Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2017...

Rok 2017 bude pro většinu z Vás představovat nové začátky a jisté, někdy nutné převraty v životě. Bude to rok o kreativitě, sebedůvěře a komunikaci. Když se na to podívám z numerologického hlediska, tak rok 2017 symbolizuje číslo 1, což je první číslo, které vyjadřuje základ života, nové začátky v jakékoli oblasti života. Číslo 1 řídí Slunce a vládcem této planety je Lev, který je průbojný a jde si za svým cílem. Slunce je zdrojem veškeré energie. Jde o to se prosadit, řídit, zůstat nezávislý, uplatnit se, rozhodovat a vést. 

U většiny z Vás se může projevit větší schopnost vyjádřit slovně své city a pocity. 1 je číslem Vašeho Já a Ega, dále ctižádosti, vůdcovských schopností, individuality, dokonalosti, jedinečnosti, nezávislosti, bojovnosti, soběstačnosti, tvořivosti, odlišnosti, elánu a vynalézavosti. Toto vše Vám v roce 2017 nabídne a propůjčí číslo 1. Ovšem je dobré mít na paměti, že nic není jen černé nebo bílé a tudíž i toto číslo si sebou nese jistou dávku negativity. A tím může být osamělost, izolace, přehnaný egoismus, neschopnost vyslechnout rady ostatních, vládychtivost a neschopnost spolupráce. Proto je třeba nalézt rovnováhu. Nenechat se ovládat svým egem. Buďte sebevědomí, staňte se vůdci a tvůrci svého života, plňte si své sny, ale jednejte a konejte s elegancí a čistotou.

Někteří z Vás si začnou klást otázky: ,,Kdo jsem?".... ,,Co chci tvořit?".... Zatoužíte po sebevyjádření svých potřeb a přání. Pozorujte své myšlenky a soustřeďte se na své tužby, ne strachy.

Podívám-li se na rok 2017 pomocí numerologie a karet, tak číslo 1 je přiřazeno kartám Jezdec a Mág. 

Jezdec nám přináší především jisté zprávy. Mohou to být informace, které jsou nové nebo se to týká těch, které již nějakou dobu očekáváte. Dále poukazuje na naše myšlenky, poselství, komunikaci, novinky, nápady, aktivitu. Věnujte pozornost nápadům, které se Vám vrací. To je to, co máte dělat. Zapojte se aktivně do změny svého života. Jezdec symbolizuje naději a pozitivní vývoj. Něco je na cestě k Vám. Vesměs se jedná o jistý pokrok a změnu k lepšímu. Dále hovoří o cestách, cizině,návštěvách, pohybu, sportu a lásce. Ale tady ta láska bude spíše platonická či udržovaná na dálku, kde můžete počítat jen se setkáváním. Pozor, hrozí zde, že se odhalí milenecký poměr, ať už partnera či Váš.

Mág je symbolem Vaší vůle. Říká, že můžete dosáhnout všeho, co chcete. Máte k dispozici všechny potřebné prostředky k dosažení Vašich snů či plánů. Mág nám propůjčuje svou tvůrčí sílu, kreativitu, cílevědomé jednání, vlivnost, iniciativu, inteligenci, aktivitu, touhu, úsilí, obratnost, ale také schopnost ovládat a manipulovat s lidmi, věcmi a událostmi. Ovšem i zde je třeba si uvědomit svou sílu a naučit se správně používat své schopnosti, nikoli zneužívat ve svůj prospěch na úkor druhých.

Dále zde máme číslo 17, které je přiděleno ke kartám Čáp a Hvězda. Čáp značí nějakou změnu, také stěhování, těhotenství, narození, cestování, pohyb, přesun, plodnost, úrodu, obnovu, události, flexibilitu. Hovoří i o tom, že někdy je třeba, abychom byli aktivní a učinila sami změnu tam, kde cítíme, že něco nefunguje a to dříve, než k tomu budeme přinuceni okolnostmi. Pokud se něco nedaří, netlačte na pilu. Vše má svůj čas a věřte, že se vše opět v dobré obrátí. 

