Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, bylo by dobré změnit přístup a přestat se bát. Nejde o to, že by Vás nemělo potkat štěstí, ale zůstáváte ve vztahu, kde nejste šťastná, v práci, která Vás nebaví a to je špatně. Proč se bojíte, že zůstanete sama? Tím, že setrváváte ve vztahu, která Vás neuspokojuje, se v podstatě bráníte novému vztahu. Chápu, že musíte živit děti, ale můžete se poohlížet i po jiné práci, která by Vás naplňovala. Zkuste se postavit čelem k věcem, které Vás ubíjí a vydejte se jiným směrem.
Hodně štěstí:-)

Petra - Vztah

Dobrý den, milá Andrejko, ráda bych se zeptala, na můj vztah s mužem jménem Ismael narozen dne 6.10.1985. Náš vztah trvá rok.
Děkuji Petra 29.3.1995

Andrea - Re: Vztah

Dobrý den, vztah nevypadá vyloženě špatně, nicméně se obávám, že do vztahu vstoupí ještě jiná žena, která jej naruší a způsobí menší hádky a žárlivost. Hodně štěstí:-)

Simona 24.12.75 - Myslenky

Mila Andrejko dobrý den,chtěla bych se vas zeptat zda na me tento člověk mysliva ,nebo zda jsem pro něj stále nějakym zpusobem stále zajímavá nebo přitažlivá .... Luděk 17.12.1974 ze srdce děkuji

Andrea - Re: Myslenky

Dobrý den, odpověď na Vaše otázky zní ano.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Simona 24.12.75 - Re: Re: Myslenky

Andrejko zlata moc děkuji a i vám hodně štěstí a krásné Velikonoce

jitka - laska

krásný den paní Andrejko moc vám děkuji moc by mě ještě zajímalo jestli s mou laskou romanem budeme žít někdy spolu,jsem přesvědčená,že je to moje životní láska. Velmi děkuji za váš čas.

Andrea - Re: laska

Dobrý den, bohužel jste neuvedla data narození. Nicméně ač je situace nejasná, možnost společného bydlení se ukazuje, ale nepřijde mi, že by se jednalo o celoživotní či dlouhodobý vztah.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Květa - Milenec

Dobrý den prosím chtěla bych vědět jestli se dame zase bejvalim milencem do hromady narodil se 12.7.1976 já jsem se narodila 5.5.164 děkuji za odpověď

Andrea - Re: Milenec

Dobrý den, ano, je zde šance vztah obnovit, ale bylo by to takové nestálé. Kdy se můžete k sobě vracet a zase oddalovat.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Eva - city ?

Dobrý den Andrejko,
chová ke mně muž 11.12,1971 lásku, city? Začal se mi opět ozývat, tak nevím co můžu očekávat. Já Eva 22.1.1978.
Děkuji předem moc za odpověď a přeji hezký den!

Andrea - Re: city ?

Dobrý den, bohužel zde lásku nevidím, ani žádné silné city. Spíše bych řekla, že mu dělá dobře Vaše náklonnost k němu. Kdy si připadá jako muž. Má nějaké problémy, trochu deprese a tak si potřebuje spravit ego. V podstatě se Vám ozývá ne proto, že by mu šlo přímo o Vás, ale o sebe. Je mi to líto.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Petra - Budu snim?

Dobry vecer stale miluji cloveka se kterym jsem byla a zajima me zda se k sobe vratime?dekuji petra 7.6.1985 on Jiri 19.12.1973 muj email:SeltnerovaPetra@seznam.cz

Andrea - Re: Budu snim?

Dobrý den, vypadá to, že se k sobě nevrátíte a i kdyby, tak se budou opakovat stále ty stejné chyby či problémy, které vztah narušovaly. Přijde mi, že sníte o něčem, co zkrátka nebude. Je mi to líto.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Zuzana - Laska

Dobry vecer chtela bych se zeptat na muj vztah s pritelem jak bude pokracovat dal.dekuji Zuzana 7.5.1986 a Martin 30.8.1978

Andrea - Re: Laska

Dobrý den, jde vidět, že se náhle objeví jisté problémy ve vztahu, které bude těžké vyřešit. Tady to bude záležet na vás obou, zda to vydržíte a budete ochotni to vyřešit.
Hodně štěstí, Andrea:-)

jitka - laska

Dobry den paní Andrejko moc a moc vam děkuji a chtěla bych vas poprosit ještě o jednu otázku jak dopadne muj vztah s mym manželem 28.10.1969 nevím jak dál moc vam děkuji a přeji vam hodně štěstí a zdraví. A nepochopila jsem co je myšleno tím že nebude mít vztah dlouhého trvání moc vam děkuji jitka

Andrea - Re: laska

Dobrý den, vztah mezi Vámi a manželem nevypadá špatně, ale manžel cítí ve vztahu blok. Mám spíše pocit, že Vy sama nevíte, co chcete.
Že vztah nebude mít dlouhé trvání znamená, že je šance obnovy, ale brzy zase skončí.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Simona 24.12.75 - setkání

Dobrý den Andrejko psala jsem vám email,nezapomněla jste na me prosím? Děkuji

Andrea - Re: setkání

Dobrý večer, odpověď máte v emailu.
Hodně štěstí, Andrea:-) 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 42935
Měsíc: 2527
Den: 113