Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leden 2018

Dobrý den, vítám všechny v novém roce 2018. Protože jsem zvědavá, asi jako každý jiný :-), podívala jsem se, co nás všechny čeká v lednu 2018.

I když pro většinu z nás může leden začít trochu hekticky, i tak by to měl být měsíc, který nám přinese úspěch a radost, o kterých zatím nevíme. Hodně z Vás se bude vzdělávat, neplatí to samozřejmě jen pro studenty.  Pokud někoho čeká jistá zkouška, rekvalifikace, měli by jste ji zvládnout úspěšně.

Můžeme očekávat nové začátky, těhotenství či narození dítěte. 

Ve vztazích se nebude dít nic tak závažného. Pokud jste zadaní, můžete mít pocit, že vztah se točí v bludném kruhu a chybí mu progresivní vývoj. Nebojte se změny a vztah oživit či posunout někam dál. Ať už k společnému bydlení, svatbě, plánování potomka. Jen ženy, počítejte s tím, že mužské pohlaví z toho bude trochu nervózní, zaskočené :-). Pokud se necítíte ve vztahu spokojeně a šťastně, je dobré zvážit, zda je možné tento vztah ještě nějak zachránit či nikoli. Řiďte se svou intuicí. Co Vám tento vztah přináší? Co Vám bere? Nezadaní mohou navázat nový vztah ve společnosti.

V pracovní oblasti se ukazují nějaké novinky, změny, možnost cestování, různé kurzy či další vzdělávání. Tento měsíc je v této oblasti hodně aktivní. Kdy se věci  mohou dít ráz naráz. Na jednu stranu to bude psychicky náročnější, je zde rozhodování, komunikace. Ale na druhou stranu veškeré změny budou nakonec pozitivní. Někdo může být i povýšen, jiný může obdržet novou nabídku nebo se rozhodne pro činnost na volné noze. Ať tak či tak, čeká Vás určitý posun někam dál.

Po finanční stránce je zde stabilita příjmu, žádné velké výkyvy. Někomu se mohou příjmy zvýšit a to především z pracovní oblasti.

Co se týče zdraví, tady by mělo být vše v pořádku. Pokud se léčíte, mělo by přijít zlepšení. Neodkládejte preventivní prohlídky. U žen by mohly přijít problémy s pohlavními orgány, ale nejedná se o nic závažného.

 

Přeji Vám všem krásný měsíc:-) a pokud možno, co nejklidnější:-).

 

 

S láskou, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 46070
Měsíc: 3142
Den: 209