Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Květa - Vrátí se ještě někdy?

Dobry večer chci se zeptat jestli se Můj byvali ke me vrátí Květa 27.3 1978 Ivan 20.8 1981 Děkuji

Inka - Vzťah?

Pekný deň milá pani Andrejka, môžem Vás poprosiť, bude medzi mnou a Jánom aj vážnejší vzťah v budúcnosti, zatiaľ sa stretávame občas, keď má ťažkosti tak je utiahnutý. Jeho problémy sú tak tak trochu podobné tomu predchádzajúcemu vzťahu, ktorý ma trápil. Prosím Vás Andrejka mala by som byť v živote s Jánom? /ja 23.8.1970, on 26.11.1975/, ďakujem veľmi pekne a prajem krásne dni.

Andrea - Re: Vzťah?

Dobrý den, Inuško, upřímně to na mě nepůsobí moc dobře, myslím vážnější vztah. Spíše mi to přijde, že si vysníváte něco, co není až tak reálné. Ale na druhou stranu je zde určitá šance, protože to ještě není pevně dáno a záleží to i hodně na vás dvou. Otázkou je, zda budete šťastná.
Hodně štěstí:-), Andrea

Blanka Veselá - Re: Jaky bude muj život dál2O 6 1947

Zdravím paní Andreo .Chtěla bych vědět jak dopadnu se svými zazívacímí potíži žaludkem a žlučníkem .Jinak jsem sama . Chtěla bych vědět jak to bude dál . Děkuji vám . vESELÁ

Andrea - Re: Re: Jaky bude muj život dál2O 6 1947

Dobrý den, v prvé řadě bych Vám chtěla říct, že nejsem lékař a tudíž nemohu stanovovat žádné diagnózy. Jsem ale zastáncem toho, že bychom měli léčit nejen tělo, ale současně i duši, protože je to propojené. Žaludek souvisí s tím, kolik jsme schopni, respektive už nejsme schopni přijímat různé informace. Jak se s nimi umíme vypořádat a strávit je. Žlučník poukazuje na to, jak jsme spokojeni se svým životem. Je to sám o sobě agresivní orgán, plný hněvu.
Zatím zlepšení nevidím a to z toho důvodu, že příčina není jen v orgánech, ale ve Vašem postoji k životu. Každý člověk je jiný a má svůj názor, svoji pravdu. Občas si vytvoříme určitou představu o lidech, která se ale zakládá jen na našem názoru, našem vnímání. Ne všichni budou stejného člověka vnímat stejně. Není tudíž třeba se ztotožňovat s názory ostatních. Měla by jste více věřit a užívat si každého dne, radovat se z maličkostí. Co se týče samoty. Choďte více ven, mezi lidi, park, procházky...Je zde možnost, že potkáte dobrého kamaráda.
Hodně štěstí:-), Andrea

Iveta 4.zari 1976 - Dotaz paní kartářce.

Dobrý den.
Zmizel mi odsud můj včerejší dotaz...
???
Prosím o odpověď na těchto stránkách, proč byl smazán.
Děkuji.

Andrea - Re: Dotaz paní kartářce.

Dobrý den, vážená paní Ivetko,
již v minulosti jsme spolu byly častěji v kontaktu a nejspíš jste si myslela, že jsem jiná kartářka. Vzhledem k tomu, že jste nebyla spokojená s výkladem, bude lepší, když se obrátíte na jinou kartářku. Myslím, že není třeba to více rozvádět.
Přeji hodně štěstí:-)

Martina - Muj partner a nas vztah

Prosim o vyklad vztahu mattina 28 1 1972 evzen 5 10 1972

Andrea - Re: Muj partner a nas vztah

Dobrý den, bohužel jste neupřesnila, co přesně by Vás zajímalo ve vztahu. Není to špatný vztah, jen Vás trápí určité věci, které se opakují. Přijde mi, že by jste chtěla mít dítě. Ve vztahu chybí vášeň, ale věrnost a oddanost tam je. Jako by to přešlo spíše do přátelské roviny.
Hodně štěstí:-)

