Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: práce

Dobrý den, Martičko. Zatím to nevypadá, že by jste měnila pozici v rámci organizace ani to nevypadá na jinou práci. Mně to přijde, že se bojíte se více prosadit a komunikovat. Jste pečlivá a nashromáždila jste mnoho zkušeností, informací. Vy umíte a znáte. Ne vše je vždy tak, jak vypadá a přijdete mi jako citlivý člověk. Víte, není to v této práci ideální, to je pravda, ale Vám je doporučováno zvážit pro a proti. Vy svou pílí a větší komunikací dokážete dosáhnout úspěchu, pěkně pomalu, krůček po krůčku.
Nevím, jak správně napsat, co cítím. Přijde mi, že se snažíte všem zavděčit, ale to je nemožné. Měla by jste být více sebevědomá a nemít pocit závislosti na druhých, nebát se ztráty.
Hodně štěstí:-), Andrea

Marta - Re: Re: práce

Andrejko, moc Vám děkuji za odpověď a přeji hodně štěstí, zdraví a mnoho spokojených klientů, jako jsem já.S úctou Marta

Andrea - Re: Re: Re: práce

Martičko, děkuji za krásné přání, moc si toho vážím:-). Potěšilo mě to. I Vám přeji v životě jen to nejlepší a hlavně to zdravíčko:-). Bez toho nejde nic.
S láskou, Andrea

Marťa - SYN

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli syn potká tu pravou 17.10.1995 a jaké pracovní činnosti by se měl věnovat. Děkuji M

Andrea - Re: SYN

Dobrý den, trvalý vztah u Vašeho syna zatím nevidím. Nějak mám pocit, že se ve vztazích trochu plácá a je spíše pasivní. Jako by nebyl ochoten řešit sebemenší problém. Řekla bych, že syn ještě žije s vámi. Je zde vidět jistá zakořeněnost doma a pohodlnost z jeho strany, kdy nemá potřebu se osamostatnit. Vyhovuje mu to, jak to je. S tou prací je to trochu složitější, nevím, co má za školu. Nicméně by se k synovi hodila činnost, kde by pracoval spíše samostatně, ne v kolektivu. Mohlo by se jednat o kreativní činnost, archiváře, učitele, hodináře, instalatéra, psychologa, práce na počítači. Tady to může být hodně různorodé, ale hlavně, aby to vykonával víceméně sám.
Hodně štěstí:-), Andrea

Marťa - Re: Re: SYN

Andrejko , klobouk dolů,je to přesně jak jste napsala. Děkuji za odpověď, Ať se daří......

Andrea - Re: Re: Re: SYN

Děkuji:-), i Vám přeji v životě jen to nejlepší:-).

S láskou, Andrea

Jana - vhodný den k operaci

Dobrý den Andrejko, je vhodný datum k operaci 10.4.2018 já jsem narozena 22.4.1964 Děkuji Jana

Andrea - Re: vhodný den k operaci

Dobrý večer, 10.4. měsíc ubývá, tudíž je vhodná doba k operacím a lékařským zákrokům. Nemusíte se bát:-), i dle karet to vypadá dobře:-).
Hodně štěstí a hlavně to zdravíčko:-), Andrea

Jana 22.4.1964 - Re: Re: vhodný den k operaci

Paní Andrejko velice děkuji za odpověď na vhodný termín k operaci, jsem ráda, že to vypadá dobře, měla jsem strach, jestli je duben vhodný k operaci, štítná žláza a já jsem také narozena v dubnu.Jana

Michaela - vztah

Dobrý den,chtěla bych Vás poprosit o nahlédnutí do karet ohledně našeho vztahu. Co nás čeká do budoucnosti?Já nar. 29.4. 1975 a přítel Martin nar.28.5.1980, děkuji za odpověď.

