Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Simona 24.12.75 - Re: Re: setkání

Děkuji Vám moc :-)

Marta - otázka

Dobrý den Andrejko,také jsem Vám posílala mail, jen se připomínám, jestli ho máte?S úctou Marta

jitka - laska

Dobry den jitka 24.2.1979 zajíma me jestli se ještě někdy dame s mou bývalou laskou dohromady a co ke me opravdu cítí datum nar.nevim děkuji vam.

Andrea - Re: laska

Dobrý den, škoda, že nevíte datum narození, bylo by to přesnější. Ale šance na obnovení vztahu tu je, nicméně nemusí mít dlouhodobého trvání. Nyní cítí bolest a smutek, trápí. Také nemá jasno a cítí strach. Myslí na Vás, byl s Vámi rád a přitahujete ho stále. Je možné, že je mezi vámi karma.
Hodně štěstí:-), Andrea

Iveta - Štěstí

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli mě čeká něco pěkného. 18.5.1972. Děkuji.

Andrea - Re: Štěstí

Dobrý den, tady to není o tom, že by Vás nic pěkného již nečekalo, ale o Vás a Vašem přístupu. Chtělo by to změnit postoj a pohled.
Hodně štěstí:-), Andrea

Lily - city

Dobry vecer,
zaujimalo by ma, co hovoria karticky o vztahu medzi mnou ( Iveta - 25.10.1980) a mojim napadnikom (Andrej - 24.06.1985). V unoru to je presne rok, odkedy sa pozname a zatial sme teda len kolegovia. Spociatku vyvijal az enormne usilie dostat ma, pricom ja som od neho utekala a teraz, ked ma pritahuje, jaksi neviem….pustit ho k sebe, mozem mu vobec doverovat, ze by to so mnou myslel vazne a otvorit sa tomu celemu?
Dakujem.

Andrea - Re: city

Dobrý den, pan Andrej se mi zdá trochu naštvaný a možná sám tak úplně neví. Váš vztah vypadá jako živý, kdy se můžete stýkat, ale bude těžké ho udržet. Je to hodně o přibližování a vzdalování.
Bylo by dobré si ujasnit, co by jste oba od vztahu vlastně očekávali.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Tereza - Práce

Dobrý den, paní Andrejko. Moc bych Vás chtěla poprosit o věštbu. Už jsem bezradná. Asi rok si hledám zaměstnání. Už jsem z toho velmi frustrovaná a bezradná. Ztrácím chuť do života. Nevím, jak dál. Budu mít někdy štěstí ? Kde dělám chybu ? Děkuji Vám za Váš čas. Tereza - 16.6.1993.

Andrea - Re: Práce

Terezko, odpověď jsem Vám poslala na email.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Martina 28 1 1972 evzen 5 10 1972 - Vztah

Budu vevztahu s muzem ktereho mam rada

Andrea - Re: Vztah

Dobrý večer, bohužel mezi vámi je něco, nějaká překážka, která brání k možnému bližšímu vztahu. Je mi to líto.
Hodně štěstí:-), Andrea

Marta - práce

Dobrý den Andrejko, nějakým omylem se ztratil můj dotaz z 10. 2. 2018, chci Vás moc poprosit o Vaši odpověď. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a vůbec nevím, zda tam zůstanu, jsou tam podivné poměry,vedoucí je neupřímná a ta atmosféra podivná a proto se ptám:Změním tuto pozici v rámci organizace nebo odejdu jinam? Jak to vypadá se mnou do budoucnosti?Moc děkuji, s úctou Marta nar. 28. 9. 1959.

Andrea - Re: práce

Dobrý den, Martičko. Zatím to nevypadá, že by jste měnila pozici v rámci organizace ani to nevypadá na jinou práci. Mně to přijde, že se bojíte se více prosadit a komunikovat. Jste pečlivá a nashromáždila jste mnoho zkušeností, informací. Vy umíte a znáte. Ne vše je vždy tak, jak vypadá a přijdete mi jako citlivý člověk. Víte, není to v této práci ideální, to je pravda, ale Vám je doporučováno zvážit pro a proti. Vy svou pílí a větší komunikací dokážete dosáhnout úspěchu, pěkně pomalu, krůček po krůčku.
Nevím, jak správně napsat, co cítím. Přijde mi, že se snažíte všem zavděčit, ale to je nemožné. Měla by jste být více sebevědomá a nemít pocit závislosti na druhých, nebát se ztráty.
Hodně štěstí:-), Andrea

Marta - Re: Re: práce

Andrejko, moc Vám děkuji za odpověď a přeji hodně štěstí, zdraví a mnoho spokojených klientů, jako jsem já.S úctou Marta

Andrea - Re: Re: Re: práce

Martičko, děkuji za krásné přání, moc si toho vážím:-). Potěšilo mě to. I Vám přeji v životě jen to nejlepší a hlavně to zdravíčko:-). Bez toho nejde nic.
S láskou, Andrea

Marťa - SYN

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli syn potká tu pravou 17.10.1995 a jaké pracovní činnosti by se měl věnovat. Děkuji M

Andrea - Re: SYN

Dobrý den, trvalý vztah u Vašeho syna zatím nevidím. Nějak mám pocit, že se ve vztazích trochu plácá a je spíše pasivní. Jako by nebyl ochoten řešit sebemenší problém. Řekla bych, že syn ještě žije s vámi. Je zde vidět jistá zakořeněnost doma a pohodlnost z jeho strany, kdy nemá potřebu se osamostatnit. Vyhovuje mu to, jak to je. S tou prací je to trochu složitější, nevím, co má za školu. Nicméně by se k synovi hodila činnost, kde by pracoval spíše samostatně, ne v kolektivu. Mohlo by se jednat o kreativní činnost, archiváře, učitele, hodináře, instalatéra, psychologa, práce na počítači. Tady to může být hodně různorodé, ale hlavně, aby to vykonával víceméně sám.
Hodně štěstí:-), Andrea

Marťa - Re: Re: SYN

Andrejko , klobouk dolů,je to přesně jak jste napsala. Děkuji za odpověď, Ať se daří......

Andrea - Re: Re: Re: SYN

Děkuji:-), i Vám přeji v životě jen to nejlepší:-).

S láskou, Andrea 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 42935
Měsíc: 2527
Den: 113