Marie - Dotaz

Dobrý den,
Prosím o výklad já a partner a nás vztah
Marie dobrovolna 13.5.1993
František Mach 13.1.1992

Dekuji

Andrea - Re: Dotaz

Dobrý den, Maruško, v prvé řadě bych Vám ráda popřála k dnešním narozeninám. Hodně zdraví, štěstí, lásky a ať se Vám splní vše, co si přejete:-)
Co se týče vztahu. Ukazuje se zde, že projde změnou. Bylo by dobré, kdyby jste spolu více otevřeně mluvili a vyříkali si spoustu věcí. Tím by se pročistil vzduch a mnoho věcí by se vyjasnilo. Nebojte se menší hádky, někdy je to i potřeba. Dát průchod emocím. V pozadí se mi zde ukazuje, že o spoustě věcí jen sníte, jak by to mělo být, ale nemluvíte spolu o tom. Chce to být více akční a nebát se určitých změn.
Hodně štěstí:-)

Andrea - Akce na 3 měsíce

Dobrý den, protože jsem se setkala se situací, kdy lidé potřebují pomoci průběžně na základě nově vyvstalých záležitostí, problémů, rozhodla jsem se udělat výklad na 3 měsíce za 800Kč. Po dobu 3 měsíců se můžete libovolně ptát na věci, které potřebujete řešit a kde potřebujete pomoci. Zde, samozřejmě, nebude dlouhá čekací doba jako tomu je u poradny zdarma,neboť placené výklady mají přednost. Tato nabídka je omezena počtem osob (max. 10) a to z toho důvodu, abych byla schopna se každému individuálně věnovat po celou tuto dobu.

Budu se těšit:-)S láskou, Andrea:-)

Jana - Vztah

Dobrý den, paní Andro. Ráda bych se zeptala zda se k sobě vrátíme. Jana 11.12.1976 a Jíří 13.8.1983 Děkuji za odpověď Jana

Jana - Re: Vztah

Spletla jsem si ročník Jiří 1984 Děkuji Jana

Andrea - Re: Re: Vztah

Dobrý den, zda se k sobě vrátíte není nyní zcela jasné. Je tu možnost jisté obnovy, ale bude to pozastaveno. Nicméně necítím z toho lásku. Je mi to líto. Cítím z toho sexualitu a finance.
Hodně štěstí a nevěšte hlavu:-)

Marta - smlouva

Dobrý den Andrejko, nastoupila jsem do nového zaměstnání, mám smlouvu za mateřskou dovolenou. Chci se zeptat, jestli mi bude prodloužená tato smlouva,kterou mám na dobu určitou a budu pracovat až do odchodu do důchodu? Moc děkuji za odpověď, s úctou Marta nar. 28.9.1959.

Marta - Re: smlouva

Andrejko, ještě doplňuji ohledně práce, zůstanu v zaměstnání, nebo odejdu ve zkušební době, kterou nyní mám do konce června?Moc vám děkuji za Váš čas mi odpovědět
Váš čas mi odpovědět, s úctou Marta.

Andrea - Re: Re: smlouva

Dobrý den, mně to přijde, že vyloženě neodejdete z nynějšího zaměstnání, ale změníte nejspíš funkci. Jsou tu vidět nějaké komplikace, zádrhele, které ale budou řešitelné a najde se řešení jiného postu. Takže podle karet by jste v tomto zaměstnání měla setrvat. Jen to nebude takové, jak si představujete.
Hodně štěstí:-)

Marťa 28.6.1973 - práce

Dobrý večer , chtěla jsem se zeptat jak se bude vyvíjet situace co se týká mé osoby a zaměstnání. Děkuji za odpověď.

Andrea - Re: práce

Dobrý den, mně to přijde, že moc nevíte co můžete očekávat. Jsou zde záležitosti, které se stále opakují. Něco se smlouvou není v pořádku. Bohužel to vypadá na ukončení.
Hodně štěstí:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 48448
Měsíc: 3418
Den: 85