Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: kýla

Simonko, moc Vám děkuji za Vaše milá slova. Vážím si toho, opravdu:-).
Je pravda, že můžeme přenášet své pocity na ostatní. Ale tady bych to řekla spíše tak, jak jsem Vám psala, Vaše dcerka zrcadlí Vaše pocity, i potlačované. Říká se, že vše okolo nás je naším zrcadlem, to, co vysíláme se odráží a stejně tak i vrací. Když se zaměříte na lidi, s kterými jste v kontaktu. Myslím, že se občas najde něco, co Vám na nich vadí. Pokud tomu tak je, zaměřte se na tu vlastnost, protože s velkou pravděpodobností se vyskytuje i u Vás.
Nic není náhoda. Ano to s Vaší dcerkou. Netrapte se, ani se neobviňujte. Jsem ráda, že se sebou něco děláte pro to, aby jste měla lepší život. Vím, že to není lehké. Ale to, že se k tomu stavíte čelem, máte můj velký obdiv. Na nic netlačte, uvolněte se, ať může energie proudit. Klidně postupujte jen krůček po krůčku. Život nám nikdy nenadělí víc, než co jsme schopni zvládnout:-).
V životě nás potkávají různí lidé a situace...Něco přijde kvůli našemu poučení, pochopení a růstu, jiné si zase přivoláme našima myšlenkama.
Věřte, že bude zase dobře a zvládnete to. Vše potřebuje svůj čas a vývoj. Z housenky se také nestane motýl přes noc:-).
Zkuste si opakovat tyto 4 formulky: Omlouvám se....,Prosím,odpusť mi..., Děkuji,...Miluji tě.
Jedná se o léčivé formulky havajské techniky Ho`oponopono.
Pokud máte nějaký dotaz, klidně se ptejte.
Mějte se krásně a hlavu vzhůru:-), tam totiž svítí slunce.
S láskou, Andrea

Markéta - Přítel

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak se bude do budoucna vyvíjet náš vztah, děkuji:-). Já 12.5.1979, přítel Marek 21.3.1977

Andrea - Re: Přítel

Dobrý den, Markétko:-), viděla bych to asi tak, že zatím spolu prožíváte příjemné období. Ale karty varují, že toto období brzy skončí, řekla bych tak do týdne. Váš přítel je chytrý a uznávaný člověk, nejspíš se pohybuje někde ve vyšší společnosti či funkci. Není ženatý nebo nemá nějaký jiný vztah? Mně se tady totiž ukazuje jistá žena, která bude dělat problémy a nejspíš se vy dvě potkáte někde ve společnosti nebo na veřejném místě.
Ale nevěšte hlavu:-), váš vztah by měl pokračovat a měli by jste být šťastní, jen je třeba nejdříve zdolat překážky, právě v podobě této ženy. Z její strany jde, řekla bych, jen o peníze, ne o lásku a to je důvod, proč se ho nebude chtít vzdát.
Přeji hodně štěstí:-)

Markéta - Re: Re: Přítel

Moc děkuji:-). Ano, je ženatý, ale jeho žena je arogantní a máte pravdu, že je dost i na peníze. Jejich vztah už delší dobu nefunguje. Chce se nechat rozvést. Ale jak to tak čtu, bude to ještě náročné:-(. Potkat se s ní zrovna nehodlám. No uvidíme. Moc děkuji:-).
Mohla bych Vás poprosit ještě o větší výklad? Řeším teď i práci a finance. A jak je to cenově?
Ještě jednou děkuji:-)

Andrea - Re: Re: Re: Přítel

Já děkuji Vám za zpětnou vazbu:-), vážím si toho. Co se týče výkladu, můžete mi napsat na email (endynka.18@seznam.cz) a domluvíme se, co by jste přesně chtěla přesně řešit a na základě toho vybereme vhodný výklad, dobře?
Budu se těšit:-).
Krásný zbytek večera:-)

Andrea - Re: Re: Re: Re: Přítel

Ještě, abych nezapomněla. Do zítra do půlnoci jsou veškeré placené výklady je za polovinu:-). Takže se můžete podívat i tady na mých stránkách, co nabízím.
Mějte se krásně.-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 46056
Měsíc: 3135
Den: 198