdraví, štěstí, lásky a ať se Vám splní vše, co si přejete:-)
Co se týče vztahu. Ukazuje se zde, že projde změnou. Bylo by dobré, kdyby jste spolu více otevřeně mluvili a vyříkali si spoustu věcí. Tím by se pročistil vzduch a mnoho věcí by se vyjasnilo. Nebojte se menší hádky, někdy je to i potřeba. Dát průchod emocím. V pozadí se mi zde ukazuje, že o spoustě věcí jen sníte, jak by to mělo být, ale nemluvíte spolu o tom. Chce to být více akční a nebát se určitých změn.
Hodně štěstí:-)

Andrea - Akce na 3 měsíce

Dobrý den, protože jsem se setkala se situací, kdy lidé potřebují pomoci průběžně na základě nově vyvstalých záležitostí, problémů, rozhodla jsem se udělat výklad na 3 měsíce za 800Kč. Po dobu 3 měsíců se můžete libovolně ptát na věci, které potřebujete řešit a kde potřebujete pomoci. Zde, samozřejmě, nebude dlouhá čekací doba jako tomu je u poradny zdarma,neboť placené výklady mají přednost. Tato nabídka je omezena počtem osob (max. 10) a to z toho důvodu, abych byla schopna se každému individuálně věnovat po celou tuto dobu.

Budu se těšit:-)S láskou, Andrea:-)

Jana - Vztah

Dobrý den, paní Andro. Ráda bych se zeptala zda se k sobě vrátíme. Jana 11.12.1976 a Jíří 13.8.1983 Děkuji za odpověď Jana

Jana - Re: Vztah

Spletla jsem si ročník Jiří 1984 Děkuji Jana

Andrea - Re: Re: Vztah

Dobrý den, zda se k sobě vrátíte není nyní zcela jasné. Je tu možnost jisté obnovy, ale bude to pozastaveno. Nicméně necítím z toho lásku. Je mi to líto. Cítím z toho sexualitu a finance.
Hodně štěstí a nevěšte hlavu:-)

Marta - smlouva

Dobrý den Andrejko, nastoupila jsem do nového zaměstnání, mám smlouvu za mateřskou dovolenou. Chci se zeptat, jestli mi bude prodloužená tato smlouva,kterou mám na dobu určitou a budu pracovat až do odchodu do důchodu? Moc děkuji za odpověď, s úctou Marta nar. 28.9.1959.

Marta - Re: smlouva

Andrejko, ještě doplňuji ohledně práce, zůstanu v zaměstnání, nebo odejdu ve zkušební době, kterou nyní mám do konce června?Moc vám děkuji za Váš čas mi odpovědět
Váš čas mi odpovědět, s úctou Marta.

Andrea - Re: Re: smlouva

Dobrý den, mně to přijde, že vyloženě neodejdete z nynějšího zaměstnání, ale změníte nejspíš funkci. Jsou tu vidět nějaké komplikace, zádrhele, které ale budou řešitelné a najde se řešení jiného postu. Takže podle karet by jste v tomto zaměstnání měla setrvat. Jen to nebude takové, jak si představujete.
Hodně štěstí:-)

Marťa 28.6.1973 - práce

Dobrý večer , chtěla jsem se zeptat jak se bude vyvíjet situace co se týká mé osoby a zaměstnání. Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: práce

Dobrý den, mně to přijde, že moc nevíte co můžete očekávat. Jsou zde záležitosti, které se stále opakují. Něco se smlouvou není v pořádku. Bohužel to vypadá na ukončení.
Hodně štěstí:-)

Anička - řešení

Dobrý den ,
ráda bych se zeptala,jestli najdu sílu se odstěhovat od manžela a budu mít konečně klidný a spokojený život.Moje dat. nar.23.1.1956, manžel Václav nar.14.5.1955.
Moc děkuji za odpověď.

Andrea - Re: řešení

Dobrý den, toto rozhodnutí záleží čistě jen na Vás. Ale, pokud odejde, bude to těžké období plné hádek, pomluv a nepříjemných rozhovorů, ovšem nic netrvá věčně. Dokonce se zde ukazuje přátelství, které vyústí v lásku. Pokud se rozhodnete zůstat, manželství Vám bude i nadále brát energii a může se to podepsat i na Vašem zdraví. Vy jste doma jen hospodyňka, která plní rozkazy a nežije, když to řeknu takhle. Je jen na Vás, kterou cestou se rozhodnete jít.
Přeji hodně štěstí a síly:-)

Blanka - Miminko

Dobrý den! Ráda bych věděla jestli budeme mít někdy miminko. Nedaří se nam. Jsem nar.28.9.1973 a manžel 8.8.1974. Děkuji!

Andrea - Re: Miminko

Dobrý den, miminko zde, bohužel, zatím nevidím. Vypadá to na karmickou zátěž.
Hodně štěstí:-)

Jarka - vztah

Dobry den chci se zeptat jestli se muj vztah vylepsi jestli muzu cekat pozitivni zmeny.Dekuji za odpoved.
JA-24.12.1973
ON-25.1.1972

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, vztah se může zlepšit, ale jen na krátko. Vypadá to, že se chýlí ke konci, je mi to líto.
Hodně štěstí:-)

Monika - Vztah

Přeji Vám krásný den paní Adreo. Chtěla bych se zeptat, zda se v mém životě v blízké budoucnosti něco změní. Mám přítele (Michal, 3.6.1979), se kterým nejsem šťastná, ale nechci být sama.. Mám práci, která mě nebaví, ale musím sama živit dvě děti.. jsem stále unavená a nic mě nebaví... Mám se ještě v životě na něco čí někoho nového těšit? Děkuji moc za odpověď. Monika 25.2.1983 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 42937
Měsíc: 2529
Den: 115