Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anička - řešení

Dobrý den ,
ráda bych se zeptala,jestli najdu sílu se odstěhovat od manžela a budu mít konečně klidný a spokojený život.Moje dat. nar.23.1.1956, manžel Václav nar.14.5.1955.
Moc děkuji za odpověď.

Andrea - Re: řešení

Dobrý den, toto rozhodnutí záleží čistě jen na Vás. Ale, pokud odejde, bude to těžké období plné hádek, pomluv a nepříjemných rozhovorů, ovšem nic netrvá věčně. Dokonce se zde ukazuje přátelství, které vyústí v lásku. Pokud se rozhodnete zůstat, manželství Vám bude i nadále brát energii a může se to podepsat i na Vašem zdraví. Vy jste doma jen hospodyňka, která plní rozkazy a nežije, když to řeknu takhle. Je jen na Vás, kterou cestou se rozhodnete jít.
Přeji hodně štěstí a síly:-)

Blanka - Miminko

Dobrý den! Ráda bych věděla jestli budeme mít někdy miminko. Nedaří se nam. Jsem nar.28.9.1973 a manžel 8.8.1974. Děkuji!

Andrea - Re: Miminko

Dobrý den, miminko zde, bohužel, zatím nevidím. Vypadá to na karmickou zátěž.
Hodně štěstí:-)

Jarka - vztah

Dobry den chci se zeptat jestli se muj vztah vylepsi jestli muzu cekat pozitivni zmeny.Dekuji za odpoved.
JA-24.12.1973
ON-25.1.1972

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, vztah se může zlepšit, ale jen na krátko. Vypadá to, že se chýlí ke konci, je mi to líto.
Hodně štěstí:-)

Monika - Vztah

Přeji Vám krásný den paní Adreo. Chtěla bych se zeptat, zda se v mém životě v blízké budoucnosti něco změní. Mám přítele (Michal, 3.6.1979), se kterým nejsem šťastná, ale nechci být sama.. Mám práci, která mě nebaví, ale musím sama živit dvě děti.. jsem stále unavená a nic mě nebaví... Mám se ještě v životě na něco čí někoho nového těšit? Děkuji moc za odpověď. Monika 25.2.1983

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, bylo by dobré změnit přístup a přestat se bát. Nejde o to, že by Vás nemělo potkat štěstí, ale zůstáváte ve vztahu, kde nejste šťastná, v práci, která Vás nebaví a to je špatně. Proč se bojíte, že zůstanete sama? Tím, že setrváváte ve vztahu, která Vás neuspokojuje, se v podstatě bráníte novému vztahu. Chápu, že musíte živit děti, ale můžete se poohlížet i po jiné práci, která by Vás naplňovala. Zkuste se postavit čelem k věcem, které Vás ubíjí a vydejte se jiným směrem.
Hodně štěstí:-)

Petra - Vztah

Dobrý den, milá Andrejko, ráda bych se zeptala, na můj vztah s mužem jménem Ismael narozen dne 6.10.1985. Náš vztah trvá rok.
Děkuji Petra 29.3.1995

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, vztah nevypadá vyloženě špatně, nicméně se obávám, že do vztahu vstoupí ještě jiná žena, která jej naruší a způsobí menší hádky a žárlivost. Hodně štěstí:-)

Simona 24.12.75 - Myslenky

Mila Andrejko dobrý den,chtěla bych se vas zeptat zda na me tento člověk mysliva ,nebo zda jsem pro něj stále nějakym zpusobem stále zajímavá nebo přitažlivá .... Luděk 17.12.1974 ze srdce děkuji

Andrea - Re: Myslenky

Dobrý den, odpověď na Vaše otázky zní ano.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Simona 24.12.75 - Re: Re: Myslenky

Andrejko zlata moc děkuji a i vám hodně štěstí a krásné Velikonoce

jitka - laska

krásný den paní Andrejko moc vám děkuji moc by mě ještě zajímalo jestli s mou laskou romanem budeme žít někdy spolu,jsem přesvědčená,že je to moje životní láska. Velmi děkuji za váš čas.

Andrea - Re: laska

Dobrý den, bohužel jste neuvedla data narození. Nicméně ač je situace nejasná, možnost společného bydlení se ukazuje, ale nepřijde mi, že by se jednalo o celoživotní či dlouhodobý vztah.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Květa - Milenec

Dobrý den prosím chtěla bych vědět jestli se dame zase bejvalim milencem do hromady narodil se 12.7.1976 já jsem se narodila 5.5.164 děkuji za odpověď

Andrea - Re: Milenec

Dobrý den, ano, je zde šance vztah obnovit, ale bylo by to takové nestálé. Kdy se můžete k sobě vracet a zase oddalovat.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Eva - city ?

Dobrý den Andrejko,
chová ke mně muž 11.12,1971 lásku, city? Začal se mi opět ozývat, tak nevím co můžu očekávat. Já Eva 22.1.1978.
Děkuji předem moc za odpověď a přeji hezký den!

Andrea - Re: city ?

Dobrý den, bohužel zde lásku nevidím, ani žádné silné city. Spíše bych řekla, že mu dělá dobře Vaše náklonnost k němu. Kdy si připadá jako muž. Má nějaké problémy, trochu deprese a tak si potřebuje spravit ego. V podstatě se Vám ozývá ne proto, že by mu šlo přímo o Vás, ale o sebe. Je mi to líto.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Petra - Budu snim?

Dobry vecer stale miluji cloveka se kterym jsem byla a zajima me zda se k sobe vratime?dekuji petra 7.6.1985 on Jiri 19.12.1973 muj email:SeltnerovaPetra@seznam.cz 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 48448
Měsíc: 3419
Den: 86