Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdarma dotaz

Dobrý den, zde Vám odpovím na krátký dotaz, který Vás zajímá:-). Poprosím jen jméno a datum narození, popřípadě jména a data narození osob, kterých se dotaz týká (např. dítěte, partnera,...).

Psát mi můžete také na můj email : vyklady-karet@email.cz

Krásný den, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Radek - Nevěra

Myslím si už delší dobu ze je mi partner nevěrný mám takoví pocit

Věra - Láska,Vztah

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy potkám partnera pro život a co ke mně cítí Vítek nar.9.9.1984? Já nar.10.2.1976.Děkuji za odpověď

Simona 24.12.75 - Setkáme se ještě někdy

Vážená Andrejko dobrý den,prosím o nahlédnutí do kartiček, chtěla bych vědět zda se ještě s tímto člověkem někdy setkáme ,a pokud ano prislo by něco z jeho strany? Luďa 17.12.74 děkuji za Váš čas

Silvie - Navrat

Rozešli jsme se s partnerem, vratime se k sobe ?

jitka - laska

Dobrý den,paní Andrejko,mohla bych se Vas zeptat jak dopadne muj vztah s Romanem datum nar. nevím moje 24.02.1979

Vladimíra - Budoucnost

Dobrý den
Prosím jsem 9 let rozvedená těžko se s tím smiřuji
Vidíte u mě ještě nějaký vztah event. bydlení s nějakým mužem ?
Děkuji Vladimíra 2.3.1961

eva - Vztah...:-)

Vážená Andreo,
má budoucnost vztah Eva - 1961 a Milan 1969 ...?
Děkuji moc a zdravím,
eva

Vladimíra Sigmundová - Láska

Dobrý den Andrejko,chci se zeptat na vztah
mně a mého přítele Ladislava (já 9.9.1985 a on 28.3.1971),zda nám to vyjde a opravdu mně miluje.. Děkuji a přeji hezký den.

Jitka - Vztah?

Dobry den paní Adrejko.Chci se zeptat zda z kamaradství vznikne vztah?.Já 29.9.1988 on 4.2.1982 ....Předem děkuji za odpověd :)

Andrea - Re: Vztah?

Dobrý den, zatím to nevypadá moc růžově, bohužel. Ono se chvíli může sice zdát, že se to posunuje dál, ale bude to jen krátkodobé. Tento vztah něco nebo někdo nahlodává.
Hodně štěstí:-), Andrea

Jitka - Re: Re: Vztah?

Andrejko prosím vás a můžete mi říct kdo nebo co ten vztah nahlodává? Děkuji moc

marika - možný vzťah

dobrý deň, volam sa marika 10.6.1977, spoznala som pred troma mesiacmi muža František 6.9.1982, obidvaja žijeme v nefunkčnom manželstve, ked sa stretneme spolu, máme si čo povedať, rozumieme si, veľmi ma priťahuje, je to podnikatel,
Prosím ako to vidíte podla kartičiek, budeme sa vídavať aj nadalej, má to vôbec zmysel? dakujem

Ludmila - Re: Vztah

Ozve se mi jeste pritel rostislav 10.5.1976 ludmila 23.11.1970 a jestli mysli

Inka - Vzťah?

Pekný deň milá pani Andrejka, môžem Vás poprosiť, bude medzi mnou a Jánom aj vážnejší vzťah v budúcnosti, zatiaľ sa stretávame občas, keď má ťažkosti tak je utiahnutý. Jeho problémy sú tak tak trochu podobné tomu predchádzajúcemu vzťahu, ktorý ma trápil. Prosím Vás Andrejka mala by som byť v živote s Jánom? /ja 23.8.1970, on 26.11.1975/, ďakujem veľmi pekne a prajem krásne dni.

Andrea - Re: Vzťah?

Dobrý den, Inuško, upřímně to na mě nepůsobí moc dobře, myslím vážnější vztah. Spíše mi to přijde, že si vysníváte něco, co není až tak reálné. Ale na druhou stranu je zde určitá šance, protože to ještě není pevně dáno a záleží to i hodně na vás dvou. Otázkou je, zda budete šťastná.
Hodně štěstí:-), Andrea

Blanka Veselá - Re: Jaky bude muj život dál2O 6 1947

Zdravím paní Andreo .Chtěla bych vědět jak dopadnu se svými zazívacímí potíži žaludkem a žlučníkem .Jinak jsem sama . Chtěla bych vědět jak to bude dál . Děkuji vám . vESELÁ

Andrea - Re: Re: Jaky bude muj život dál2O 6 1947

Dobrý den, v prvé řadě bych Vám chtěla říct, že nejsem lékař a tudíž nemohu stanovovat žádné diagnózy. Jsem ale zastáncem toho, že bychom měli léčit nejen tělo, ale současně i duši, protože je to propojené. Žaludek souvisí s tím, kolik jsme schopni, respektive už nejsme schopni přijímat různé informace. Jak se s nimi umíme vypořádat a strávit je. Žlučník poukazuje na to, jak jsme spokojeni se svým životem. Je to sám o sobě agresivní orgán, plný hněvu.
Zatím zlepšení nevidím a to z toho důvodu, že příčina není jen v orgánech, ale ve Vašem postoji k životu. Každý člověk je jiný a má svůj názor, svoji pravdu. Občas si vytvoříme určitou představu o lidech, která se ale zakládá jen na našem názoru, našem vnímání. Ne všichni budou stejného člověka vnímat stejně. Není tudíž třeba se ztotožňovat s názory ostatních. Měla by jste více věřit a užívat si každého dne, radovat se z maličkostí. Co se týče samoty. Choďte více ven, mezi lidi, park, procházky...Je zde možnost, že potkáte dobrého kamaráda.
Hodně štěstí:-), Andrea

Iveta 4.zari 1976 - Dotaz paní kartářce.

Dobrý den.
Zmizel mi odsud můj včerejší dotaz...
???
Prosím o odpověď na těchto stránkách, proč byl smazán.
Děkuji.

Andrea - Re: Dotaz paní kartářce.

Dobrý den, vážená paní Ivetko,
již v minulosti jsme spolu byly častěji v kontaktu a nejspíš jste si myslela, že jsem jiná kartářka. Vzhledem k tomu, že jste nebyla spokojená s výkladem, bude lepší, když se obrátíte na jinou kartářku. Myslím, že není třeba to více rozvádět.
Přeji hodně štěstí:-)

Martina - Muj partner a nas vztah

Prosim o vyklad vztahu mattina 28 1 1972 evzen 5 10 1972 


Poslední fotografieMail list


Archiv událostí

Kalendář
<< červen / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 33123
Měsíc: 1776
Den: 63