Jdi na obsah Jdi na menu
 


Únor 2018

Dobrý den, únor bude pro mnohé měsícem trochu náročnějším, plným různých zkoušek. Záleží jen na Vás, jak obstojíte.

Vztahy - pokud jste zadaní a ve vztahu není vše zcela v pořádku, můžete očekávat jistou krizi a těžkou zkoušku, která Vám má pomoci si něco uvědomit. Záleží jen na Vás, jak se k tomu postavíte. Buď to zvládnete a vztah posílíte nebo Vás čeká definitivní konec. Nicméně si můžete být jisti, že tato záležitost Vás hluboce zasáhne, ať negativně tak pozitivně. Vše bude tak, jak má být.

Pokud jste nezadaní, čeká Vás osudové setkání s partnerem, který bude mít výrazný vliv ve Vašem životě.

 

Finance - tady lze očekávat komplikace. Můžete mít pocit, že v této oblasti Vám někdo hází klacky pod nohy. Pozor si dávejte na podvody a dluhy, vše se snažte splácet včas, jinak hrozí problémy. Tento měsíc nepřeje půjčkám. Pokud to není nutné nepůjčujte si, ani Vy sami nikomu jinému nepůjčujte. Je velká pravděpodobnost, že by jste nebyli schopni splácet a pokud by jste půjčili Vy, nejspíš by jste své peníze již nemuseli nikdy vidět. Raději se tento měsíc uskromněte a šetřete. Problémy, které se tento měsíc jsou vyskytnou, jsou řešitelné, ale dosti nepříjemné a zdlouhavé.

 

Zaměstnání - tady by mělo být vše relativně v pořádku. Žádný velký stres. Měli by jste si jít za tím, co chcete a být důslední, vytrvalí a neoblomní. Můžete očekávat povýšení či zvýšení platu, bonusy, odměny. Tento měsíc přeje vedoucím pozicím.

 

Zdraví - tady si dávejte pozor na hlavu a kosti. 

 

Přeji krásný a pohodový měsíc a doufám, že příští bude o něco příjemnější:-).

 

 

S láskou, Andrea:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieMail list


Archiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 46058
Měsíc: 3137
Den: 200