Andrea - Re: vztah

Dobrý den, bohužel se obávám, že tento vztah není v pořádku. V něčem jste k sobě neupřímní, možná klamete i sebe samu. Vidím zde nespokojenost a hádky. Je tu vidět i ochlazení vztahu a možné ukončení. Je mi to líto. Nějak mám pocit, že si vysníváte něco, co není.
Hodně štěstí a lásky, Andrea

Lucie - vztah

Dobrý den paní Andrejko,chci se zeptat na můj vztah s přítelem-Jan nar.14.7.1882, jak se bude vyvíjet do budoucnosti, budeme mít i rodinu?Moc děkuji za odpověď. Lucie nar.1.3.1991

Andrea - Re: vztah

Dobrý den,mohou se vyskytnout jisté starosti a nedorozumění. Váš vztah nemá moc pevné základy. Bylo by dobré zlepšit komunikaci a vztah trochu přehodnotit. Dítě by jste do budoucna spolu mohli skutečně mít.
Hodně štěstí, Andrea:-)

Simona 24.12.1975 - budoucnost

Milá Andrejko jsem velmi ráda že máte znovu své stránky,přeji vám jen to nej ve všem,je to tu super,a k mému dotazu ,týká se bývalého přítele a zároven je to člověk i z mého minulého života takže jsme spolu milostně spjati jak mi bylo několikrát řečeno,ted již nejsme v kontaktu 3 roky,na fb jsme oba ale nemáme se v přátelích,ale dle několika výkladů od kartářek z dřívější doby se máme setkat,má se mi ozvat a dokonce že nás nějaká budoucnost ještě čeká,jsem vdaná 3 roky,mám velice hodného muže a malou dcerku,ale ve mě je něco stále k tomu muži,nedokáži milovat jak by si můj muž zasluhoval,at se snažím sebevíc,mám podstoupit i regresi abych pochopila sebe a věřím že to zvládnu,chtěla bych se zeptat prosím koukněte do kartiček a povězte opravdu se mi ten muž Ludvík 17.12.1974 ozve nebo spíš co mezi námi ještě bude nebo má být,moc vám děkuji Andrejko a krásný den v úctě Simona

Andrea - Re: budoucnost

Dobrý den, Simonko, moc Vám děkuji :-).
Co se týče Vás a Ludvíka. Nějak mi přijde, že ta karma se dotýká více Vás samotné. Je zde skutečně možnost se vidět, ale záleží to spíše na Vás, jak na něm. Jde vidět, že se od něj nedokážete odpoutat, i když občas máte lepší dny, kdy máte pocit, že je to za Vámi. Mezi vámi je silné pouto a přitažlivost, ale spíše to způsobuje bolest. Bylo by dobré zjistit, co je třeba vyřešit či pochopit.
Hodně štěstí a síly:-), Andrea

Simona 24.12.1975 - Re: Re: budoucnost

Andrejko mockrát děkuji,jste skvělá vše jste trefila,je to přesně jak píšete,dle dřívějších výkladů by mě měl kontektovat jako první nevím zda jste to také viděla,ale děkuji určitě při regresi dokáži zjistit co potřebuji a vyléčit,s tou přitažlivostí jste to také trefila a ano je to spíše o bolesti,smekám před vámi,vše je jak píšete :-*

Marta - práce

Dobrý den Andrejko,chci Vás poprosit o Vaši odpověď. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a vůbec nevím, zda tam zůstanu, jsou tam podivné poměry,vedoucí je neupřímná a proto se ptám:Změním tuto pozici v rámci organizace? Jak to vypadá se mnou do budoucnosti?Moc děkuji, s úctou Marta.

Marta - Re: práce

Doplňuji moje datum nar.28.9.1959,děkuji.

Zuzana - Operace otce

Dobrý den, vážená a milá Andrejko.
Chci se zeptat na zdraví svého otce -Lubomír 1.9.1946. A to konkrétně, zda mu dobře dopadne operace srdce, kterou má podstoupit nyní v únoru. (Asi je to závažný dotaz, avšak budu zřejmě ráda, pokud Vám bude možné, na něj odpovědět).
Děkuji mnohokrát. A rovněž i za odkaz na tyto Vaše stránky. :) Mějte se dobře.
Zuzana 1.3.1976 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 48446
Měsíc: 3417
Den: 84