Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč jsem vytvořila tyto stránky?

Proč jsem vytvořila tyto stránky? Za prvé mě k této myšlence zpátky přivedla jedna paní, Martinka:-) a za druhé, protože Vám dokáži pomoci. A s čím? Třeba s Vaším životem a postojem k němu. A v neposlední řadě mě to zkrátka baví:-).

Vnímám karty, vnímám Vás. Jsem kartářka, terapeutka,....Nazvěte to, jak chcete. Na tom zas tak nezáleží. Pomocí karet, čísel, horoskopu Vás dokážu poznat a vcítit se do Vás. 

Pokud chcete změnit svůj život, zdraví, práci, vztahy,.....Jsem tu pro Vás. Věřte, že Vám mám co nabídnout. Ráda pomáhám lidem. Mám dobrý pocit z toho, když mě lidé oslovují znovu a berou si k srdci to, co jsem jim řekla. Otevřela jsem jim oči. Uvnitř sebe to sice věděli, co je potřeba udělat a proč se jim to děje, ale nechtěli si to buď přiznat nebo pořádně nenaslouchali. 

U výkladu se nezaměřuji jen na budoucnost, ta je měnná, aspoň ve většině případů. Spíše se zabývám momentálním stavem situace a toho, jak udělat svou budoucnost lepší. Pokud chcete změnit budoucnost, musíte začít měnit přítomnost. Karty Vám poví, co Vás brzdí, kde je potřeba určitá změna, aby jste dosáhli požadovaného cíle. Dále záleží, v jakém ročním vibračním čísle se právě nacházíte a jaké následuje a co to pro Vás znamená. Také je dobré znát své osobní číslo. A ještě Vaše jméno a příjmení, které Vám propůjčují určité charakteristiky. 

Čím více o sobě víte, tím lépe jste schopní s tím naložit v reálném životě. Pokud víte, kde jsou Vaše silné a slabé stránky. Co je potřeba zdokonalit a kde ubrat. 

Pomohu Vám poznat sám sebe. Nastíním Vám situaci, jak to může do budoucna vypadat, pokud nezměníte svůj postoj. 

Hodně lidí si vyslechne výklad, co je čeká. A plní informací a emocí odejdou. Ale potom vyvstává otázka, co Teď? Co když Toto nechci? Co s Tím můžu udělat?

Já Vám na to odpovím!

Mějte se krásně a nebojte se něco začít dělat se svým životem:-)

S láskou, Andrea:-)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Martina - :-)

Myslím, že když někoho něco baví a jde to od srdce .....dělá to dobře a já to z Vás takto vnímám a já si myslím Andrejko , že Vás to opravdu baví......Hodně štěstí a spokojených lidiček, kterým ukážete ten správný směr....

 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 46070
Měsíc: 3142
Den: 209