Hvězda je symbolem naděje, míru, klidu a víry. Nezoufejte a nepropadejte panice, pokud se věci ještě nedějí dle Vašich představ. Vše má svůj rytmus a přirozený vývoj. Je to stejné, jako když zasadíte semínko květiny. I tady víte, že Vám do druhého dne nevykvete. Ale věříte a víte, že jednoho začne zpod hlíny vykukovat zelený stonek, který postupem času, hlavně díky Vaší péči a trpělivosti, bude sílit a sílit, až se stane dostatečně pevným pro poupě, z kterého nakonec vykvete krásný květ. A tak je to se vším. Nic nelze uspěchat. Vše má svůj čas a chvíli trvá, než dozraje do bodu, kdy se můžete těšit ze svého snažení. Vše potřebuje pevný základ, aby se to po čase nesesypalo jako dům z karet. Pozor si dávejte na pesimismus, disharmonii a na klamné snění či ideje. Také pozor na pasivitu, slabost a na ztrátu motivace.

 

Když se dívám do karet...Jedná se o všeobecný výklad, nicméně mě zajímalo, co nám chtějí karty sdělit. Vždy záleží na konkrétní situaci každého z Vás. 

Dávejte si skutečně pozor na své myšlenky a pamatujte, že na prvním místě jste Vy, Vaše přání a touhy. Mějte se rádi, važte si sami sebe. Možná Vám to zní trochu egoisticky, ale není tomu tak. Máte rádi své děti, manžela, maminku, tatínka, babičku, dědečka, kamarády, své domácí mazlíčky,....? Myslím, že odpovíte ano. A je to zcela v pořádku a přirozené. Ale máte rádi i sebe? Ne? Proč? Je to stejně přirozené a v pořádku, jako mít rády své bližní. I Vy jste živá bytost, jedinečná, která si zaslouží lásku a péči. Zasloužíte si být zkrátka šťastní a spokojení. To, jak přistupujete sami k sobě, jak se vnímáte, tak Vás vnímají i ostatní. Stavíte-li se do role oběti, s velkou pravděpodobností Vás tak budou vnímat i ostatní. Chcete to? Myslím, že ne. Záleží jen na Vás, jak si to nastavíte. Neviňte okolí, že se k Vám chová tak, jak se chová. Vy jste si to tak nastavili.

Tento rok je dobré se zaměřit na své plány. Pokud jste něco dlouho odkládali, či nenašli potřebnou odvahu, teď je vhodný čas něco pro to udělat. Odežeňte svůj strach a dívejte se s nadějí a vírou na svou budoucnost, lepší a krásnější. Přijdou dny, kdy se budete cítit pod psa. Můžete ztratit nervy. Mít pocit, že Vaše úcta byla svržena. Pocítíte rozpaky, nepohodlí a můžete mít pocit, že vlastně kolem Vás není žádná harmonie. Vidím zde touhu po zábavě a škodlivou výstřednost. Jako by jste měli tak velkou potřebu nějaké změny a toužili dát okolí vědět, že ve Vás dochází k jisté proměně, že se začnete vlastně vzdalovat svému Já. Je třeba pochopit, že měníte sebe nebo měníte věci ve Vašem okolí hlavně kvůli sobě, ne kvůli ostatním, aby jste jim dokazovali svou sílu a vůli. Dále zde vidím platonickou lásku a touhu či potřebu uniknout před rodinnými vazbami a povinnostmi. Někdo z Vás může očekávat ne moc příjemnou zprávu z rodiny. Týká se to vícečetných sexuálních styků, kdy hrozí nakonec i rozchod či rozvod. Ale to celé patří k jistým změnám. Ovšem je vidět, že budete tak zdrceni, že neberete v úvahu ty dobré zprávy, které se k Vám dostávají. Řešení je jen na Vás. Buďte otevření a přístupní všem informacím. Tento rok můžeme hodně změnit a dokázat. Každá změna s sebou nese jistou ztrátu. Pro někoho větší, pro jiného menší. Záleží, jak moc jste na tom lpěli. Ale tato ztráta jen poukazuje na část ve Vašem životě, která nefunguje a je pro Vás tudíž lepší, když odejde z Vašeho života. Tím se uvolní místo pro něco lepšího, co si uvědomíte většinou až postupem času a nakonec budete rádi a vděční, že se to stalo. 

Celý rok se týká nových možností  a správného načasování a záleží jen na Vás, zda se chopíte příležitostí, které se Vám nabídnou.

 

Přeji Vám všem krásné prožití vánočních svátků. Šťastný nový rok 2017, hodně osobních i profesních úspěchů a nebojte se, vše zvládnete s bravurou:-). Myslím, že se vlastně můžeme i těšit na změny, které nás čekají a posunou zase někam dál.

Děkuji všem za Vaši přízeň a důvěru. Vážím si toho, vážím si Vás:-).

 

S láskou, Andrea:-)

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 46058
Měsíc: 3137
Den: 200